Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OGame - Evren 9

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

alınız beni, basvurdum[signature][hline]ben BombaciMulayim, şu nick değiştirme zımbırtısıyla değiştirdim nickimi. zira BombaciMulayim nickini de, ilk snn'de uo'ya girerken, karakterimi deneme amaçlı açtığımda yazmıştım, öyle kalmıştı. sonra ultimatr'ye girerken de, millet tanısın diye aynı nicki kullanmıştım, ehe sanırım artık bir anlamı yok bunun. neyse, LiquiD de aslında nette 99'dan beri kullandığım nicktir, burada da böyle olsun dedim.

öeah, amma açıkladım bre, çok gerekliydi hehe
Sosyal ağlarda paylaş

öeh ya 10019 oyuncu içinde 3791.sin felan diyo ne çabuk 10k kişi oldu ya daha yeni açılmıştı evren :P bu arada keşke biraz daha erken yapsaydınız duyuruyu noob olmama rağmen teklif aldım UTBye katıldım ne biçim oyun bu be eheh :)[signature][hline]Starcraft bölümünde din tartışılsa...
kermit:Hydra ateistmiş ben öyle duydum
screamer:Zerglerin Allahsız olduğu Kerrigan dan belli,

Talaras, da Lvl 50 Druid of BL (Retired...for now)

Sosyal ağlarda paylaş

bak robot fabrikasını 2 kademe yükselticeksin sonra uzay tersanesi çıkıcak onu yapıcaksın sonra bilimsel araştırma labaratuarı var onu yapcaksın sonra o olduktan sonra araştırmaya girip enerji kademesini araştırcaksın sonrada yanmalı motor takımı çıkıcak enerji araştırmasından sonra onu yapıcaksın ve Hafif avcı yapabilceksin[signature][hline]İş Hayatı
İstediğimiz hayat çalışıp adam olmak
freddy12, 17 July 2003 00:22 tarihinde demiş ki:
şımdı şuan oyundayım ve akşlım katışrı acayıp bı yerdeyım şiımdı napmam gerekıyor bırıtanya nerde ben nerdeyım bılşmıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...