Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BUGUN GECEN NOTICE...

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Xigenondada silindi[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

ares, xig ve diez'de dupe itemler silindi. armor ve shield'ler icinse haftaya denildi. yani diez'de oyle gecti en azindan. belki xig ile ares tamamen temizlenmis olabilir. kaybolan bi iteminiz varsa bilin ki dupe. bikac kisi gordum diez'de elinde weapon'u olmayan :D arada bazilarimiz zarara girecek orasi kesin ama benim cok hosuma gitti su olay..[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Allta yazı gecti cz de ki orc warriorların elindeki raptor +8 ler küt diye kayboldu bende hepsini kestim :D allahtan benim +8/80 glave kaybolmadı[signature][hline]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

[b]ABAZAN, 15 Haziran 2005 18:29 tarihinde demiş ki:

Bende abazan oldugum için geçen attırıyodum bizim kız aradı da bi heycanlandım asıldım iyice sabunda taşıyo elimden vıcık ses geliyo kız dedi napıyosun bende dedim seni dusunerek 31 cekiyorum dedim kız kapattı pazartesi yanına gittim elimi omzuna koydum bunu yazan tosun okuyana kosun diyerekten beni elleme dedi :d

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 17 Haziran 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
Allta yazı gecti cz de ki orc warriorların elindeki raptor +8 ler küt diye kayboldu bende hepsini kestim :D allahtan benim +8/80 glave kaybolmadı

ehuehue manyaq bi görüntü olmuştur he adam .... ortada z r ile kesseydin town cekmemesi icinde bi scream ehuehue kaçma gel buraaa :P[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...