Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU EXC de hib mi alb mı

Sintisyzer

Öne çıkan mesajlar

alb de cok insan var. ama ilerde instant mezz mezz pbaoe den bayabilirsin..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl47 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

ya baggio sen beni kufur ettirip banlantirmakmi istiyorsun?
thalion artik soyle su adama dilini bi tarafa soksun ama.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

ceti niye kizdinki simdi :)

Sintisyzer,exc hib e gelmeni tavsiye ederim..biraz aziz ama(8 kisi gordum su ana kadar ben) surekli acik bi chat odamiz var mesela,konusuyoruz vs

eglenceli oluyor
guildimdeki adamlar beni takmazken bazi arkadaslar PL icin saatlerini verdiler..yardim alacagindan suphem yok[hline]Leathas Level 15 Ranger(Excalibur)

[imza edit]

[Bu mesaj Leathas tarafından 22 June 2003 09:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hibernia da Türk nüfusu biraz az ama sağlam dostluk ve elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz.

Albion da Turk fazla yani o sana kalmış hangisine geçeceğin eğer ki Hibernia ya gelecek olursan Bekleriz.

Albion da oynayan arkadaşlar kusura bakmasın ama ben Albionu sevmiyorum çok kalabalıklar. Nerde çokluk orda..... :)

Alınmayın sadece geyik yapıoruz :)[hline]Exc/Hib
Sartre LvL 50 Eldritch
www.ukgames.com dan alabilirsiniz oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kalabalik olan biz degiliz midBUGGEDLASTYLESguard...[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

ben albion kalabalik degil demiyorum... midgard albiondan en azindan 200 300 kisi daha kalabalik..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...