Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacklendimmi ??

Mithr

Öne çıkan mesajlar

ben bole server ın.
pazar keyfimin icine etti yuregim dıshkıma karıshtı.siteden sifremi deishtirdim onda da invalid dedi sonra dier herkese ole olunca anladık olayı alahtan..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Lan bende enson breathde Adamın biri Parti yapmak istio gibi Gördüm dalgınlıktan Ok dedim baktım herif bi halt trade Etmedi bastı gitti içimDen dedim kesin zıçtıq die Sora 1 exp bile kazanamamaya başladım 6 gvy kestim denemek için bi halt artmadı korktum hacklendik die[signature][hline]KontRolSüz GüÇ, Güç DeğiLdir..
Sosyal ağlarda paylaş

Elime aldım Shieldi Arkamda Samma ile Atross Girdim arka kapıdan orc baseye Inn Hosstese kadar gittim orda öldüm :D samma koydu samma orc basede 1 2 kişiyi indirdi sonr rezlenmek icin x2 ye gectim Xigenion 2 tıkladım baktım SELECT EL KARUS dedim yanlıs servere girdim heralde sonra bi baktım server dogru korktum alt f4 cektim oyuna giriyodum invalid paswordd dedim alla alla simdi yeni anladım serverlerin kapatıldıgını[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 19 Haziran 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
hade lem yazma bu olay cz de geçmek zorunda (olayın içinde atross var) czde çıkan bosslarda bowldan çıkınca yatar:D

Yok olm bu benim fanztezim yapmadım yapacam daha :D arkamda Atross Samma falan olmucakta öyle düz giricem bi adam kesip cıkıcam :D deneme yaptım az once öldüm healer lazım olcak[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...