Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bedava Star Wars Uzay Simulasyonu

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Buradan ulaşabilirsiniz siteye. Battle Of Yavin ve Battle of Endor isimli iki oyun mevcut sitede. Oyunları çalıştırmak için minimum sistem... eee 2 ekmek ve 5zeytin yeterli. O derece az şey istiyor. Ekran görüntüleri de sitede mevcut. Boyutları +10MB civarı olsa gerek. Bir taraftan Azureus diğer tarafta Opera vs. açıkken bile kasmadan çalışıyor.
OpenGL olsa gerek teknoloji ama bakmadım çok emin değilim. Sadece oynuyorum şu an (evet evet şu an oynuyorum)

Eğlenceli oyun... Tie Fighter avlamak zaten hep eğlenceli olmuştur
Edit:URL hatası
[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız

[Bu mesaj dasaaa tarafından 16 Haziran 2005 14:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

X-Wing vs Tie Fighter vardı vakti zamanında. Sırf demosunu oynayablmek için gidip salak gibi joystick satın almıştım.
oynayınca beğenmemiştim o ayrı.

uzay simulasyonlarını bana sevdiren oyun freespace olmuştur sonradan[signature][hline]Beş Hececiler
iamapieceofshit and ihatemyself

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 16 Haziran 2005 18:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh Parayla satılan bütün SW oyunlarını aldım. Lakin adamlar çıkarmıyolar uzun süredir simulasyon oyunu! Üzüntü verici gerçekten. Masa üstünden joystick bana bakıyo "Belki fan ların yaptığı saülam bir SW oyunu vardır" diye...

Neyse şunları buldum. Ama başım biraz kalabalık indirmedim daha
1,2,3,4
Daha bulursam editlerim. Ancak 1 nolu oyun sağlam bir şeye benziyor. Gördüğüm kadarıyla UZAY MEKİĞİ kaldırıyoruz(!) Umarım iyi bir şeydir.[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda battle of endor'u bitirdim, bittiğinde ben de ölmüştüm donanmada sadece 8 fighter bi frigate ve mon calamari home ne kalmıştı.

Ben ölmüştüm derken imperial spacenavy flag ship exetructer'ın shied generatorları patlatıp canını %50'nin altına getirip son canımla gidip control bridge'ına daldım aynı filmedki gibi ve onda sorna death star patlama demosuyla oyun bitti.

uzun zamandır x-wing vs tie fighter oynaıyodum iyi oldu.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

valla orda bide ucaklar, kuleler, turretlı kuelleler, ve turretlar patlatıp 40 ar tane bide yukada star destroyerla 10000000000 milyon tane tie-fighterla uğraşıyosun. bi seferinde oraya 15 wingle geldim ve anında eridirler, 15 saniye sorna ilk kontak tan 3 kişiydik.

neyse kastım geçtim 6 ya, şöle söliyim imkansız, jedi olsan gecemezsin.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 16 Haziran 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
Sim değil ama damardan bir it dalaşı istiyorsan Star Wars Rogue Squadron u kesinlikle tavsiye ederim..Ya da daha eski Star Wars Wing Commander ya da Star Wars Tie Fighter tavsiye edeceklerim arasındadır...

Hoca saolasın bende bu oyunu arıyodum ismini unutmuştum.. Hemen çekiim...[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...