Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Duygusal Esnaf

daverc

Öne çıkan mesajlar

kriz moda girdim :D
manyak bir şey, üç kelime ile :D[signature][hline]Ardhath

"Türkler öldürülebilir, lakın mağlup edilemezler. Türk askerlerini dal kılıç olmaya mecbur edecek kadar üstlerine varmamalıdır. Bir defa dal kılıç olmayı göze almış bir kaç yüz Türk meydana çıkarsa önelerinde mağlup olmamak mümkün değildir."

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

her sahnesinde ayrı bir ilham var
zaten holivud hep bizden esinlendi
örn:
dünyayı kurtaran adam 2 star wars
turist ömer uzayda 2 armegedon
bu film 2 matrix[signature][hline]Ardhath

"Türkler öldürülebilir, lakın mağlup edilemezler. Türk askerlerini dal kılıç olmaya mecbur edecek kadar üstlerine varmamalıdır. Bir defa dal kılıç olmayı göze almış bir kaç yüz Türk meydana çıkarsa önelerinde mağlup olmamak mümkün değildir."

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

da bu Türk filmi değil heralde ispanyol olabilir :)[signature][hline]Ardhath

Napeleon BONAPART
Sosyal ağlarda paylaş

Anladığıma göre bu bölümde kahramanımız kobayları kullanarak X zamanda masaları yıkacak ve bölüm sonunda bir kobay daha kullanarak yukarıdaki zımbırtıyı indirecek, onun ardından onlardan topladığı puanları (para) ben bu oyunu kaç kere oynadım gibisinden bir tavırla iade edecek..

kamera
ışık
kayıttayız

(bkz: tek jetonla oyun bitirmek)

iyi herşey güzel senaryo mükemmel ama o adamın altındaki pempe don ne ya...[signature][hline]zagG!!
Yaw ev hanımı nedir ? Evine bakan hanım bir insandır, ama sen kardeşim kireçlenen makinayı niye söküp bize getiriyorsun, yav kaç sefer dedik hanfendi psikopatlaşmayın biz gelir alırız makineyi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...