Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Haziran Perşembe - Paticik Pizza Hut Buluşması(bitti)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

ya ogrencil belgesi istendi benden annem hazretleri tarfından resmim yok gittik spottan resim aldık saat 12 de zaten orda bitti olay dedim kesin gec kalırım diye ya ben simdi bi lan party istiyorum pazar gunu yanlız yani olur mu dersiniz? acmiyim bosuna konu[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 16 Haziran 2005 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 16 Haziran 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
minibüse binmeden önce gördüm bp nin orda bi ordu pati. düşündüm bağırsam mı "hepiniz topsunuz" die ama yemedi :)

sıcak bir yaz günüydü yanındaydım.ama bağırdıktan sonra kaçıcaktım :D[signature][hline]Life : just a game.
Sosyal ağlarda paylaş

bende geldim! unutmayın lan beni! ne kadar uzaktan geldik lol =P[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 16 Haziran 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
msn de tartışın
topiği kapattırmayın

peki reisim o muhteşem cevabı vermiyim adama o zaman:P[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

benim [email protected]
dnz çok üzgünüm ama ben de kenar bıraktım bu arada böhühü :(
abi ben baya eğlendim ciddi ciddi gerçi asıl elence sonra olmuş ama napalım uzun eşekte ben olsam kesin yıkılırdınız ben atladığımda (yalan!)
öyle işte annatılcak bişi yok aslında (bu da yalan!) yedik içtik
yannız şey süfer ben bonzi ve +1 ayrılınca bi adam çok masum bi şekilde paticik.com ne dedi bzm orc b0nzi de tüm hırsıyla SİTE!!! dedi adam böle bi kaldı eheh
sonra biz dönerken minibüse bindik ben gelirken 800 bine gelmiştim 1 milyon verdim üstünü bekliom herif baırdı 1 milyon olur mu be 1milyon 100,bonzi 800 vermişti ona daha da çekti fırça 1200 be 1200 nerde 800 e gittin![signature][hline]The circle is now complete...

Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bivrip Deniz msn leri yazın derken o mavi yazıya tıklayacaksın açılan topic e yazcaksın msn adresini buraya değil eheueh:)[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

Grom orda yüzüme gülümsecigene, daha baska yöntemle, burda degilde, orda söyleseydin bunlari ?[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 16 Haziran 2005 22:51 tarihinde demiş ki:
Grom orda yüzüme gülümsecigene, daha baska yöntemle, burda degilde, orda söyleseydin bunlari ?

ya sen kes bi orda yüzüne tükürcektim gene kibarlık edip yüzüne gülmüşüm ona şükret[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 16 Haziran 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
ya aloooooo msn de tartışın ya

pardon deniz reis gene tutamadım kendimi:)[signature][hline]Yeah yo yo yo bana bak fıçı kafalı Bellow ben kel değilim tamam mı şişko desen senden zayıfım beni tüm cemaat bilir ama seni bilmez come on yeah man dönde aynaya bak sırık al kendine bir bıyık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...