Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emule Gökhan Mod'unu nerden bulabilirim?

26ee140

Öne çıkan mesajlar

e-mule gökhan modunu daha önce divxplanet'tan yüklemiştim fakat sanırım oradan kaldırılmış. Aradım ama bulamadım. Bildiğiniz bir yerde varsa url verebilirseniz veya bana yollayabilirseniz ([email protected]) sevinirim.[signature][hline]nickimin 26ee140 olduğuna bakmayın, önüme gelen her siteye 26ee140 diye kayıt olurken burayada olmuşum kazayla yıllar önce.. şimdide onu kullanıyorum. yoksa ben xaty
De Bakemm
Sosyal ağlarda paylaş

yabu emule harbiden iyi bi program mı neden sordum dersenız p2p programlarından nefret ediyorum da ondan bi sakıncası yokmu bu porgramın ayni[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim

Ben kimmiyim Ahanda Gör

Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

valla üni yurdunda kaldığım sürece godmode da bulsam low id alıcam heralde[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
Arkansis, 24 Aralık 2004 14:11 tarihinde demiş ki:
gerçekten gökhan mod dada 1 kb nın altına inmiyormu ?
hmm
eğer 1 in üstüne çıkmıyorsa gerçekten iyi

guzelligi o ya.diger p2p yazılımlarından farkı bu.emule ,edonkey falan kullansak simdi client.met in upload yuzdesini artırmamız gerekiyor,baglatımızı son hızla kullanmak icin.
gokhanmodda ne guzel hic bi ek yapmamız gereken birsey kalmıyor.masallah imesh gibi calısıyor.:D[signature][hline]icqmsn

Sosyal ağlarda paylaş

evet dikkatimi çekti
mldonkey gibi çalışıyor aynen
maşallah

1 kb nin üzerine çıkmıyor uploadum
sürekli patlayan web interface i kullanmak zorunda değilim mldonkey gibi, emule penceresi ile çok rahat halloluyor herşey

herşey ne güzel hehe[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 23 Aralık 2004 17:09 tarihinde demiş ki:
uploadsız versiyonu dediğin ne kullanırsan kullan 1.0'dan aşağısına düşmüyor uploadın. Gokhanmode'da da aynı durum. 1kbps uploaddan da bişeycik çıkmaz.

üzerine çıkmıyor demek istemişim de... Aklım fikrim nerelerde post atarsam işte....

Anlayın siz de ;)[signature][hline]bir akademik intihar timsali
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
arkadaşlar bu gökhn mod banlandı mı? arkadaşla uğraşıyoruz bağlayamıyoruz son veriyonu var hem de..[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...