Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklenen hız artışı ( min. 512 adsl )

onurf

Öne çıkan mesajlar

valla rakamlar ortada,
ben abandım 256k ile 1.2 gb 3d max bile indirdim yanındakiler cabası...
ki eklemek isterim dolsa bile + ücret normal ücretle aynı yani extra fark ödemiyorsun eskisindeki fiyatla aynı ödüyorsun bi 5gb daha doldursan bi 50 milyon daha veriyorsun yani...

Not: Ben hayatımda download'a o kdr hiç abanmadım bundan sonrada abanıcamı sanmıyorum
(hdd'lerde bi yere kdr)

her ay 5gb çekersem ve 2 ayda bi format atmadan backup aldıgımı farzedersem,
120 gb hdd'yi sadece internet download backup ile bi
yılda doldururum... ee 700mb cdleride eklersen buna,
200 gb her yıl backup oalrak bi hdd gidiyor...
bilgeytsin oglu deilim ben[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
zaten ellerim titriyor kac saattir thread kitlemedim die ;)=
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Wow:Troll Rogue ByJoker lvl 60 / Burning Leg.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
magecy, 17 Haziran 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
zaten indireyim yedekliyeyim diyorsanız en mantıklısı dvd writer almak biraz pahalı ama 10gb yazabiliyorsun cd ye benim harddiski komple yedekliyo mesala :)

lol yanına 3 cd lik boş yerde kalıo :D[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Sosyal ağlarda paylaş

hehe dvd writer la dırek ındırdıgını basıyorsun bızım arkadasta aldı gecen ay 12 gb dl u var 256 kotasızla kı aksam falan fazla bırakmıyo genelde :)

edit:yada bırakıyor benı kekledı bırakmıyorum dıye cunku bende ınanmıyorum gece bırakmadan o kadar dl a :D

[signature][hline]---------Kadikoy Anadolu-------------

[Bu mesaj RaY tarafından 17 Haziran 2005 13:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yanı demek ıstedıgım oyle haftada 2-3 1er gb lık dosyalarla bıle cok rahat doluyo o kota kaldı ki bunu abartıp hergun aralıksız acıp bırakıp download yapanların sayısı oldukca fazla.

Yani kotayı herturlu gecer benım anlatmak ıstedıgım oradan sora fazla para odemek de benı rahatsız edıyo yani sabit ücret en güzeli oldugunu dusunuyorum[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

kota olayını benim için biraz yükseltmeleri gerekir ehe

ben makinayı 15 günde 1 res atıyorum anca, onun dışında 24/7 * bikaç aydır nete bağlı kendisi, 256 adsl ile günde 1.5-2 gb arası indiriyorum rahat ben :)

öleki bazen indircek bişi kalmıo eheh[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - Life - NwN-II
Training is nothing, Will is everything
Sosyal ağlarda paylaş

harbimi anaa ii :D[signature][hline]
Cmabridge Üinversitesi

Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei
hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre
olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz
olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl
kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
freeedom, 17 Haziran 2005 16:56 tarihinde demiş ki:
y00 benım 512 oldu :D

o "y00" yu buraya yazmak lazım...[signature][hline]Wendigo, 09 Haziran 2005 17:28 tarihinde demiş ki:
----
Hiçbirşey yok aslında...
By Joker...
----
Sosyal ağlarda paylaş

bir kablonet kullanıcısı olarak böyle bir şeyin söylentisini bile kınıyorum, kıskanıyorum kol, bacak, kafa vs diyorum.
nerde bize ilgi?! şefkat, sevgi?! biz de insanız?! bizim de ihtiyacımız var?! vs... :([signature][hline]Bilginliğin en açık görüntüsü sürekli bir sevinçtir.
Issız yerlerde sevdiğin için bir evren ol.
Sosyal ağlarda paylaş

adsl 512ye geçerse kablo internetimi aynen söker adamlara iade ederim ve adsl e geçerim. yannız bişey duydum, kablo internet için imzalanan sözleşmeye göre sözleşmenin bitim tarihi gelmeden biz kullanıcılar sözleşmeyi feshedersek sözleşme bitene kadar aylık ücreti vermeye devam edicekmişiz, doğru mu bu?[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 16 Haziran 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
said:
cintonick, 16 Haziran 2005 23:18 tarihinde demiş ki:
yok abi telekom.gov.tr dede bi açıklama yok olsa bogururler avaz avaz sanmıyorum ama işallah olmustur...

bu gıbı dusunenler ve dıgerleri..

telekom bu konu hakkında hıcbır acıklama yapmayacak.cunku yavas yavas yukselteceklerı ıcın -sıtenızde bole bole yazıyor benımkı 512 olmadı- sıkayetlerınden telefonlar kıtlenecegı icindır sebebi.

bende duydum 512 olanları.
bekleyin sizinde olacak.
hersey bittikten sonra gelebilir ancak acıklama.

256 ya yükseltildiğinde de senin dediğin gibi olmuştu doğrudur olabilir heran oleeeey[signature][hline]Fender Squier Strat ımı satıyorum hemide Single-Coil Humbucker lı , ankarada.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MrBomb, 18 Haziran 2005 13:38 tarihinde demiş ki:
adsl 512ye geçerse kablo internetimi aynen söker adamlara iade ederim ve adsl e geçerim. yannız bişey duydum, kablo internet için imzalanan sözleşmeye göre sözleşmenin bitim tarihi gelmeden biz kullanıcılar sözleşmeyi feshedersek sözleşme bitene kadar aylık ücreti vermeye devam edicekmişiz, doğru mu bu?

Sözleşmede yazar o eğer öyle bir madde varsa ödemek zorundasınız.[signature][hline]swift,silent,deadly
mercenary
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...