Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Mu ? Midgurd Mı ?

resata

Öne çıkan mesajlar

yaa beyler... biz 9 kişi italy serverında oynuoz... ama bi ben kaldım mid de... bunnar da tutturdu gel albion a, hep beraber yeni pg ler açalım beraber kasarız... exp yaparken de rvr de de hep beraber grup yaparız.. yanii anlıyacagınız pbaoe falan yapcez.... ii hoş ama BEN MID LERI ÇOOOK SEVIOOM !! sizce napiiim veya siz olsanız napardınız ?![hline]Tarih:17 Haz 2003
XaYd3r:
daoc solo oynanılıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 18 June 2003 10:22 tarihinde demiş ki:
Ben olsam intahar ederdim.[hline] Amy Lee (Evanescence) yönetir, sahiplenir.
Avril Lavigne emer...
Mirluin'de arada sırada yönetebilir:)

yeni bi realm mi bu ?!??! :D :D :D :D :D[hline]Tarih:17 Haz 2003
XaYd3r:
Sosyal ağlarda paylaş

bak canım madem grup yapcaksınız geçmen mantıklı amam sorun şumadem midi seviosun midde kal arkadaşlarına şu öneridede bulunabilirsin neden başka bi serverda alb yapmıyosunuz böylece iki tarafıda idare edersin[hline]Hayat Benle Sınırlıdır Ben İse Sınırsız....
Remreld Cabalist as follower of Belgarionn
Sosyal ağlarda paylaş

kalıom anasını satiiimmm
zaten 3-4 gün önce bi skald açtım zar zor 25 yaptım şey zoruyla... yaa bide şöle bişi avr... benim kardeşim açtı zaten albion da acc. sıkılırsam oynarım onunkiyle...
acc. ile yani :D :D :D
genede yazanlara ve yazacaklara tşklr :D salun paticik ahalisi !!![hline]Tarih:17 Haz 2003
XaYd3r:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
resata, 18 June 2003 11:55 tarihinde demiş ki:
albion da acc. sıkılırsam oynarım onunkiyle...
hline]Tarih:17 Haz 2003
XaYd3r:

Rofl!!!
Koptum ya saol sabah sabah:)[hline] Amy Lee (Evanescence) yönetir, sahiplenir.
Avril Lavigne emer...
Mirluin'de arada sırada yönetebilir:)
Sosyal ağlarda paylaş

bizim öle iki server şansımız yok... tek server var italy de... dier ikisi pvp ve test serverı...
copper sen farkında eilsin ama, benim mid de kalma nedenimi söledin... benim albion da sevebilecegim bi class yok
asıl sorun burda...
yoksa !?!... yoksa ?!!... hibe mi geçsem !?!? :D :-P :D :-P :D
:-)[hline]Tarih:17 Haz 2003
XaYd3r:
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler resata Alb'de grup yapcaz diye konuştuğumuz gün hemen lvl 26 Shadowblade'ini silmişti ve albion'a koşmuştu!
O 2-3 günde yaptığı skald falan YALAN!
O skald kardeşinin! Ve sadece artistlik olsun diye midgard'da kalıyo.Bu çocuk adam olmaz.
resata YALANCIdır!!!!!!!!!!!!![hline]Rolling, and throwing, consoling
Everything that goes this far
Joking and hoping, revolting
All that shit that's who you are
Hoping, and scolding, revolving
Peel it back, reveal the scar
Loathing, exploding, controlling
This is what you really are
Sosyal ağlarda paylaş

said:
resata, 18 June 2003 11:55 tarihinde demiş ki:
kalıom anasını satiiimmm
zaten 3-4 gün önce bi skald açtım zar zor 25 yaptım şey zoruyla... yaa bide şöle bişi avr... benim kardeşim açtı zaten albion da acc. sıkılırsam oynarım onunkiyle...
genede yazanlara ve yazacaklara tşklr :D salun paticik ahalisi !!![hline]Tarih:17 Haz 2003
XaYd3r:

3-4 önce derken onu anlatmak istemedim... sence böle demem bu LAG te mümkün ve mantıklı mı yan makinada oturan hasonur arakdaşım ?!?!?!

ben zar zor aldım derken acc. lagde ctonet e baglanmakta zorlandım ve 3-4 önce 26 skald ın acc. unu geri aldım anlamında söledim... (klima açık) başına soguk mu vurdu !?!?

sende erdemle (kyklop = kardeşim :-) yalançılık yapma !!!!![hline]Tarih:17 Haz 2003
XaYd3r:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kyklop, 18 June 2003 16:55 tarihinde demiş ki:
Beyler ben resata nın kardeşi hasonurun söledikleri kesinlikle doğrudur.Hatta abimin şu sözlerini duydum az önce ;
şimdi bak kıvırıcam ben acci 3-4 gün önce tekrar aldım felan diyordu bakın şimdi kesin onu yazıcak.

Neden bu 'kardes' yeni acc alip da yaziyor acaba? Hic suphelenmedim ben simdi ya ehe.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü ben burayla hiç ilgilenmiyordum.Abim arada sırada böle yapar .Abim benim acc hakkında konuşunca yani benim kastığım şeyi alıp kendim kastı deyince tepemin tası attı bende yeni kullanıcı alıp hemen yazdım artık bende burayla ilgilenicem abimin yaptıklarını sölicem :rock: Sen kafanı takma şüphelenmesende olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...