Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turnuvadan Resimler

Absolut

Öne çıkan mesajlar

burada herkesi açıklayabiliriz sanırım.

soldan sağa ayaktakiler:homoid,sanerixx(arkada kafası gözüken),tsubasa,wanderer,Throndor,Boccop,Kharon,Prodigy,pacos(arkada kafası gözüken),Bonecrusher(önde koları bağlı),Codemaster,Raider,Ra_d,Zegna

soldan sağa oturanlar:Aegean,Rogman(üstte çömelmiş),Absolut(altta yatmış),OguzAmca(En Seksi Pozu veren :lol: ),Azmodai(OguzAmca'nın hemen arkasındaki beyaz T-Shirt'lü),Angelfire(Azmodai'nin arkasında, gözleri kapalı olan),Selamon(Zafer işareti yapan),bravecik(Selamonun önünde,gözlüklü)

aynı resim başka bi açıdan:

[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

[Bu mesaj Ra_d tarafından 21 June 2003 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

efem oscarları burayada yazalım görmeyenler için.

1. Geleneksel Paintball OSCAR'ları.

1.En iyi oyuncu:
Rambo(bütün oyunlardaki en yüksek frag'iyle)

2.En İyi Atış:
Wanderer (Boyacı Krallar-PSX maçında OguzAmca'ya 30 metreden head shot'îyla.biraz baldı ama olsun)

3.En İyi Taktik:
Ted Team & Azmodai(İkinciyi belirleyecek Pati-Ted Team maçındaki taktikleriyle)

4.En iyi ucuş:
Ra_d(Gaddar Ördekler-Pati maçındaki samanlıklara uçuşuyla.walla yere paralel hale gelmişim havadayken)

5.En komik vurulma sahneleri:
homoid (bütün vurulma sahneleriyle)

6.En iyi Saydırma:
Ra_d(Gaddar Öredekler-Pati maçında bir oyuncuya tek seferde 50 boya topu atmasıyla.)

7.En Zevkli Maç:
Boyacı Krallar-PSX maçı.

8.En İyi Savunma:
Boyacı Krallar(PSX Maçındaki savunmalarıyla)

9.En Şanslı Oyuncu:
Raider (Pati-Ted Team maçındaki aynı siper'e atılan yaklaşık yüz boyatopunda sıyrıklarla kurtulmasıyla.) ve Angelfire(10 defa vurulmasına karşın 9 tanesnin patlamamasıyla.) paylaşıyorlar.

10.En Acımasız Oyuncu:
Rambo(Tam 5 metreden Aegean kafanın açıklıklarına Head Shot çekmesiyle.walla benim canım yandı çocuk vurlunca.)[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık genede ehe
Bu aralar ben kendi tüfeğimde bişi denicem yakında eczaneden ilaç kapsülleri varya onların küçüklerinden alıcam içine boya doldurucam gres yağı sürüp namluya koyucam(gres sürmessen ucundan düşüo ehe) bakalım atış anında namluda dağılıyormu ve çarpınca patlıomu yada kapsül eriyomu:) eridiği halde çalışırsa yani çok güzel atışlar yaparsa boya ile erimiyen bi maddeden yapılmış kapsül arıcam belki olur

Varya çalışırsa çok güzel bişi olucak:)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

valla harcanıom ehe:)
Abi kimseniz vuramadımı şu ramboyu ya sizde ayıp etmişssiniz:D
Aynı anda çıksaydınız rahat vururdunuz dicem ama bu seferde 3 ünüz birbirinizi vururdunuz o daha kötü olurdu mermileriniz boşa giderdi:)
FF acı bişi bana yapsalar vallahi toritititiorortitirtoti deye tarardım:D[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut çekmiş sanırım güzel olmuş ama resmin bitanesi ters duruo:D boy çekmiş hehe ama ekranı fotorafları çevirdiğimiz gibi çevirimiyeceğimizi hesaba katmayı unutmuş sanırım:D

Bakınız bu http://absolut.kolayweb.com/sofra.jpg

[Bu mesaj Chemical tarafından 21 June 2003 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ama Ankarada yau rambo:) ben istteyim gelebilirsem güzel olur ehehe
Ramboyu oyuna sokmayalım takımların dengesini bozuo:P
E.K.R. Yapalım
Everybody Kill Rambo :-PGürrrr 30 kişi tarıo Rambo matrix çekio sonra tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak
Herkez yerde:) (İsterseniz sayın 30 tane tak var muaha)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 21 June 2003 18:06 tarihinde demiş ki:
Yazık genede ehe
Bu aralar ben kendi tüfeğimde bişi denicem yakında eczaneden ilaç kapsülleri varya onların küçüklerinden alıcam içine boya doldurucam gres yağı sürüp namluya koyucam(gres sürmessen ucundan düşüo ehe) bakalım atış anında namluda dağılıyormu ve çarpınca patlıomu yada kapsül eriyomu:) eridiği halde çalışırsa yani çok güzel atışlar yaparsa boya ile erimiyen bi maddeden yapılmış kapsül arıcam belki olur

Varya çalışırsa çok güzel bişi olucak:)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

Hayır Chemıcal lutfen bunu paintball severlere yapamassın:)
olum bence sen Flamethrower yap bı tane bak sımdı deodrantların onune cakmak tutmak vasıtasıyla cok guzel oluyor tam senlık ugrasma tufekle fılan :)
bu arada sen Paintball a gitseydin calıları ateşe vermek suretıyle herkesı gercekten oldururdun adada yakıyodun mılletı :D
gerı donuste denıze kıbrıt atıyodunya bırı sana olum denız tutusmaz ugrasma bosuna demıstı orda koptum ben asla unutmam o olayı :)[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Haha orada çok sıkıldığımdan denizi yakmaya çalışdım suya karışan lağım ile amonyak seviyesi iyice artar ve sudan hafif amonyak su üstüne çıkarsa belki yakabilirdim:)

Flame thower sprey o olay çok eskide kaldı şimdi kendi flamethowerimi yapmayı planlıyorum
Bu arada bana süper bi fikir verdin! saol!
Gıda boyası fışkırtan silah:) denemek lazım hehe
Paintballda flamethower niyetine sıkarım milletin üzerine boyanan çıkar:)[hline]Chemical Kemical Kemikal Kemikıl Kemikı Kemik Kemi Kem Ke K .

[Bu mesaj Chemical tarafından 22 June 2003 03:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...