Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Haziran Perşembe - Paticik Pizza Hut Buluşması(bitti)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Eheh ilk ben geldim eve:D içmeye gitti bunnar. Evin önünden geçerken indim otobüsten eheh.

Güzeldi valla. 7 dilim pizza falan yedim eheh. Daa çok olay var gelsinlerde resimleride istiyoruz koysunlar resimleri.

Annatsın birisi üşendim bak ben.[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben zaten gelince yemiycektim ilgincim cunku:P yok ondan degilde en son gittigimde sınırsızı yedim:P yaklasık 15 dilim zuzu ama sonra zehirlendim pizza yuzunden ve sizin gittiginiz yerdi yedigim yer o yuzden sizi yerken seyredecektim ama olamadi cok gec kaldim saat 2 bucuk gibi vapurdan iniyordum daha yeni ve acayip trafik vardı bu sıcakta bide yurudum yaa manyak terledim...[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

Kafayı çeksinler sonra ayılsınlar resim eklenir merak etmeyin. 12. dilimden sonra mideme kramp girmesi normal mi :D

Bu arada Chem.in tabelasından sonra bizi kopartan pizzacının elindeki parayı saymayıp "Hala 5 kişi parasını vermedi" diye bizi alıkoymasıydı
[signature][hline]Face your fears live your dreams

There is no time for peace No fear, No respite
THERE IS ONLY WAR !!!

[Bu mesaj B0nzi tarafından 16 Haziran 2005 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 16 Haziran 2005 15:40 tarihinde demiş ki:
tabela olayı nedir

Chem'in yaptığı bir olay. Hani havaalnında birbirini tanımayanlar için yapılan küçük pankartlar var ya aha onun paticik versiyonuydu :D
Tabi Chem.aramıza en son gelenler arasında bulunuyodu o ayrı bi konu:-P

THERE IS ONLY WAR !!!

[Bu mesaj B0nzi tarafından 16 Haziran 2005 15:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lan eve ilk bengelirim diodum herkes dönmüş evine
chem çok güzel yapmış yaw tabelayı helal olsun
sürüden ayrıldıktan sonra minibüs caddesine ben bonzi ve (+1) ile yürürken yol baya uzun geldi ve bi anda kafalarda lan kayıp mı olduk sorusu oluştu
sonra neseki yolumuzu bulduk eheh
walla ortam çok güzeldi ilk böle buluşma ortamında 5 kişi acep kimse gelmicek mi die düşünüodum ben sonra bi anda patır patır herkes damladı tabi 20 metreden pati olduu annaşılıo herkesin eheh
walla 10 dilim yedim tuvaletten suyumu içtim kolaya para vermedim
garsonun azını burnunu kırmak gerekiodu aslında da o halimizle zordu
valla yemek bitti herkes bi uyku moduna geçti hemen uo muhabbetleri açıldı flm klimanın altında uyuycaktık az kaldı
öle yani güzeldi ii yedik bilmem batar mı pizza hut
he chem kıbleye dönmeyi unutma :-P[signature][hline]The circle is now complete...
Sosyal ağlarda paylaş

Ne biliim lan. Adam arabanın içinden "Beyler paticik.com nedir?" diince ne dieceğimi şaşırdım. Ama eminim karşımda paticik.com pankartı taşıyan yaklaşık 20 tane eleman görsem bölücü örgüt fealn mı diye düşünür ve bende sorardım. :D

THERE IS ONLY WAR !!!

[Bu mesaj B0nzi tarafından 16 Haziran 2005 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...