Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayda 24 $ Kazanmak Istermisiniz?

-NeoN-

Öne çıkan mesajlar

boyle bir rezalet olmaz

benim gibi reklamcilarin verdigi paralari sizin gibi para kazancam diye tiklayan insanlar tuketiyor

sonucta hic birsey kazanamiyoruz

bole bir rezalete nasil izin verir firmalar

ben sikayetimi yolladim google adwords ve adsense sanirim baska firmalar kullaniyorlar

onlarada sikayet edecem bu kadar bariz bir scam nasil calistirilir inanmiyorum ya[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

para kazanmak için geçeceğin yolları beğenme seçeneğin yoktur. bu yüzden benim imzama gel[signature][hline]ciddi uykum geldi ya kusra bakmayın
Efenim günde 40 arama yaparak ayda 24 $ kazanabilirsiniz
--->> Burada ise 1,5 dakikada bir 2 $ kazandıracak aramalar yapabilirsiniz
Bunlara güveniniz azsa biraz araştırın sağlamlığını göreceksiniz efenim paticik/internet bölümünde de bir konu mevcut
Buraya üye olduğunuzda 25$ kazanıyorsunuz her üye yaptığınız kişi için ise +5 $
Sosyal ağlarda paylaş

Beğenmedin birşeyi yapmanın manası yoktur! Bu imzadan şaşma!

Greenzap uyelikle isleyen bir sistem ue oluyorsun 25$ kazanıyorsun sonra her uye yaptığın arkadaşın için 5$ daha kazanıyorsun ama bu tarz şeyler genelde spam list oluşturmak için kullanılır belki bu öyle deildir ama uye alarak nasıl reklam geliri elde ediliceğini bilemiyorum![signature][hline] Ayda en az 24$ kazanın
Sosyal ağlarda paylaş

alay etmeye devam edin.

bundan 5 6 sene once sizlerin spedia versiyonu vardi. bole ekranin altinda bilgisayar calistikca saatine para veren bannerlar vardi.

uc bes kisi aldi ama reklamcilar aninda farketti bunun bir halta yaramadigini.

ama bu search direk kandirma HIRSIZLIK.

ben bir yerlere para veriyorum sizde o parayi caliyorsunuz ha suclu siz degil o firma.

bu arada bu mantikla hizli para kazandirma programlariyla

butun omrunuz 24$ beklemekle gecer Turk insanin hilekar olan adini dahada yuceltirsiniz.[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

ünlü düşünür kermit'in bi sözü var bu topicde
"taş attıkta kolumuzmu yoruldu?"

bundan cıkarılcak sonuc 2dk mızı alıyo,24$ ı beklerkende kalori harcamicaz yani herşey parmaklarımızın ucunda 2dk lık olay. ehheh. kimsuclu orasını bilemem bilmekte istemiyorum :P[signature][hline]youth only zone!
Akvaryum Tutorial
I was so sentimental when you left, I even cried.
paramı kazanmak istion? al buraya üye ol
sonra özelden gel sor nedir ne değildir anlatiyim>>PARA
Sosyal ağlarda paylaş

sende her ay kredi kartinda

adwords den cekilmis paralari gorsen sende yapardin

said:
xueshen, 29 Mayıs 2005 03:32 tarihinde demiş ki:
onlyreal sert yaptı
hep biz internete para harcıycak türk telekom yüzünden sinirimizden olucak deiliz ya hem daha parayı görmedik ama hadi neyse
[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yeni bir site buldum.4Daily Burdan üye oluyoruz.Girişte size 4$ para veriyor bunu çekemiyoruz.Ondan sonra bu paranın hergün %4ünü yani 0.16dolar gibi bir para alıyoruz günlük.50gün sonunda bu para 8$a ulaşıyor.Ondan sonra istersek parayı çekiyoruz istersek accountu 8$a upgrade edip günde 0.32$ almaya başlıyoruz.Böyle devam ediyor.Ama az para verse de biraz netten araştırma yatım güvenli olduğunu söylüyorlar.Eğer üye olursanız referimi silmeyim lütfen.[signature][hline]I came, I saw, I conquered
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

yok ama sordum orada refere de bi şey yazıyor mu ve kaç yazıyor diye tuttu dediği de acaba biraz zaman geçmesi mi gerekiyor ?

edit: autofill yapmış. o yüzden oraya kendi izmini yazmış yaw...

[Bu mesaj kfg tarafından 29 Mayıs 2005 13:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sizce puan bolumu
[spo1=Boyle]Current ibux Balance: 237.0000
Personal Earnings: 144.0000
Earnings via Referrals: 93.0000[/spo]bi olmali ?[signature][hline]Avensis Uo Shard/Admin Toxic
Ultima-Strike.COM/Admin [WJD]-Sexy

*Ayda 180$ ve ustu bi miktar kazanmak Istiyorsan Ibux'a Buyur...*

*Ayda En Az 24$ Kazanmak Istiyorsan Netbux'a Buyur...*
Sadece Uye Ol 25 $ Kazan
Detayli Bilgiyi Pm Atarak Ogrenebilirsin...
Durma Sende Para Kazan.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zamo, 29 Mayıs 2005 11:29 tarihinde demiş ki:
Ben de yeni bir site buldum.4Daily Burdan üye oluyoruz.Girişte size 4$ para veriyor bunu çekemiyoruz.Ondan sonra bu paranın hergün %4ünü yani 0.16dolar gibi bir para alıyoruz günlük.50gün sonunda bu para 8$a ulaşıyor.Ondan sonra istersek parayı çekiyoruz istersek accountu 8$a upgrade edip günde 0.32$ almaya başlıyoruz.Böyle devam ediyor.Ama az para verse de biraz netten araştırma yatım güvenli olduğunu söylüyorlar.Eğer üye olursanız referimi silmeyim lütfen.

bu aprayı nasıl alıcaz onuda acıklarmısın?[signature][hline][http://netbux.org/?r=240598]Ayda 24 $ kazanmak icin...[/url]
Mail&Msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...