Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kaç soru?

Pyro

Öne çıkan mesajlar

Golemlerden ve Abyss Oynarsan Cıkar Oyunun en iyi armorunun 1 aşşasıdır. Upgrade yapıp Bonus verebilirsin iyi armor verir[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

bak işte o iş karışık. ben kaç seferdir kırdırıyorum içinden rice cake çıkıyo. belli bi oran bildiğim kadarıyla yok. eğer varsa bile çok düşüktür. Manner etkilermi bilmem ama mesela sen roguesun diyelim çıkan chitin warrior da çıkabilir.
Yukarıdan bişi anlamadın di mi. Ben de :P[signature][hline]Name: Vaern
Clan: TheVampires
Class: Glacier Mage
Level: 4x
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbişeyin mannerla fln alakası yok.

100 tane abyssten - 2 rogue 2 warrior 2 priest chitin çıkabilir
3-4 kere 100lük bozdurdum hep aynı sayıda çıktı.istatistik olarak söyledim kesin çıkıcak diye birşey yok. [signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 20 Haziran 2005 04:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de bi saat önce "rogue chitin pads +7" yapmak üzere yola çıktım.. Ama gel gör ki nusla +3'den +4'e geçerken yandı..

Sinirlendim, bişeyler upgrade etmek zorunda hissettim kendimi. Inn'den rogue chitin gauntlet'i ve upgrade yaparken yakmak üzere priest chitin helmet'i aldım.

Neyse ki bu sefer şansım tuttu, +6'ya kadar getirdim Chitin gauntlet'i... Şimdi priest chitin helmet'i yakmanın zamanı gelmişti. 2 adet cus ve 4 adet nus vardı... priest chitin helmet'i koydum, cus'u koydum, geçti... E patlasın diye tekrar cus koydum, yine geçti... etti mi sana +3... Hayır o değil, Anvil penceresini de kapamak istemiyorum. Dedim nus basim büyük olasılık patlatırım.. nus bastım +4
bi daha nus +5
bi daha nus (artık patlasın diye dua ediyorum) +6
eeehh dedim sıktın ama bi daha nus +7

O_o

iyiden iyiye sinirim bozuldu, lanet olsun dedim patlarsa patlasın Rogue chitin gauntlet... ona da BUS bastım o da +7 oldu...

gittim 2 şer tane FP patlataraktan Rogue chitin gauntlet'e DEX bastım... Priest Chitin helmet'e de HP bastım..

Rogue chitin gauntlet +7/12DEX
Priest chitin helmet +7/12 HP...

akıl sır erdiremedim şu anvil'e... Hadi hayırlısı.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 20 Haziran 2005 07:06 tarihinde demiş ki:
O değil de bi saat önce "rogue chitin pads +7" yapmak üzere yola çıktım.. Ama gel gör ki nusla +3'den +4'e geçerken yandı..

Sinirlendim, bişeyler upgrade etmek zorunda hissettim kendimi. Inn'den rogue chitin gauntlet'i ve upgrade yaparken yakmak üzere priest chitin helmet'i aldım.

Neyse ki bu sefer şansım tuttu, +6'ya kadar getirdim Chitin gauntlet'i... Şimdi priest chitin helmet'i yakmanın zamanı gelmişti. 2 adet cus ve 4 adet nus vardı... priest chitin helmet'i koydum, cus'u koydum, geçti... E patlasın diye tekrar cus koydum, yine geçti... etti mi sana +3... Hayır o değil, Anvil penceresini de kapamak istemiyorum. Dedim nus basim büyük olasılık patlatırım.. nus bastım +4
bi daha nus +5
bi daha nus (artık patlasın diye dua ediyorum) +6
eeehh dedim sıktın ama bi daha nus +7

O_o

iyiden iyiye sinirim bozuldu, lanet olsun dedim patlarsa patlasın Rogue chitin gauntlet... ona da BUS bastım o da +7 oldu...

gittim 2 şer tane FP patlataraktan Rogue chitin gauntlet'e DEX bastım... Priest Chitin helmet'e de HP bastım..

Rogue chitin gauntlet +7/12DEX
Priest chitin helmet +7/12 HP...

akıl sır erdiremedim şu anvil'e... Hadi hayırlısı.

ben o anvilin :D
abi o anvil sarhoş ne zaman ne yapacagı belli deil :)[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

ehuhee lvl 40+ ol eslnata gır yanına healer al kesersın pardon buff/heal dah sağlam olur:D[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

assasin 60 da filan yapar golem i buff lı filan 36 da da biraz zor bulursun golem zaten cz de var orda da paso karşı nation ın adamları gelip seni keser şimdilik Lvl kasmaya baq boşver armor u[signature][hline]Name:CamthalionTasardur| _TaFFy_
Lvl:61 | 46
Clan:ANCIENTS | ANCIENTS
Nation:Karus | Karus
Job:Elemental Lord | Shaman
Server:Ares | Ares
National Point : 5xxx | 100
Sikörtıl 4Ever
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...