Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] zor nwm

eddy

Öne çıkan mesajlar

abi ben bir kaç hafta önce bıraktım easy de bile ne kadar zor bir paladin im vardı oooo yaratıkları öldüreceğiz diye kıçımdan ter çıkıyordu.Bir yere geldim bir mage çıktı böyle acayip güçlü geldi bir türlü geçemedim ne den bu kadar zor level atlamakda bayağa zor.Yani çok zaman alıyor Diablo2 fıstık gibi gidiyorsun level atlamakda okadar zor değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin NWN de oynamaq için bazı yönlerden çok kolay bazılarından ise çok zordur. Ama tavsiyem sana görev veren adamların dediği yerlere git ilk olarak. Yada henchman aliorsan onunla konuş görev hakkında onun dediği yerler genelde en basit ve kolay geçilenidir. Ayrıca oyundaki her questi de yaparsan + olur. Birde sakın paladinin karizmasını düşük tutma. O hatayı i kere yaptım :P[hline]İlk insan ol, sonra sws ol, son warrior ve en son Turin'e benzemeye çalış....
İnadına sws, inadına Warrior(alayına gider)
Facing a darkness
I stand alone...
www.cutstm.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
valla bende mi bir terslik var anlamadım, neredeyse tüm quest'leri tamamladım, 1 gold dragon dışında hemen hemen tüm monsterları öldürdüm, bunlara rağmen oyunu level 17 bitirdim.

hatta gıcık oldum, bana nefis bir bastard sword verdi, req: lvl18 idi kullanamadım :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
paladin demek onur, şeref, namus vs.. demek. ona göre oynayın. karizmayı yüksek tutun. pick pocket yapmayın, haraç almayın. hele hele masum birini sakın öldürmeyin. ben yaptım bikere dağıldım ondan sonra ordan biliyorum :)

bi de paladin için en iyi henchman sharwin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl zor ya? ben 3 kere bitirdim easy , normal , diffucult
tamam diffucult a baya zorlandım , şimdi very diffucult ta oynuyorum , prisondan çıkmadım bu sefer biraz abardı düşman sayısı[hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
NWN Diablo veya turevi degıldır sorun orada NWN de her onune gelenı kesemessın kesersın kesersın bellı bır noktada kesılırsın bu kadar basıt daha once ADD oynamadıysan ve ogrenmeye nıyetın yoksa oynıyamassın ADD nın cekırdegını bılmek lazım once[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...