Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Veee.... Liverpool Sampiyonlar ligine gidior

Mad_Wolf

Öne çıkan mesajlar

ne demek onun bunun sayesinde ya
ne sacma insanlarsiniz anlamiyorum.
zaten Turkiye sampiyonu dogrudan katiliyordu, kural buydu milan-liverpool finali oldugu icin.
sorun sadece ingiltere liginden kaynaklanan liverpoolun sorunuydu o da acikliga kavustu. bunun ne fenerbahce ile ne de bir baskasi ile alakasi yok.
sebatspor sampiyon olsaydi da durum bu olucakti.
kiskancliginda bu kadari.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 13 Haziran 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
bence katılsın ya 2 maçlık bi komedi izleyeceğimize 6 maç dolu dolu kahkahalar misal fark 3 e inince sus işareti yapan insanlar!

bunun üzerine bir sürü atasözümüz var ammaa gerek yok hadi ii geceler,uyu artık...

edit:haklısınız düzelttim hemen,birilerinin başka kişileri aşağlamasına dayanamıyorum sinir haliyle ben o hataya düşmüşüm özür herkesten..
[signature][hline]Düşündüğünü hemen yap; yoksa karar vermek zorunda kalırsın!...

[Bu mesaj Seperate tarafından 13 Haziran 2005 01:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

insanın yazdıklarını nickinin yanındaki balonla tartmak ne derece akıllıca?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 13 Haziran 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
bence katılsın ya 2 maçlık bi komedi izleyeceğimize 6 maç dolu dolu kahkahalar misal fark 3 e inince sus işareti yapan insanlar!

:lol: Ülke puanı için üzülüyorum yoksa çok eğlencelik maçları[signature][hline] İki şey sonsuzdur,insanoğlunun aptallığı ve evren.Fakat ikincisinden o kadar emin değilim...
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

bildigim kadariyla liverpool, ingiltere futbol federasyonunun kararina gore cl ye katilamicak. Everton 4.oldugu icin cl ye on eleme oynayarak katilacak ve liverpool dotunun ustune oturacak. Bu durumda Fenerbahce on eleme oynamicak.[signature][hline]i'm here for solving the problems. you got coffee jimmy?
Sosyal ağlarda paylaş

Fb'm aleme kapakcasına sampiyonlar liginde. Yakında baskanının altındaki donun bile istemeyip kaçacağı klüplerdeki vatandaşlar artık bulutların üzerinden izler 200. yıl şampiyonluğunu:)

Liverpoolum CL kupasını almış fenerim şampiyon olmuş. Daha ne ister bir futbol sevdalısı.[signature][hline]Liberate Tutemet Ex Inferis...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caine, 21 Haziran 2005 10:49 tarihinde demiş ki:
Fb'm aleme kapakcasına sampiyonlar liginde. Yakında baskanının altındaki donun bile istemeyip kaçacağı klüplerdeki vatandaşlar artık bulutların üzerinden izler 200. yıl şampiyonluğunu:)

Liverpoolum CL kupasını almış fenerim şampiyon olmuş. Daha ne ister bir futbol sevdalısı.

o batan klube 5-1 yenilipte kupa kaptıran zihniyeti seviyim ben ... o kadar paraniz war o kadar oyuncunuz war gelip gidipp gs nin maddi durumuyla ugrasirsiniz kendi klubunuze bakin bu kadar varlik icindeyken bu culsuz klube farkli yenillip kupa kaptiriyorsunuz sorun culsuz kluptemi yoksa sizdemi bi bakın ... cidden ii oldu ama direk cıkmanız ii oldu en azından 2. mtk faciasi olmaz...[signature][hline]Uthmatar / star wars galaxies eclipse server
DeaTH iS CeRTaiN LiFe iS NoT !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caine, 21 Haziran 2005 10:49 tarihinde demiş ki:

Liverpoolum CL kupasını almış fenerim şampiyon olmuş. Daha ne ister bir futbol sevdalısı.

caine sen baba tarafından liverpoollusun galiba akrabalık var heral.bu ecnebi takımları desteklediginiz kadar milli takım destek verin bari de işe yarayın
valla o mandoo yu da kendi haline bırakın gecer insallah fb yi namusu zannediyo....[signature][hline](_)> (_)> (_)> (_)> ZzZzZzZzZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...