Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANimelerdeki bomba !! hatunlar

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

said:
KenshinHimura, 04 Eylül 2004 21:52 tarihinde demiş ki:
Fey Derım Tek Gecerim 1

Koalla Su (buyumus halı (hyr Subyancı dglm))Ve ablası derım 2

Kaoru DUYMASSSIINN 3

Canberk sen benden spk sın bide bana dıoon puşt buda 4

hahah Kimi ga nozomu eien izlerken şöylediklerini unutuyorsun uluç hadi bakalım . Esmerlerden hoşlandığını bilmiyordum eheh[signature][hline]Don't try to live so wise.
Don't cry 'cause you're so right.
Don't dry with fakes or fears,
'Cause you will hate yourself in the end.

Naruto; Akeboshi-Wind
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vicious, 05 Eylül 2004 11:39 tarihinde demiş ki:
said:
KenshinHimura, 04 Eylül 2004 21:52 tarihinde demiş ki:
Fey Derım Tek Gecerim 1

Koalla Su (buyumus halı (hyr Subyancı dglm))Ve ablası derım 2

Kaoru DUYMASSSIINN 3

Canberk sen benden spk sın bide bana dıoon puşt buda 4

hahah Kimi ga nozomu eien izlerken şöylediklerini unutuyorsun uluç hadi bakalım . Esmerlerden hoşlandığını bilmiyordum eheh

o hangisiydi len su hane ızlettıgın dramamı !!!![signature][hline]Sword is a Weapon For Killing

Swordsmasip is a Art of Murder

But I Prefer To Use My Sword To Protect

-----Kenshin Himura-----
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vicious, 06 Eylül 2004 19:27 tarihinde demiş ki:
efet Kimi ga nozomu eien (the eternity you wish for) şu an dünyanın en iyi 2. animesi olan :-
P

hankısıydı lan o !!!!!! anlat bakıyım bırraz hatunu!!![signature][hline]Sword is a Weapon For Killing

Swordsmasip is a Art of Murder

But I Prefer To Use My Sword To Protect

-----Kenshin Himura-----
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
hired_gun, 10 Ağustos 2004 14:37 tarihinde demiş ki:
Major hakkında ileri geri knuşmayın bakiim (ghost in the shelldeki bayan) ' Battou gelip yarmasin hepinizi (yine GITS deki 2 gözü biyonik insan azmanı . )

Major rütbesi yanlış hatırlamıyorsam, Motoko Kusanagi diye hatırlıyorum o hatunun adını..[signature][hline]be exceptional!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

rei ayanami'yi listemden çıkarıyorum, zaten karakter gelişmesi namına bişi yoktu. onun yerine binbaşı motoko kusanagi geliyor ve hatta zirveye yerleşiyor, kendisini gits'de seyrettiğimde biraz silik gelmişti (1 saat 23 dk'nin yarım saati zaten öylece geçiyordu) lakin bu gits sac ve sac 2nd gig'de seyredince hayran oldum. sözlükte 'cool' kelimesinin yanına resmini koysunlar diyebiliyorum ancak.. 8-)

[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...