Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayda 24 $ Kazanmak Istermisiniz?

-NeoN-

Öne çıkan mesajlar

said:
WJD_Sexy, 28 Mayıs 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
Sadece Uye Ol 25 $ Kazan
Arkadaslarinida uye et 5 $ kazan :D haziranin sonuna kadar devam et :D
ya bu siteyi bende sabah gördüm ama malesef paypala fln ödeme yapmıyor.eheh adres kısmınada adresim sığmıyo.apartmanda kalıyo:D[signature][hline]Para kazanmak için üye ol!
başka bir para kazanma sitesi
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya olsun baya bi çoğaldı ama hoca
2 3 gün oldu galiba kayıt olalı ama su anda 700 e ulaştı :)
zinciri uzattım tutuyolar ucundan köleler :)[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

ahan benden ref alanlara ay sonunda domain verecem + host verecem 1 gb icinde sinirsiz mail bw upload ne ararsan olacak

(reklama bak bea)[signature][hline]Avensis Uo Shard/Admin Toxic
Ultima-Strike.COM/Admin [WJD]-Sexy
*Ayda 180$ ve ustu bi miktar kazanmak Istiyorsan Ibux'a Buyur...**Ayda En Az 24$ Kazanmak Istiyorsan Netbux'a Buyur...*
Sadece Uye Ol 25 $ Kazan
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış deneme olmuş bu arada netbux için hızlı para kazanma olayını sağlayan prgramı gönderirim benim reften üye olanlara yani[signature][hline]ciddi uykum geldi ya kusra bakmayın
Efenim günde 40 arama yaparak ayda 24 $ kazanabilirsiniz
--->> Burada ise 1,5 dakikada bir 2 $ kazandıracak aramalar yapabilirsiniz
Bunlara güveniniz azsa biraz araştırın sağlamlığını göreceksiniz efenim paticik/internet bölümünde de bir konu mevcut
Buraya üye olduğunuzda 25$ kazanıyorsunuz her üye yaptığınız kişi için ise +5 $

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 28 Mayıs 2005 21:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bi aralar çok sarmıştım bu işlere mailden para kazanma earn2bilmemne mi neydi, günde 150 mail okuyordum linklere tıklıyordum ayın yarısında 50$ım olmuştu fakat ağzımdan sular akmaya başlamıştı sonra tatile gittik kayış koptu[signature][hline]
daleeee dale don dalee
Küçük Hüsamettin
Msn
Sosyal ağlarda paylaş

her aramaya 2 $ demiyor zaten sözleşmeyi okursan her aramya 2 ibux (kendi değer birimi) referansın olarak giren kişinin yaptığı her aramyada 1 ibux veriyor her ay sponsorlardan gelen paranın %10 nunu kendine ayırıyor. %90 ınını kullanıcılara paylaştırıyor daha çok uye daha çok sponsor demek ama mantık olarak daha çok para demek değil çünkü vericeği maksimum para belli ve uye sayısına bölünücek :) Aslında netbuxta aynı sistem tek farkı biraz daha önce açılmış bir sistem ve ne kadar ödeme yapıldığı biliniyor ibux ilk ödemeyi 15 haziranda yapıcak görücez bakalım search başına ne veriyor. Ama hem yeni olduğundan(5000 uye var şimdilik) hemde 90 sn ara koyduğundan miktar biraz daha yuksek olucaktır netbuxtan bekleyip görücez ayrıca strompay'i daha önce duymadım ama paypay cok unlu o yuzden biraz bende saygı uyandırdı açıkcası ama görücez!
Sosyal ağlarda paylaş

kadikoy de net cafe sahibi . 40 bilg olan adam var . herkes bilg oynarken bir yandan bunu yaptırsa . ooh ben bu ise gircem:) 10 tane 240$ ediorsa 40 tanesi 960$ . (mat zayıf ama :) galiba boyle bisi[signature][hline]________________________
»§-70L64-§«

/ 0 0
=o=/
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mitha, 29 Mayıs 2005 00:02 tarihinde demiş ki:
her aramaya 2 $ demiyor zaten sözleşmeyi okursan her aramya 2 ibux (kendi değer birimi) referansın olarak giren kişinin yaptığı her aramyada 1 ibux veriyor her ay sponsorlardan gelen paranın %10 nunu kendine ayırıyor. %90 ınını kullanıcılara paylaştırıyor daha çok uye daha çok sponsor demek ama mantık olarak daha çok para demek değil çünkü vericeği maksimum para belli ve uye sayısına bölünücek :) Aslında netbuxta aynı sistem tek farkı biraz daha önce açılmış bir sistem ve ne kadar ödeme yapıldığı biliniyor ibux ilk ödemeyi 15 haziranda yapıcak görücez bakalım search başına ne veriyor. Ama hem yeni olduğundan(5000 uye var şimdilik) hemde 90 sn ara koyduğundan miktar biraz daha yuksek olucaktır netbuxtan bekleyip görücez ayrıca strompay'i daha önce duymadım ama paypay cok unlu o yuzden biraz bende saygı uyandırdı açıkcası ama görücez!

Ödemeler için 15-20 July diyor.Yanılmıyorsam Jule temmuz.Temmuzda veriyor yani paraları.[signature][hline]I came, I saw, I conquered
Sosyal ağlarda paylaş

said:
togi92, 29 Mayıs 2005 00:20 tarihinde demiş ki:
kadikoy de net cafe sahibi . 40 bilg olan adam var . herkes bilg oynarken bir yandan bunu yaptırsa . ooh ben bu ise gircem:) 10 tane 240$ ediorsa 40 tanesi 960$ . (mat zayıf ama :) galiba boyle bisi

ip? ban yer valla. babayı alır[signature][hline]youth only zone!
Akvaryum Tutorial
paramı kazanmak istion? al buraya üye ol
sonra özelden gel sor nedir ne değildir anlatiyim>>PARA
Sosyal ağlarda paylaş

bana verilen bilgi boyle oldugu icin ben oyle diyorum.[signature][hline]Avensis Uo Shard/Admin Toxic
Ultima-Strike.COM/Admin [WJD]-Sexy

*Ayda 180$ ve ustu bi miktar kazanmak Istiyorsan Ibux'a Buyur...*

*Ayda En Az 24$ Kazanmak Istiyorsan Netbux'a Buyur...*
Sadece Uye Ol 25 $ Kazan
Detayli Bilgiyi Pm Atarak Ogrenebilirsin...
Durma Sende Para Kazan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...