Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Restricted area ...

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

Evet o yuzden oyunun basında bıraktım bu kadar bayık olamazdı zaten ben gelecekte gecen rpgyi pek sevmem Diablo oynarım daha iyi yani ama onuda istemem simdi:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

ama hacker class i (soldan ikinci kiz) baya zevkli
degisik yapmislar dungeonlarda boole terminaller var
matriximsi bi duzlem de tek basina ilerliyosun iste trerminalleri hackliyosun ECO denen turretlerden ve sana dogru gelen mine lardan kaciyosun

normalde de tabanca veya submachine gun kullaniyosun

bi de drone un var yaninda iste seni takip eden, enerjisi cabuk bitiyo (level 25 de bi skill geliyo regeneration veriyo drone a) ama cok iyi olmus

drone un enerjisini iste cyberspace (matrix hedesi) de doldurabiliyosun tekrar

zevkliye benziyo, diablo kadar akici degil loading leri falan var ama oynanabilir yani[signature][hline]g3nkleriz, yığarız tabuta
Sosyal ağlarda paylaş

grafikler güzel de ben alman oyunuyum diye bağırıyor herşeyiyle, adamların tutarlılık umrunda değil, ciddi bir konsept de yaratamıyorlar bir türlü.emekleri bence boşuna gidiyor yüksek potansiyel olmasına rağmen.

şu grafik ve yapıyla inanılmaz eğlenceli bir oyun ortaya çıkabilirmiş, yeni bir meat puppet doğardı belki de.

karakter sistemi saçma sapan, karakterler de öyle.grafikler güzel, atmosferik ancak saçma sapan level dizaynı atmosferin iyi olmasını engelliyor.oyunun tonla eksiği var.rpg/hack n slash arıyorum umutsuzca diyenlere tavsiye edilir onun dışında yaklaşmayın hehe.[signature][hline]comand falied
Sosyal ağlarda paylaş

ümitsiz bi şekilde düzgün (iyi demiyorum düzgün olsa yeter) bi rpg veya hack n slash ararken karşılaştığım bu oyun, en ufak bir tatmin duygusuna yol açmadı.

bence almayın.bi nox, dungeon siege veya diablonun kendisi (1-2 farketmez) daha fazla eğlendirecektir.[signature][hline]Violence in my head
like a thorn that pierced my skin.[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

aa ben bu oyunu hatırlıyorum. bir yerde görmüştüm böyle katana, implant felan resimleri vardı. iyi bir oyunmuş gibi bahsedilmiyordu hatta.
gamespot 6.7 vermiş zaten.
aklıma meat puppet geldi benim de, o da 4.3 almış. zaten o da zamanında çok tutulmuş bir oyun değildi.
sırf katana için oynanır belki[signature][hline]Beş Hececiler
iamapieceofshit and ihatemyself
Sosyal ağlarda paylaş

meat puppet crusader vs. ye denk geldi.ve bazı sorunları vardı düşmanların çok salak olması gibi hehe.

meat puppet a benzetmemin nedeni ikisinde de mindless bi şekilde dandik çeşitsiz düşman öldürülmesi hehe.

diablo da da düşman öldürüyosun tonlarca ama daha bi farklı.bu kadar niteliksiz değil yaw.[signature][hline]Violence in my head
like a thorn that pierced my skin.[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...