Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Urza'nın Beta Testini yaptık !

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

lol super

abi urza'nin futboluna laf yok... herkezi deparla gecip, topu hali saha kenarindaki direge carpinca topla iki ayri koseye giderek rakip takim adina atak baslatan gordugum tek kisi...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
---
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 08 August 2003 08:26 tarihinde demiş ki:
lol super

abi urza'nin futboluna laf yok... herkezi deparla gecip, topu hali saha kenarindaki direge carpinca topla iki ayri koseye giderek rakip takim adina atak baslatan gordugum tek kisi...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
---
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

ehm ere basın açıklamasıdır herkesi çalıpmlayıp da direklere takılan vatandaş benim...[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 09 August 2003 00:28 tarihinde demiş ki:
ehm ere basın açıklamasıdır herkesi çalıpmlayıp da direklere takılan vatandaş benim...[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart

hatta bugün dralnunun evinde koridordaki duvarlara da taktı kendini top teperken :P[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
lol
buldun sonunda resimleri :) ellerine saglık tekrardan eheheh[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 24 Temmuz 2004 01:44 tarihinde demiş ki:
ahoehoehroehroehoerhhuhuhu uuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oooooooooof horanse ooooooooooffffff
Sosyal ağlarda paylaş

jankis saolsun walla onun mükemmel hdd sinin en derin en karanlık bölgelerinden çekip çıkardık edi hanımda saolsun editledi benim editleyemediğim mesajları :Ç)

ellerine sağlık hadi urma kutla bu yıldönümü senin, beta test,ine sağlık...
*!tıngırdatır*[signature][hline]-Karanlıkta koşan çocuk, nasıl görüyorsun önünü?
-Bakmıyorum ki göreyim...

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

heh eski anılar canlandı sanırım birden[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...