Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KoC Topici

Nefr

Öne çıkan mesajlar

oyunun en hasta eden tarfı attack turn zaten. 10 dakka oynayıp bi butun gun beklemek zorunda kalmak deli edio. para lazım bana silah alacam ama dinleyen yok ki:P

buarada benim linkede tıklayın yaf en azından bi 50 kişilik ordu yapim. namımız alsın yürüsün bizimde :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
offffffff
100 atatck tur nbşiriktirip gaza geldim 50k da para cepteydi 300k ya tamamlayıp fortress e geçicektim
ve başladım savaşlara

3/9 legendarysk8er 15 Money Taken: 42839
0 5
3/9 CareBearHugs 15 Money Taken: 49395
3 5
3/9 snowblind 15 Money Taken: 37343
0 0
3/9 HellscreamIII 15 Money Taken: 35732
4 0
3/9 Sunettie 15 Money Taken: 24903
0 4
3/9 BigDwarf16 15 Money Taken: 61713
4 0
3/9 deathbringer999 7 Money Taken: 20895
2 1

sonra ohh ii para yaptım fortresi alayım dedim bi baktım para 0 ve oda ne..

3/9 monkeyman 1 Sucessfully Defended
0 0
3/9 biatch_1 1 Sucessfully Defended
0 0
3/9 Lindva 15 Sucessfully Defended
0 2
3/9 spankthemonkey 10 Sucessfully Defended
0 1
3/9 Qyrgg 15 Sucessfully Defended
4 0
3/9 peshk 15 Money Lost: 278154
4 4
3/9 Frodo Baggins 1 Money Lost: 8083
0 0
3/9 millaa 15 Sucessfully Defended
2 0
3/9 Frodo Baggins 5 Money Lost: 44571
0 0
3/9 BLADEANGEL 5 Sucessfully Defended
0 0

feci vurgun yedim 5 dakika içinde bukadar saldırı ve param 0..

ilk defa bukadar kötü bi saldırı yaptılar atatck logda saldıran sadece 1 kişi vardı bana ama 5 dakika içinde birsürü adam saldırdı tükettiler namussuzum
off off[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ayın 9'undan sonraki savaşlarım

3/14 The_Big_KICK 15 Money Taken: 169801
0 1
3/14 Skade 15 Money Taken: 49473
0 1
3/14 phat slug 15 Money Taken: 56459
0 0
3/14 Lord SoYa 15 Money Taken: 53248
1 0
3/14 chunkypotter 15 Money Taken: 27478
1 1
3/13 leonel 15 Successfully Defended 0 1
3/13 Dont Sass Me 15 Money Taken: 46495
0 1
3/13 kaliboy818 10 Money Taken: 101477
0 0
3/13 Legolas84 15 Money Taken: 106284
0 0
3/10 striker_subhi 15 Money Taken: 47359
0 0
3/10 maybe 15 Money Taken: 29326
3 4[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

merhabalar
ben yeni başladım sayılır
250 tane attack turnu topladım, 17 askerim vardı, (hepsi all purpose ve armory upgradesizdi).
saldırdım saldırdım 25k toplayabildim; kimsede para yok. neyse, şimdi ben bütün askerlerimi attack mı yapayım yoksa bikaç tane defence kalsınmı(dwarfım, ve dwarf dışında bir ırk olmanın mantığını anlayamadım, human zaten baştan kötü, (hiçbi +sı yok, income fazla olması sadece daha fazla yağmalanmanı sağlıyo), elf olmak para biriktirmek için gerekli, ki öyle bir şeye de gerek yok, orc olmak da ne işe yarıyo onu anlamadım. yani yağmaladığın adamın fazla askeri ölmüş de nolmuş.)
ayrıca, düşük armory upgradeleri alayımmı yoksa onun yerine biraz daha attack turn bekleyip daha fazla dalıp siege + sı mı alayım?

büyük ihtimalle hatalar yapıyorumdur ama söyleyin ki gelişelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
en baş güçsüz olanlara saldır ama asker sayının yarısından az askeri olanlara saldıramıyorsun

paran birikince bikaç silah al bonusların artsın .
sonra ileride atatck turnleri tekrardan biriktir ve parası fazla ve defansı güçsüz olanlara saldır ve bu saldırılarını çok çabuk yap sonra direk stockage falan al
ama ilk olarak bikaç eşya al
mace shield vb[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
defans veya atatck yapman pek önemli değil
şu durumda birliklerin her ikisinide yapıyor
mesela ben kendimi örnek veriyim
hepsi all purpose
ama başlarda baya item aldım sonra bonusların artınca atatck turn biriktirip 5 dakika içinde para yaptım hemen harcadım
böyle yapa yapa fortress va battering ram var suan
55 kişilikte ordum var

bir keresinde hızlı davranmayı unutum iyi para topladıydım elalemden 350k falan olmustu belki 400
armory ye girdim ne varsa alcaktım bi baktım para 0
4-5 dakika içinde birsürü adam saldırmıs parayı bitirmişler

