Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

speartoss

Zed

Öne çıkan mesajlar

oo hiç bilimsel olmadı ama bu şimdi
sen bilmicen de Allah'ın inşaatçı amelesi ben mi bilecem ;)

neyse şaka bi yana çok eğlenceli bişe bu
gece 2'de sardım bu ne be diye bırakıyodum ama 1 saatte bırakabildim lol

commodore 64'de olimpiyatlar vardı joystick düşmanı
bunu oynayınca o oyunlar geldi aklıma
Allahım ne uraşıyoduk bi sağa bi sola seri bi şekilde hareket ettirip javelin'de en iyi dereceyi yapmak için tey teeeeey

bütün dallar istisnasız joystick deneme alanıydı valla, javelinde kıramazsan yüksek atlamada kolu ileri geri yapıp hızlandıktan sonra şööööölece çevirttirerek geri kıvırdın mı kesin çotaaa ediyodu ehehe

neydi ya o aletlerin markası, meşur bi marka vardı dilimin ucunda da hatırlayamıyorum, böle başlarda simsiyahtı da sonraki açmış (!) modellerinde kırmızı gövdeli olmuşlardı ferrari hesabı, hatta kafada baş parmağın önde de işaret parmağının dayanıklılığını test eden iğrenç köşeli ve anti-hiper-ergonomik butonları oluyodu....

neyse fazla açılmışım gene =)
Sosyal ağlarda paylaş

aztec de sanırım böle üçgenimsi köşeli falan zopa gibi bi joystickti hehe

o daha da bi anti-mega-hiper-ergonomikti canım =)
altı beyaz kare, gödvesi siyah ve köşeliydi [aztec oysa eğer] "çocukları nası ederiz de oyunlardan soğutup bir süre sonra sıkılıp bırakmalarını sağlarız" a yönelik alınmış bir önlemdi o :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 24 Ocak 2003 10:31 tarihinde demiş ki:
neydi ya o aletlerin markası, meşur bi marka vardı dilimin ucunda da hatırlayamıyorum, böle başlarda simsiyahtı da sonraki açmış (!) modellerinde kırmızı gövdeli olmuşlardı ferrari hesabı, hatta kafada baş parmağın önde de işaret parmağının dayanıklılığını test eden iğrenç köşeli ve anti-hiper-ergonomik butonları oluyodu....

neyse fazla açılmışım gene =)

Quickshot mı?[hline] I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...
Sosyal ağlarda paylaş

534.92 en yuksek atI$Im... bayadIr kasIyorum bu ne ya? :D[hline]"Son, a woman is a lot like a... a refrigerator! They're about six feet tall, 300 pounds. They make ice, and ... um ... Oh, wait a minute. Actually, a woman is more like a beer. They smell good, they look good, you'd step over your own mother just to get one! But you can't stop at one. You wanna drink another woman!" -- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...