Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forumda tat kalmadı ...

blessed_war

Öne çıkan mesajlar

ee madalya lı sistem olursa böyle olur.millet ego tatmini içinde hani böyle yanında madalyanolursa sanki daha çok sözün dinlenirmiş gibi yada bak ben çok takılıyorum buraya muhabbetleri ama öte yandan madalya falan umrunda olmayıp sırf geyiq için yazanlarda olur gayet normaldir.

ya ama şöyle bir durumda var ki bazen öyle başlıklar açılıoyorki saçmalamamk elde olmuo:D[signature][hline]the old hero's

name was: misanthropehus
clan was: The_Others Clan
class was: Archer
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu forumu taa pepelek döneminden beri bilirim. ara sıra girerim okurum. Bazen de böle bi acc açar muhabbete karşırım ama hiç post kasmak gibi bi derdim olmadı.
senin derdin tüm paticik için mi KO bölümü için mi onu da anlamış değilim.[signature][hline]Name: Vaern
Clan: TheVampires
Class: Glacier Mage
Level: 4x
Biri bana cooltang kimdir, pm ile açıklasın lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 22 Haziran 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
ben bu forumu taa pepelek döneminden beri bilirim. ara sıra girerim okurum. Bazen de böle bi acc açar muhabbete karşırım ama hiç post kasmak gibi bi derdim olmadı.
senin derdin tüm paticik için mi KO bölümü için mi onu da anlamış değilim.

Ben bütün bölümlere girerim okurum hepsinede cevap yazmak gibi bir huyum yoktur haa bilmediğim ilgi alanım olmayan bölüğmlere girmem Ko yada yetkililer olmayınca yardım edecek kimse yoktur belki diye girer cevap yazarım kayıt tarihime bakarsan benim çoktan 10.000 mesajı geçmiş olmam gerekirdi KAPİŞ![signature][hline]HåD£§©ik²°°³
I Love =o=
Eski Hadescik Şimdi [b]Pluton Oldu !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pluton, 22 Haziran 2005 22:56 tarihinde demiş ki:
said:
Eternalus, 22 Haziran 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
senin derdin tüm paticik için mi KO bölümü için mi onu da anlamış değilim.

Ben bütün bölümlere girerim okurum hepsinede cevap yazmak gibi bir huyum yoktur haa bilmediğim ilgi alanım olmayan bölüğmlere girmem Ko yada yetkililer olmayınca yardım edecek kimse yoktur belki diye girer cevap yazarım kayıt tarihime bakarsan benim çoktan 10.000 mesajı geçmiş olmam gerekirdi KAPİŞ!

Bu bana bir cevap mıdır? Zira ben en üstteki arkadaşa söyledim o cümleyi("senin derdin tüm paticik için mi KO bölümü için mi onu da anlamış değilim."). yanlış anlaşılmasın[signature][hline]Name: Vaern
Clan: TheVampires
Class: Glacier Mage
Level: 4x
Biri bana cooltang kimdir, pm ile açıklasın lütfen

[Bu mesaj Eternalus tarafından 22 Haziran 2005 23:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blessed_war, 22 Haziran 2005 22:44 tarihinde demiş ki:
Beyler bu ne ya onune gelen aklına eseni yazıo.. Gozunzu sewıyım braz mantıklı seyler yazın .. Burda herkes sadece birbirinin rekorunu kırmaya calısıo!

blessed aynı şeyi bikaç gün önce ben yazıcaktım ama herşeye muhalefet ettigimi düşünen bikaç kişi var yine onlara malzeme olmamak için yazmadım. ko bölümünde son zamanlarda oyunculugu geliştirici yazılar pek bulunamıyor. bunun nedenini cidden bilmiyorum. ya insanlar abuk subuk sorular sormaktan zevk alıyorlar yada post sayısını 1000 e tamamlayıp madalya almaya çalışıyor. yanlış anlamasın kimse, lafım madalyayı hakederek alanlara degil. forumda kendini göstermek için almaya çalışanlara ki bu tür kişiler o madalyaların sadece post sayısından ibaret oldugunu düşünmekteler. bana göre her ne kadar post sayısına göre verilsede , kişilerin ,forumda aktif olarak bilgi paylaştıklarının bir göstergesidir. yalnız bu olay son zamanlarda bir ego tatmini/komplexler olayına dönmüştür. bkz. Gothic ve Gothic_Angel

said:
Gothic_Angel, 22 Haziran 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
Sonuç ?

Gothic_Angel
yörünge dışı

kendi cevabını kendi verebilmiş bu arkadaşıda kutluyorum.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...