Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

16 Haziran Perşembe - Paticik Pizza Hut Buluşması

Spidee

Öne çıkan mesajlar

vücudum daha güzel bir formdayken, şimdiki gibi folloş olmamış vaziyetteyken(kıssadan hisse: daha gençtik işte, sigara alkol yoktu hayatımızda) bir kere yapmıştım bu hadiseyi bir okul çıkışı gazlanmasıyla.

burda olduğu gibi, o gün gittiğim grupta da herkes 15 dilim olarak hedefledi yiyeceği pizzayı.(evrensel bir sayı bu galiba. 15 dilim yiyince nirvanayı görüyoruz) ama tabii ki 7-8 kişilik grupta bir kişi 14 yedi(yiyebildi değil, yedi. adam birinci olmak için gelmişti ve yerdi eminim. sporcu, iri yarı bir tipti eheh.), ondan sonra da başka bir arkadaş 12 veya 13, ben de 11-12 yemiştim.

kandırmayın kendinizi yani, batmıyor adamlar ehoeh.

hatta size, "bi akıllı sizsiniz (asker noktası)" demek istiyorum. eheh

zaten pizzaları geç getiriyorlar. 15 tane yiyebilmesi için de normal bir adamın, oturup durmadan yemesi gerekir. hatta öyle yerse 20'e bile varır. ama başta 2-3 dilim seri bir şekilde geliyor, sonra iyice yavaşlıyor ve iğrenç malzeme karışımlarıyla hazırlanmış pizzalar çıkmaya başlıyor. tabi o ilk başta hızlı yenilenler de mideye oturuyor, tıkıyor ve 8-9'dan sonra yemesi işkence halini alıyor eheh[signature][hline]ben BombaciMulayim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandoo, 15 Haziran 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
said:
Head, 15 Haziran 2005 22:46 tarihinde demiş ki:
gelmiyorum , beni silin zaten kesin değildi.

ahanda ilk satış :-) siftahg senden :)

taksim'e gidicem o vakit , isteyen ile taksim'de buluşup akşama berekette iskender olarak değiştirebiliriz.
eheh.[signature][hline]valandil ownz j0o!
she is the one that i adore
creed of my silent suffocation .

WoW - Kelvin , Shadowcaster of Nerull
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spidee, 15 Haziran 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
@Mix

Abi misafirliğe gelmişsin, sana kibarlık olsun diye tabi yemedim pizzanı =)

Gerçi bari atalım şu son dilimi diyince atlayacaktım ama "Hemen acıktın di mi atıcam diyince" dememen için atlamadım =)

oha bide "abi VALLA doydum patlicam" diye yemin etmeseydin. :)[signature][hline]Hayat bir kavgadır... İlk düşmanın sensin!

Sosyal ağlarda paylaş

Son kadro :

*AMO
*Arden
*Bivrip
*B0nzi
*Chuck ( +1 )
*Coder ( +2 )
*CusTodeM
*CthuLhu
*Desolator
*Duke_Guybrush
*Dregoth ( +2 )
*eagle_dnz
*fastreload
*freeedom
*Grom_Hellscream
*HymnOfSnuk
*KenshinHimura
*Mandoo
*Mayhem
*nindalf
*Poibra
*RedallHoor
*SeNseii
*Solonor ( +1 )
*Spidee
*SpiritCrusher
*Sturm
*trgdy
*ucanadam
*UltraPsycho
*Venator
*Vicious
*ZaugnaKhaldun
*Zopik

Buyrunuz efenim..[signature][hline]Click!
Lopeth, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan

[Bu mesaj Spidee tarafından 15 Haziran 2005 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 15 Haziran 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
geliyim diyorumda tanıdık kimse yok be:(

sen gelirsen baya kişiyi yakından tanırsın bence :) gel gel[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gelme ihtimalim %50 'ye cıktı..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam kesin gelecem galiba:P Sabah okula gidip resim hede hödölerini bırakacam sonra gelicem pizza huta gelicem birazcık gec kalırsam bana da ayırın lan bitirmeyin ben en fazla 10 dilim yerim oyle ayi gibi yiyemem sabah ta kahvalti etmiycem nihaoao[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

uA.com|MSN|Blogs of my life
Sosyal ağlarda paylaş

kemikıl sen gelirsen ben gelmem =P[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...