Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jimi Hendrix in en iyi şarkıları

Solonor

Öne çıkan mesajlar

valla bi kalsikler vardır:Purple Haze,Fire,Hey Joe (2. favorim),Red House (en favorim!!!!).....

Ama Vodoo Child,Bleeding Heart ve Message to Love da dinlenmesi gereken şakılardır.

Yaa böyle ayırmak zor kendimi evlat ayırır gibi hissettim sen iyiysi mi hepsini dinle... :)[hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!

[Bu mesaj Fragrant tarafından 01 December 2003 16:13 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Fragrant tarafından 01 December 2003 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
+1
bu arada deminden beri vodoo chilie yi vodoo child olarak yalnış yazıyorsunuz ya da bana satılan ve riplerken gene netten kaynak bulup yazdığım fire cdleri gayet korsan ve ben salağın önde gideniyim:-)[signature][hline]Borbag=kaleidoscopic
kaleidoscop: çiçek dürbünü. hani bööle bakarsınız rengarenktir falan. hoş alet
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
scarab, 23 Haziran 2005 04:30 tarihinde demiş ki:
bilmeyenler olabilir diye yazıyorum "all along the watchtower"
jimi hendrix in değil.bob dylan ın şarkısıdır.hendrix in yorumuda çok ii dir ayrıca.

ahanda en sonunda bilen biri çıktı
kaç kişiye şunu inandırmaya çalıştım, artık çok mutluyum heahae[signature][hline]karnım aççç!
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bob dylan nasıl bir adamsa artık herkes gidip bir kaç şarkısını alıp coverlamış:) her taşın altından bob dylan çıkıyor:)
belki de bob dylan sağdan soldan şarkı coverlıyordur, diğerleri de bunu çok beğenip bir de kendileri coverlıyordur? biz de saf saf her şarkı bob dylanın zannediyoruzdur?
sabah sabah iyi uçuyorum valla. neyse jimi dinlemeye devam;)[signature][hline]Borbag=kaleidoscopic
kaleidoscop: çiçek dürbünü. hani bööle bakarsınız rengarenktir falan. hoş alet
bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...