bunların olmasını 2 sekilde önlersin
item sayısı acaip fazla olucak ve asker sayın az olucak
2.si ise artık sağlam bir net baglantın olcak ve çok hızlı saldıracagın adamları belirleyip hgiç düşünmeden beklemeden onlara saldırman
sonrada kazandıgın parayı hemen harcaman gerek[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

hm ok
ben zaten hep armory + training + camp + saldırı ayrı ayrı windowlarda açık tutarım, hemen harcayayım diye (refresh etmesen bile kazandığın paraya göre alıyosun (1k 'n varken açmışsan, sonradan 10k almışsan, 11klık eşya alabiliyosun treasury'n 1k yı gösterirken))
hm
attack turn bekleme sux onu diyorum sadece :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bencede çok sıkıcı
30 dakkada 1 turn geliyor fena bayıyor insanı
ama birde işin öbür ucu var
mesela atatck turn 30 dakakda 1 yerine 10 dakkada 1 gelse falan insanlar siteye her gün daha çok girip oynuyacaklar ve buda bandwidth i çok kasıcak. Birde çok atatck turn le çok daha hızlı gelişebilenler olur. Bu oyunda nette geçirdigin saatlerin önemi yok tamamen strateji meselesi. Ben hafta sonu girip oynuyorum hafta içi universiteye gidiyorum il dışına cuma gelince turnler birikmiş oluyor zaten hepsini harcayınca sağlam para yapıyorum:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
muhaha feci saldırı yaptım:)
ayın 14ünden bikaç tane ve 15indeki savaşlarımın listesi...

3/15 Wildjoker 15 Money Taken: 395674

3/15 Daemon2003 10 Money Taken: 93023

3/15 mikey bikey 15 Money Taken: 33601

3/15 ctho02 15 Money Taken: 89723

3/14 Skade 15 Money Taken: 28067

3/14 Springy 15 Money Taken: 75146

3/14 Zaxim 15 Money Taken: 71034

3/14 phat slug 10 Money Taken: 33146

3/14 Tyrant2003 15 Money Taken: 21039[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.kingsofchaos.com/page.php?id=400581 [hline]I felt a great disturbance.....as if a hundred evil bastards on an oil derrick suddenley cried out in terror and were suddenley silenced,strange

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 15 Mart 2003 20:23 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 15 Mart 2003 20:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bonuslarım sağlam:)
mesela bu daldıklarımadn birine 66k damage verdim eheh
adamda walled town yada fortres vardı:)

bakın
birisine saldırmadan once ilk olarak kendi bonuslarınızı değerlendirin
ilk olarak attack turnlerinizi biriktirin
çünkü:
saldırdıgınız kişilerden topladıgınız para ile fortification u upgrade edicekseniz veya sieging c yi upgrade edicekseniz para biriktirmeniz lazım. ve bu para baya yüksek,
bu parayı ya 10 dakikada kazanıp hemen harcıcak ve başkalarının size saldırıp bu biriken paranızı alma olasılıgını min a indiriceksiniz. yada parası oldukça fazla olan birisini bulup savaş açıp kazanıp bu gereken parayı 1 yada 2 saldırıda kazanıcaksınız.

ilk yol daha garantilidir. çünkü daima atatck listesinden dişinize göre ve parasal açıdan da size yetecek düşmanlar bulabilirsiniz

mesela:
atatck turn:100
xxx isimli kişinin 40k parası var ve defans ve atatck bonusları pek yüksek gözükmüyor(ilk anlamda fortificationa ve sieging c ye bakıp anlarsınız, itemleri görmek içinde spy yolalyabilirsiniz+bence gereksiz) bu kişiye 15 turnle saldırın(eğer ordunuza güveniyorsanız) işte bu kişiden 20k aldıgınızı farzedelim diğer turnleride attack listesindenbu kişi gibi birilerini arayıp saldırarak harcayın ve turnler bitene kadar devam edin
bitince zaten bi üste upgrade edicek kadar paranız birikir. eğer birikmicek gibi ise sakın topladıgınız parayı harcamadan kapatmayın aksi hadle siz oyundan cıktıgınızda bile bu parayı gören diğer oyuncular saldırıp bunu alabilirler.

2. yol oyuna girdiginizde ilk ekranda solda listede wealth a göre sıralanan isimlere saldırarak yapılır (benim şuan uyguladıgım yol)

atatck turnlerinizi iyice biriktirin ve boş yere harcamayın. gün içinde sık sık siteyi açıp o wealth listesindeki isimlere tıklayarak ve parası orda yazdıgı kadar çok olan ve güç olarak yenebileceginiz kişileri arayarak, ve buluncada direk 15 turnle dalarak yüksek paraalr yapabilirsiniz.
genelde bu listede yer alanlar çok turn biriktirip herkese saldırıp 10 dakkada 200-500k civari toplayanlardan olusuyor ve parayı harcamadan bu miktarda para ile yakaladıgınızda saldırırsanız benimde dün kazandıgım 390k para gibi abartı bi miktarda para alabilirsiniz.

biraz karışık anlatmış olabilirim:p uykum vardı zaten zar zor yazdımP[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...