Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ersun Yanal Gidiyor

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık yarım saat önce star'da söyledi,futbol federasyonu yarın bir toplantı yapacakmış ve büyük ihtimalle de ersun yanal'ın görevine son verecekmiş.
Yerine de Fatih Terim getirilebilirmiş...
bakalım yarın toplantı vs. olacakmı,olacak sa e.yanal gidicekmi...[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlısı olsun. Ersun gitsin. Terim gelsin =)[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
Razu, 24 Mayıs 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Resmin en sağındaki yapı bakıldıgında penise benziyor.Değiştirilmeli.

BabacumMostors, 30 Mayıs 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
neden iki yeşil daire denildiğinde aklıma yeşile boyanmış memeler geldi? alla alla bahar -vurdu galiba
Sosyal ağlarda paylaş

ersun kalıpta daha ne yapacaktı ki?adam en kötü zamanında yunanistanı yenemedi gürcistana burda yenildi 10 kişi danimarkayı yenemedi 3 maç daha dursa napıcak burda yeni biri en azından yeni bi havadır terim olsa da olmasa da olayda sırf hakan şükür deildir hala anlayamayanlar var heralde
Sosyal ağlarda paylaş

hakan kurtarır kurtarmaz ama ersunun hakan sistem yüzündne yok diip ortalaması 1.70 olan forvetlere maç başı 50 şer orta yaptırması nasıl bi sistemdir en başta hakanı yedek kalmıyo o yüzden dese kimse bu kadar konuşmazdı ama adam tutarsız elinde bilgisayarla takılıyo bütün gün ali sami yende gs-bjk maçı var bu gitmiş werder bremen-bayern münich maçını izlio şimdi gençler şampiyonası var adam gitmiş denizlide takılıo bide başarısız olunca adamın elle tutulacak pek bi şeyi kalmadı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 22 Haziran 2005 13:31 tarihinde demiş ki:
tamam haklisin, ama unutmaki bu ayni milli takim litvanyaya elenmis bir milli takim.

Savundugum nokta su: Ersunun kalip kalmamasi onemli degil, onemli olan hatali bir zamanda bu isi yapiyorlar + yerine gelecek TDninde ben basari getirebilecegine inanmiyorum. Yani cok radikal degisiklikler lazim, oyle yansitildiki medyada, sanki butun maclari kaybetmemizin tek sebebi Hakan Sukurun oynamamasi.

Hakan Sukure sonsuz saygim vardir, ama kafami hala kurcalayan bir nokta varki, bu hakan sukur degilmiydi dunya kupasinda bizi cildirtan, aglatan? nasil olduda bir anda takimi kurtaracak tek adam moduna girdi anlamadim.

neyse hayirlisi artik.

öncelikle özürdiliyorum üstteki mesajı quote ettiğim için fakat ;
Hakan Şükür değilmi dünya kupası tarihine en erken golle geçen :) Hakan Şükür Değilmi Süper Lig de bu sezon Gol Krallığında 2.olan(Alexi saymıyorum türklerden bahsettiğim için)
Ukrayna ile oynuyorsun 1 tane uzun adamın yok cüce fatih zıplıyo zıplıyo düşüyo yer elması gökdeniz yerden kalkmıyo japon milli takımı gibiyiz valla bir uzun adam yok üstüne üstlük birde havadan toplarla gol bulmaya çalışan takımda biziz hakan olsaydı belkide böyle olmayacaktı 2-3 kaçırır 1-2 atardı elbet...
Sosyal ağlarda paylaş

ya hakan şükür gerçekten çok emeği oldu türk futboluna ama yanlış anlamayında artık geçti devri ya. bende hakan için illa ki oynasın demiyorum çünkü 2 sene önce dünya kupası sırasında söylediklerim geliyo aklıma. o sadece ersun yalanın gitmesi için üretilen bi bahane bence. ha hakanıda alırsın kadroya duruma göre oynatırsın oynatmazsın o ayrı konu tabiki. ama ersun yalan milli takımı ne tecrübesiyle nede kişiliğiyle (futbol yani) haketmiyo diye düşünüyorum. çünkü ankaragucunu calışırken sözleşmesi oldugu halde o takımı bıraktı gençlere gitti gençlerde sözleşmesi varken mili takıma geldi. yani pek hoş şeyler değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ersun ve Hakan Şükür iLe iLgiLi bugüne kadar duyduğum en mantıkLı ve düzgün yorum ALtan TanrıkuLunundu. Kendisi diyor ki ;

1- Ne oLursa oLsun Hakan Şükür miLLi kadroya çağrıLmaLı.

2- Eğer hızLı hucum düşünüLüyorsa kenarda oturtuLmaLı.

3- Eğer Yunanistan maçındaki gibi bir maçın 2. yarısında kenar ortaLarı ve havadan şişirmeLer yapıLacaksa Hakan Şükür mutLaka sahaya aLınmaLı.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

orası kesin bişi cnm
yunanistan maçında kenardan gelen ortaları değerlendiricek adamdı hakan şükür
ben ne kadar sevmesemde o maçta oynamalıydı[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt

[Bu mesaj kermit tarafından 22 Haziran 2005 15:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...