Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Haziran Perşembe - Paticik Pizza Hut Buluşması

Spidee

Öne çıkan mesajlar

sbh kahvaltı etmeden 10ar dilim yicek herkes en az aksamki topiği görebiliyorum:

spidee katliamı bilinçse hazırladığı buluşma sora saati uygun olmadığından 45 kişinin 25i miğde ağrısından hastaneye kaldırıldı 18 i evde yatıo eagle ölümle pençeleşiyor ve bir mucize redall sapasağlam evinde :)[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahaha haklısın kesin unutur ama yine de önlem almak gerek[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 16 Haziran 2005 00:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi göztepe bp hangisi ya 2 tane bp biliyorum ben göztepe civarında. hani boruları olan bpmi önünde malmal borular var?:P lol anlatışa bak[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

Pizzayı kestirmiyelim ben açı ölçer ve pizza bıçağı getiriyim eşit keseriz. ehehah.

Yannız ben 4 dilim anca yiyorum[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 16 Haziran 2005 00:02 tarihinde demiş ki:
abi göztepe bp hangisi ya 2 tane bp biliyorum ben göztepe civarında. hani boruları olan bpmi önünde malmal borular var?:P lol anlatışa bak

hmm minibus caddesi üzerindeki desem? nerde oturuosun sen?[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

hımm tamam bulurum annem biliyo ehehe bırakır

ii geliyim ben nası tanıcaz birbirimizi? Paticik pankartı hazırlıyordum bitirirsem bu akşama güzel olur.[signature][hline]Eski nickim Chemical idi. Şimdi ise Chemical. tamam yok bişi. bakma...
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
bakmasana lan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 16 Haziran 2005 00:03 tarihinde demiş ki:
PİZZAYI YİYİP KENAR BIRAKANLAR YAMACIMDA OTURMAZSA SEVİNİRİM MÜMKÜNSE HİÇ YAPMASINLAR NEFRET EDERİM VE DİREK PİSLİK

olm oyle yaparsak az yerim ben soyliyim:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe ben de sevmem aynı masada otur benle ööle bırakanlara peçete atarız :D

kemikıl şey yaw bu meşur bi benzinci aslında burası çünkü ordan sonra yeni tarifeye geçio (annatışım benim de güzeldir) ya göztepe ikiye ayrılıo minibüsçü amcalar için ssk bi de bp ikisi için farklı fiat alıolar sen GÖZTEPE BENZİNCİ! dersen onnar sana söler zati
şöför unutursa yaşlı bi amca flm bak evaldım burası peeeh die başlar sen de inersin..[signature][hline]The circle is now complete...
Sosyal ağlarda paylaş

kenarları yememe durumu olmasın mümkünse ewt bivriple peçete atcaz bırakanlara :)

makineyi zaugna getirir sturm getirir daha getiren getirir o dert değil mrk etme sen[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 16 Haziran 2005 00:05 tarihinde demiş ki:
hımm tamam bulurum annem biliyo ehehe bırakır

ii geliyim ben nası tanıcaz birbirimizi? Paticik pankartı hazırlıyordum bitirirsem bu akşama güzel olur.

40 kişi olacaz Chemical, tanırız heralde =)[signature][hline]Click!
Lopeth, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan

[Bu mesaj Spidee tarafından 16 Haziran 2005 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...