Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zoom x5 modem (dsl acemisi)

malsahibi

Öne çıkan mesajlar

sapancadaki eve dsl bağlattım guya ama olmuor olmuyor.
şimdi bu modemi kullanan birisi bana cevap verse işim çok kolaylaşacak.
modemin önündeki bağlantı ışığı modem sadece telefona hattına takılıyken yanık kalması mı gerekiyor? benimki yanıp sönüyor. hattınız açıldı diye aradılar ama kıllanmıyo diilim hani.[signature][hline]Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

sag taraftaki link isiginin surekli olarak yanmasi gerekiyor yanip sonuyorsa henuz link yoktur. yada gelen telefon kablosu paralel vs ise onda sorun olabilir notmal telefonda cizirti geliyormu dsl e bagladigin kablodan vs onlara bi dikkat et.

[Bu mesaj Prophecy tarafından 20 Haziran 2005 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Link sürekli yanıyorsa bağlanmışsın demektir, Eğer yanıp sönüyorsa ya hattın açılmamıştır yada şifre falan yanlıştır.

10.0.0.2'ye gir standart olarak
kullanıcı adı : admin
şifre : zoomadsl
Ordan "Advanced Setup" sonra "Diagnostic Test" e tıkla bi test ettir anlaşılır sorun nerde.

Bu arada açtık demelerine bakma sen bazen açtık diyorlar ama açılmamış oluyor, ben bunu bizzat yaşadım(arkadaşımın başına geldi) Cızırdıyor olması lazım zaten normalde adsl bağlandıysa (genelde cızırdama yapıyor adsl)[signature][hline]swift,silent,deadly
mercenary
Sosyal ağlarda paylaş

bugün hallettim ama şimdi de arada bir sabit yanan ışık sönüp tekrar bağlanıyor. sinyal mi zayıftır nedir anlamadım. hafif dağ başı oluyo da burası. oyunda online duramıorum. cart disconnect.[signature][hline]Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...