Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diezdeki Türk clanının pelerin alma ssleri....

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar dün sabah grade 3 olduk... ve akşam da pelerinimizi paşalar gibi aldık.... Umarız hayırlı olur... Şimdi olayları anlatan ssleri koyuyorum...

Ve işte o mekana ilk girişimiz...

Burda o zorlu yaratıkla boğuşmalarımız...

hala boğuşuyoruzzz....

Boğuşma biterken....

ve zafer bizimdir.....

ve işte ilk gelen pelerin sırtımızdadır....

işte tam bir şölen ....

ve işte pelerinin son hali... herkes oldukça mutlu..

umarım bu pelerin bize uğurlu gelir.... :)
(bu arada bu ssleri büyük olarak nasıl koyucagımıda söylerseniz sevinirim... zira bu ilk topiğimde ;) ayrıca sanırım topici 2 kez açmışım silerseniz sevinirim...)

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 19 Haziran 2005 21:07 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Baba siz buyuk adamsınız be bravo valla

*!İste TÜRKÜN Gucu*[signature][hline]Nick:.......Treador......................Evelin
LvL:........3X.............................30
Speciality:Assasin......................Mage
Clan:......Clan of the Elites(leader)....Dark rebuplic
Nation: Man-El Morad................Woman-El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Burdan herkeslere söylemek isterim ki şöyle bir neden bizim clana girmek için yeterli değildir.... "Abi bi türk kardeşinide bu clana alırsın dimi apiiiii..... alsana benide apiii lütfeennnn..... api türk kardeşinden iyisini mi bulacan......"
Bu tür msjlara cvp verilemeyeceği gibi şu an clanımızın kabul edilen lvl sınırı belli deildir... 55++ olması tahmin edilmektedir... doğru bilgi için lütfen liderimiz IV.MURAT veya asistlerimiz ZiYaReTcii , _ICE_ ile görüşmenizi rica ederim..... Saygılarımla[signature][hline]Server: Diez
Nation: Karus
Char: Rogue
Lvl: 59(60 oluyorumm.. oluyorummm..)
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 19 Haziran 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
yuruyun be helal!

yaa kardeş görmüşken sorıyım bu arada sen neden bizim clandan çıktın.. tartışma falan mı oldu??[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShdwFx, 19 Haziran 2005 23:07 tarihinde demiş ki:
Helal olsun size.Cok sevindim.Bizde Salı cıkıyoruz.

cahilliğimden dolayı beni bağışla ama kardeş siz kimsiniz?? yani hangi clan?? :D[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende sevindim bu arada areste 2 türk clanı grade 2 oldu darısı sizin başınıza işaret ne koycanız merak ettim falla bi de işaretli ss i koyarsan seviniriz hayırlı uğurlu ossun[signature][hline]Nick: _TRibula_
LvL: Master olmusken hala okcu
CLan: The_Others
Server: Ares
Np: 13k küsür de artıo hızla tutamıom yetişemiom
biri bana oyunun cıkıs yolunu gostersın de normal hayata doniim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tribula_IV_, 19 Haziran 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
valla bende sevindim bu arada areste 2 türk clanı grade 2 oldu darısı sizin başınıza işaret ne koycanız merak ettim falla bi de işaretli ss i koyarsan seviniriz hayırlı uğurlu ossun

işaret sanırım türk sancaklarından biri olucak.... yani sancak bayraklarından... daha karar verilemedi bu konuda.... lider ve asistanlarımız ve clanın bir çok üyesi şu an bu konu üzerinde çalışıyor.... konuldugu anda ss koyucağım...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 19 Haziran 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
Burdan herkeslere söylemek isterim ki şöyle bir neden bizim clana girmek için yeterli değildir.... "Abi bi türk kardeşinide bu clana alırsın dimi apiiiii..... alsana benide apiii lütfeennnn..... api türk kardeşinden iyisini mi bulacan......"
Bu tür msjlara cvp verilemeyeceği gibi şu an clanımızın kabul edilen lvl sınırı belli deildir... 55++ olması tahmin edilmektedir... doğru bilgi için lütfen liderimiz IV.MURAT veya asistlerimiz ZiYaReTcii , _ICE_ ile görüşmenizi rica ederim..... Saygılarımla

