Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SkillLere Nasıl Dağıtım Yapacam

Lucifer

Öne çıkan mesajlar

slmlar arkadaşlar forma bayadır bakıyorum ama yeni kayıt olabildim size bir iki soru sokma istiyorum yanıtlarsanız çok sevirim :) Öncelikle lvl 31 Karsus warrior ım Bu levele gelince ye kadar skill leri önce basic leri tamamlayıp sonra attack a bastım onlarıda açtıkdan sonRa defense ve biraz berserkere verdim şimdi elimde biriken biraz skill point kaldı bunlaRı Hepsi açılan Attack skillerine verirsem ne olucak mesela biri 50 dmg ekliyor o artacakmı yoksa açılmayan berserk e yada defense a mı verip ordakileri açsam ? bide np leri yada leadership gibi şeylere henüz bişey vermedim onlara Ne zaman basim
Sosyal ağlarda paylaş

assında 60 dan sonra berserker e verip str yi açabilirsin bi kaç arkadaşım öle yapıo attack/defans ama berserker de str açıq[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

en guselı bence 60 a kdr defans/atack ol 60 dan sora cz yaparım dersen atack/defans a don ama 62 ye kasıp scream ıa cmn zor olur yıne 62 ye kdr defans kalabılırsın ama 63 olan adam atack /defans ıle hem scream ı hemde provokeyı acarak sağlam pk adamı ve sağlam voker olur kı hem np kasar hem lvl kasar dah ne lzm kı:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

ya Arkadaşım Hepinizi için söylemiyorum ama Diyosunki 90 yap strength i bilmem kaç hp yap bak kızdım şimdi kusrabakma ulan Ben diablo battlenetten 2 ci en yüksek levelli adamımki levelim 143 warriora ne verilir ne verilmez biliyom alal soruyu tam okusana kardeşim Mesela diablo da aynı skille bidaha verince özellik dahada dmg veriyodu yada daha az mana kullanıyodu..
sadece şunu soruyom yukarıyı sallayın bakın yazıyom bide parantez koyim "BENİM BİLMEK İSTEDİĞİM STRENGTH E KAÇ BASIM YADA HP NE VERİM DEĞİL!SADECE ŞUNU SORUYORUM SKILL POINTLERDEKİ ATTACK KISMINDAKİ ÖZELLİKLERİMİN HEPSİ AÇILDI BU TÜM AÇILAN ÖZELLİKLERE DAHADA POINT EKLERSEM ORDAKİ ÖZELLİKLERE NE EKLİCEK ZATEN HEPSİ AÇILMIŞ O ÖZELLİĞİN DAMAGE Sİ Mİ ARTACAK YOKSA ÖLE KALACAMI" onu diyom uff ya anlayın ltf ve ve cevap verin

[Bu mesaj Lucifer tarafından 20 Haziran 2005 20:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen bize ben skill diorum stat anlatmayın bana dediiin zmn orda 2 kişi cvp yazmıştı ilk ark skill deiştir dedi bende aslında 60 Lvlda arkkadaşlar berserker bölümünde bulunan skillerden biri olan 15 str yi açıolar dedim bi skillerin üstüne getir mouse u da oku ne diolar[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

dostum tamam anladım senin dediğin yanlış demiyorum ama şu var skillerinin üstüne tutuyorum tabi 50 dmg ekliyor biri ben bu açılan skille daha da verdim de hala 50 yazıyodu artış görmedim ama 3 puan falan ekledim için bilemicem belki ilerde artıyodur yani berserker şuan önemli diil okadar sadece mesele ne diyim attackda piercing var dimi aklımda diil şuan işte 30 dmg fln koyuyo üstüne enerji doldurmasını düşürüyo peki attackda ben verince daha point bu piercing 50 dmg ye çıkıcakmı onu kullanınca şunu söylesen yeter başka bişi istemiyom valla :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lucifer, 20 Haziran 2005 20:49 tarihinde demiş ki:
megakill helal valla bi beni anlayan sen çıktın offf ya bukadar zormuydu bu soru ozaman bundan sonra attacka point vermicem defense ile berserkdekileri açıcam galiba eyw valla saol (sizde saolun millet :)

neden berserke vereceksin ki ? Şu an mesela atıyorum %150 dmg veren atack skillin var , skillerini atacka vermeye devam edersen ilerde ne biliyim %200 dmg vereni acılacak, ama berserk gereksiz yani bence ha verecksen 5 point ver berserke,
+15 str skilli var onu actırırsın ,ama ona da gerek yok ,priestlerden aynı skili isteyebilirsin onlarda da var aynı skill ve başkalarına da verebiliyorlar...[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

megakill şimdi diyosun ki ilerde attackın daha fazla dmg vereni açılacak ee benim kutuların hepsinde özellik açıldı zaten onlar değişecekmi ??? değişcekse devam edim vermeye Yani diyorum ki attack bölümündeki 8 mi 6 mı nekadarsa işte kutuların hepsinde bi özellik var boş kutu kalmadı ama 31 lvl im ona göre söylim extra kutularmı çıkıcak yeni ona rağmen hala verimmi diyorum

[Bu mesaj Lucifer tarafından 20 Haziran 2005 21:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

onun için diyorum yani attacka vermicem artık boşuna diye yoksa manyakmıyım zaten ilk atcakla defense balansını dengeledim çünkü defense skilleri pasif ti işime geldi sora attcak dolunca defense la berserkere kaydım.. Zaten şunu olayı sormadan attcaka basan okadar kişi vardır ki sora diyolar türkler niye en baba adam diil Rpg lerde adam gibi kullanmıyolar ki özelliği valla ben bile aklım karışınca elimde tutuyorum skill pointleri ki hata yapmim diye kaç single rpg oyununda 1 pointi yanlış kullandım diye baştan geliştirdim karakteri hehe saolsın megakill eyw ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...