Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu nası cookie?

hulahoppadanayar

Öne çıkan mesajlar

biraz önce temp. int. files klaösürünü temizledim ama bi baktım yine dolmuş

ve anlamadığım şeylerle dolmuş
bunlar nedir spyware fln mı?

SS aldım üşendim yazmaya

Kullandığım browser: firefox
windows xp pro sp1[signature][hline][/b]Msn adresim | Bi an bişi görcen okuyamadan kapancak
elvyn demiş ki:
Denizden balina penisi çıksa yerim
karakedi demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

Sosyal ağlarda paylaş

baslat calistira gelip cmd yaz ve dos ta netstat -a yazip enterla bak bakalim yukarida gecen ip adreine giden baglantin varmi bu arada browserin kapali olmasina dikkat et eger ip ye balantilar varsa spy olma ihtimali olabilir. bde bak bakalim baslangicta yuklenen ilginc birseyler varmi...[signature][hline]classified
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 26 Haziran 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
Cumhurdur cumhur.

Sende iyi takdın cumkhur'a :D[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

eger browserin kapaliyse bu goruntuyu aldiginda buyuk ihtimalle makinada spy olabilir cunku hicbir browser acik olmadigi halde acilmishttp baglantilari var sonucta suan beklemedeler ama birsekilde acilmislar bence bi Microsoft Antispyware ile bi taram yap makinanda en kesin cozumu o verir sana.[signature][hline]classified
Sosyal ağlarda paylaş

Makinen geçici olarak sunucu görevi üstlenmiş durumda o zaman :-P[signature][hline]zagG!!
Yav kardeşim ev hanımı nedir ?
Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

daha yeni adaware ile tarama yaptım şimdi spybort kuruyorum
ms-antispy nerden bulunur[signature][hline][/b]Msn adresim | Bi an bişi görcen okuyamadan kapancak
elvyn demiş ki:
karakedi demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

had ibakalım update ediyo spybot msantispyware için kaynak yazarsanız ii olur[signature][hline][/b]Msn adresim | Bi an bişi görcen okuyamadan kapancak
elvyn demiş ki:
karakedi demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...