ya orası öylede bana türk clanı hep bi garip gelmiştir. öncelikle o söyledigin şekilde clana girmek isteyenlerinde haklı oldukları bir yer var sonuçta türk adıyla clan açıyorsunuz bir şekilde pay istemeye hakları var ama tüm türkleri alamayacakları için lvl ve kişilikli oyuncu sınırlamaları gerekiyor. IV.Murat bildigim/tanıdıgım kadarıyla çok iyi birisi ve 1-2 iyi oyuncu daha var orda fakat itici bir yanıda var clanın nedense bir türlü ısınamadım. ne diyelim hayırlı olsun. bu arada ben kalgeldi yada _all_eyez_on_me_ .[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 19 Haziran 2005 23:50 tarihinde demiş ki:
said:
_catastrope_, 19 Haziran 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
Bu tür msjlara cvp verilemeyeceği gibi şu an clanımızın kabul edilen lvl sınırı belli deildir... 55++ olması tahmin edilmektedir... doğru bilgi için lütfen liderimiz IV.MURAT veya asistlerimiz ZiYaReTcii , _ICE_ ile görüşmenizi rica ederim..... Saygılarımla

ya orası öylede bana türk clanı hep bi garip gelmiştir. öncelikle o söyledigin şekilde clana girmek isteyenlerinde haklı oldukları bir yer var sonuçta türk adıyla clan açıyorsunuz bir şekilde pay istemeye hakları var ama tüm türkleri alamayacakları için lvl ve kişilikli oyuncu sınırlamaları gerekiyor. IV.Murat bildigim/tanıdıgım kadarıyla çok iyi birisi ve 1-2 iyi oyuncu daha var orda fakat itici bir yanıda var clanın nedense bir türlü ısınamadım. ne diyelim hayırlı olsun. bu arada ben kalgeldi yada _all_eyez_on_me_ .

bab seni biliyorum ben... bizim clanın parylerinde görmüştüm bi kaçç kez.. bizide tanıyosun sanıırm... itici gelen yanları nedir bi sölesene?? bilgimiz olsun da engelliyelim... ;)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 19 Haziran 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
Diezde savaşları genelde orc lar mı kazanıyor??

bu aralar çok dengeli gidiyoruz hatta humanlar arada eziyo bile diyebiliriz.... ama eskiden hep orclardı...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 20 Haziran 2005 00:59 tarihinde demiş ki:bab seni biliyorum ben... bizim clanın parylerinde görmüştüm bi kaçç kez.. bizide tanıyosun sanıırm... itici gelen yanları nedir bi sölesene?? bilgimiz olsun da engelliyelim... ;)

uzun hikaye, kişisel nedenler var olayda.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 20 Haziran 2005 01:10 tarihinde demiş ki:
said:
_catastrope_, 20 Haziran 2005 00:59 tarihinde demiş ki:bab seni biliyorum ben... bizim clanın parylerinde görmüştüm bi kaçç kez.. bizide tanıyosun sanıırm... itici gelen yanları nedir bi sölesene?? bilgimiz olsun da engelliyelim... ;)

uzun hikaye, kişisel nedenler var olayda.

peki o zmn ben karışamam... ama genel bişey olursa haber ver.. gerekeni yaparız...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 19 Haziran 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
said:
ShdwFx, 19 Haziran 2005 23:07 tarihinde demiş ki:
Helal olsun size.Cok sevindim.Bizde Salı cıkıyoruz.

cahilliğimden dolayı beni bağışla ama kardeş siz kimsiniz?? yani hangi clan?? :D

Bilmemekte cok haklısın srry ya :D
Biz LasombrA
yeni kuruldu
Bende ShadowFax Warior işte[signature][hline]***GM has defeated Duper***
Sosyal ağlarda paylaş

Hade Hade Fazla Konusmayin Turk Clanindakilere sOyleDe Boss Kesmeye BAslasinlar Bana Ss weya Cs lazim :) Cidden Bu olaya GerCekten cok Sewinrim.[signature][hline]Jander_Sunstar / Diez / 61 : Dead
ShuJinKo / Diez / 61 : Dead
MerLinas / Diez / 61 : Active

[Bu mesaj MerLinas tarafından 20 Haziran 2005 12:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...