Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teksoy Görevde

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

http://www.teksoygorevde.net/

auhuaha abi sitedeki hikayeleri okuyun kopacaksınız :) Bir insan nasıl bu hale gelir ya :) Şeçmeler ; (koptuklarım)

*Uzaylı yaratıkla Taksim Meydanı’nda görüştüm!..

Mekanik ve dijital ses, ‘Bugün saat 14.30’da sizinle Taksim’de Atatürk Heykeli’nin önünde buluşalım. Ne bir dakika önce, ne de bir dakika sonra. Tam 14.30’da...’ diyordu.

Auhuah bu başlığı kesinlikle okuyun süper :D

Var böyle süper şeyler abi ama okurken bittim ya olamaz böyle şeyler :D
Sosyal ağlarda paylaş

abimiz ufo lara da el atmış gün geçtikçe geliştirio kendini :D

ve buda sitedeki bir ufo resmi. ne kadarda gerçekçi dimi. bazen düşünüom bu sadettin teksoy u uzaylılar kaçırdı beynini fln mı yıkadı yoksa sadettin teksoy uzaylının ta kendisi mi???? :lol:[signature][hline]...

Sosyal ağlarda paylaş

Abi yerlerdeyim ya...

Mekanik ve dijital ses, Bugün saat 14.30da sizinle Taksimde Atatürk Heykelinin önünde buluşalım. Ne bir dakika önce, ne de bir dakika sonra. Tam 14.30da diyordu.
Önce Sakinleş TEKSOY, ne bu telaş, dedim. Daha gerçek mi değil mi onu bile bilmiyorsun dedim.

Adeta ışınlanmış gibi yanıbaşımda bitivermişti. Merhaba TEKSOY... Hiç korkma ve telaşa kapılma. Çünkü, senin dışında diğer insanlar beni kesinlikle göremez diyordu

Elini dostça uzattı ve ekledi: Bizden korkma. Günlerdir Türkiye semalarında dolaşıyoruz. Nelere tanık olduk nelere!... Bunları sadece seninle paylaşmak istiyoruz. Sen de Türk halkına anlat

Ondan sonra da uzaylı açtı ağzını yumdu gözünü bana neler anlattı neler!.. Türkiyenin iç politikasından girdi, dış politikasından çıktı...

zuahuzhauhz[signature][hline]Touch of death is never gentle...

[Bu mesaj Slat tarafından 26 Haziran 2005 03:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakın işini yapsın ne var bunda :-P[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arndiol, 26 Haziran 2005 13:33 tarihinde demiş ki:
Abi adam ezik ya..ben teksoy olsam sokaga cıkmam..

Çıkamıyodur zaten :)
sen hiç kendi programı hariç başka programlarda gördün mü TEKSOY'u ne bilim paparazzide televole de vb. programlarda :)[signature][hline][b]Dün Gitti Yarın Gelmedi "Anı" Yaşayalım...

Amor a.k.a Pawliger
Pawliger Of Asgard
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...