Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Haziran Perşembe - Paticik Pizza Hut Buluşması

Spidee

Öne çıkan mesajlar

off sabah erkenden kalkıp okula gidecem ogrencil hede hodosu icin ben direk gidecegimiz pizza huta gelsem?ha bide hangi pizza hut karıstırmayalım:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 15 Haziran 2005 20:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lan kesin bizi almazlar pizza hut 'a..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CusTodeM, 15 Haziran 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
off sabah erkenden kalkıp okula gidecem ogrencil hede hodosu icin ben direk gidecegimiz pizza huta gelsem?ha bide hangi pizza hut karıstırmayalım:P

Caddebostan Pizza Hut, Bağdat Caddesi üzerinde, Bostancı'dan Kadıköy tarafına giderken Göztepe Parkı'na gelmeden..[signature][hline]Click!
Lopeth, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben CaddeBostan'ın ordakini bilmiyorum lol
Yeniköy'den nasıl gelcem anlatın bakiimmm...[signature][hline]Pyramos, 11 Aralık 2004 21:08 tarihinde demiş ki:
Abi diyecek bişi bulamıyorum ya yemin ederim adam POST kasıyor ulan okumadan hosgeldin demiş.bu konun neresine hosgeldin diyebilir bir insan anlamıyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeniköy'den atlayıp Beşiktaş'a gidiyorsun, çeyrek geçe veya çeyrek kala kalkan ( Saati kendin ayarlarsın artık ) Kadıköy vapurlarından birine biniyorsun, Kadıköy ekibi ile buluşup geliyorsun =)

Zaugna Kadıköy ekibi sözcüsü olarak sana gerekli açıklamayı yapsın =)[signature][hline]Click!
Sosyal ağlarda paylaş

Öle abi öle. =))
Bu arada bi sayfa önce bi abimiz bişey demiş bakın:
said:
GeneralGuderian, 15 Haziran 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
Size bir büyüğünüz olarak nasihatte bulunuyorum: Yemeğe çok kalabalık gitmeyin. Her kafadan bir ses çıkar. Kimse kimsenin ne dediğini anlamaz. Pizzalar geç gelir. Ayrıca lokantanın tuvaletinde kuyruk olur. Sıra beklerken altınıza yapıp rezil olabilirsiniz. Benden söylemesi.

bir de benim de bir arkadaş gelebilitesi var...[signature][hline]Silent dance with death...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandoo, 15 Haziran 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
Ben ortaya bir buluşma fikri attımmı olur bu kadar....

Mandoo nun yeteneği diyin...beni sizler yarattınız!

evet ben yarattım :D[signature][hline]Grom_Hellscream, 13 Haziran 2005 20:28 tarihinde demiş ki:
ada buluşmasında paintball mı olcak?!?!?

[b]DeSo[b] Was Here!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Fikri ortaya attı gitti, organize ettik üstüne konuyo :-P[signature][hline]Click!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 15 Haziran 2005 21:42 tarihinde demiş ki:
said:

Fikri ortaya attı gitti, organize ettik üstüne konuyo :-P

aaa tirbiyesize bak...bi gece yarısı girmedik üstüne kondu bi de beni suçlu çıkarıyo :-)[signature][hline]Feriştah Yinge, ateşli bir yaz gecesinin bilinmeyen tarihinde demiş ki:
Adının sonradan Mando olduğunu öğrendiğim ''M'' harfli genç...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...