Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En ii türk clanı

LoRd_MsC

Öne çıkan mesajlar

said:
Und3rtak4rs, 14 Haziran 2005 13:13 tarihinde demiş ki:
said:
oQo, 13 Haziran 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Beramus - JustTown - TeRapi - EternalSouls
Xigenon - TheEND - Pandora - ELT - Black
Ares - TheOthers-Patriot-Major
Diez- Bilmiyom

ben beramustayım we iide sayılırm.Terapi clanı np transfer işi yapan bi clan eternasl souls zati ezik.Justtowna bakma sen genocide dagılınca kuruldu.Beramusun en ii türk clanı PressOK di.Bide payback wardı ama ban we hack yemekten dagıldı zaten ama justtown öle ii bişe deil yarısı genocide

JusTown klanının kurucu üyelerinden birisi olarak cevap hakkı doğduğunu düşünüyorum.JusTown Clanının temelleri beramus test aşamasındayken "The" clanı ile atılmıştır Xul ailesi olarak kurduğumuz bu klan test aşamasından iyi oyuncuları toplamak için kurulmuştur.Server resetlendikten sonra Guardian larla birleşerek The_guardians ismini aldık ancak istenmeyen bir kaç olay sonucu (haksız yere macro kullanımından 1 hafta banlandık serverın 2. günüydü ve sanırım eslanttaki ilk clan partisiydik .bunu açıklamak için uğraşmayacağım diyelimki macro yapıyorduk nasıl olsa yapmıyorduk desemde bişey değişmiyecek.)Bu 1 hafta klan olarak çok geride kalmamıza sebep oldu.Bu yüzden Xul ailesi olarak genocide klanının teklifi ile onlara katıldık.Serverda dupe olayları patlayınca genocide in kaleden aldığı para anlamsızlaştı özellikle bu paranın ve klan itemlarının eski rampage kankalığı içinde dağıtılması bizi bu klandan soğuttu genocide in alt klanı olarak kurduğumuz Just klanı bu arada güçlendi ve grade 3 oldu (payback o sıralar sanırım grade 4 olmaya çalışıyordu :) ) daha sonra just klanında gelişen bazı olumsuzluklar yüzünden JusTown klanını kurduk .Bize dupe cü diyen bazı oyunculara inat klanımızdan hiçkimse dupe yüzünden ne banlandı ne de gözetim altına alındı.Klanımız genocide dağılınca kurulmadı genocide deki kaliteli türk oyuncuların genocide klanından memnuniyetsizliği ile bu klandan vazgeçmesi sonucu kuruldu ve bu genocide klanının yıkılmasındaki temel faktörlerden biri oldu.Öyle iyi bişiy değil dediğin JusTown klanı şu an 450 k Np ile serverın tek grade 2 türk klanı insanlarda orclakers (orcluktan insanlığa geçen bir klan) ve slackersdan sonra 3. Human klanı .ayrıca 3 serverdaki bütün talos ve tk ları alan dupeden hiçbir oyuncusu banlanmamış tek türk klanı .Np lerimizin hepsi alın teridir dil uzatmayınız.Üstümüzdeki bütün klanlar np transferi yapmış dupe yapmış oyuncular bulundururken (BKZ: CCSAKURA, Silverleaf,ve ban listesinde eski ismi bulunan 10 larca name change scroollu oyuncu) biz alınterimizle aldığımız np ve itemlarımızla alnımız açık oyunumuzu oynuyoruz.

Paybackten banlanan oyuncuların banlanma sebeplerinide yazarmısın undertakers(ben söyleyeyim dupe item).

Evet press ok en iyi türk klanıydı milyarlarca coin dupe paraları vardı ve banlanmasalardı o haftasonu kaleyi büyük ihtimalle alacaklardı(kaleyi koruyan taraftaydım banlanmalarında bir hafta önceki CSW birkaç dakika daha sürseydi kaleyi o hafta alacaklardı) .Ama bir klanın en iyi 3 oyuncusu da combo (macro) hacker assasin olunca ve hepsi aynı id li dual ROL ları ve shardları kullanınca bu artık basit bir hilekarlık olmaktan çıkıp katlanılamaz bir hal almıştı ki banlandılar.

JusTown Klanı ve Xul ailesi adına Saygılarımla.[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Server:Beramus
Level:60
Class:Paladin
Clan:JusTown
Np:26xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
teufel, 14 Haziran 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
beramusdaki turk clanları arasın 60+ adamların enfazla oldugu clan Eternal

[Bu mesaj teufel tarafından 14 Haziran 2005 14:12 tarihinde değiştirilmiştir]
[signature][hline]

Yanlışın var teufel Klanımızda 2 lvl 58 priest 1-2 55+ warior ve 2 yüksek npli 55+ assasin dışında 60 lvl altı oyuncu bulunmamaktadır.Klanımızın 36 kişi olduğu ve dolu olduğunu da düşünürsen 30 tane 60+ oyuncu ile en yüksek level ortalamasına sahip türk klanı JusTown dır diyebiliriz.

Saygılar.

[Bu mesaj Hera_Xul tarafından 14 Haziran 2005 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi olabilir aslında lvl yuksek adamların olması bence cokda onemli deil n00b gene n00b sonucta kaliteli ve seviyeli adamlar bulmak önemli bu arada eternalsouls eternal_elegance ın devamıdır azaphan ı eternal_elegancedeyken banlanmasaydı belki turk clanları arasında biz birinci olabilirdik herneyse başarılar dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

Paybackte gayet güclüydü cogu 60 ,geriye kalanlarsa 57+ idi,
neyse gecen haftaya kadar bende bu klandaydım ama 60 üstü olamayanlar temizlenecek deniyordu.Yaklasık 1 hafta oynmadım geldiğimde klan yoktu,herhalde oynamadığımdan atılmışımdır diye düşündüm ,ama baktım ki ,diğer oyuncular da başka klanlara geçmiş.Nedense sebebine sorma gereği bile duymadım ama şimdi öğrenmiş oldum.Hera kimler ban yedi paybackten ??[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
teufel, 14 Haziran 2005 14:51 tarihinde demiş ki:
Tabi olabilir aslında lvl yuksek adamların olması bence cokda onemli deil n00b gene n00b sonucta kaliteli ve seviyeli adamlar bulmak önemli bu arada eternalsouls eternal_elegance ın devamıdır azaphan ı eternal_elegancedeyken banlanmasaydı belki turk clanları arasında biz birinci olabilirdik herneyse başarılar dilerim

azaphan'ın ik zamanlarda deli gibi np transferi yaptığı söyleniyordu...ben görmedim ama millet böyle diyordu..[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

Server daki sıralamalara göre Clan np leri

Ares:

The_Others : 286 k 20. sıra
Patriot : 215 k 26. sıra
Major : 104 k 45. sıra

Xigenon :

The_End :1.517 m 1. sıra
Pandora :311 k 14. sıra
Elt :1.242 m 3. sıra

Beramus :

JusTown :431 k 7. sıra
Terapi :151 k 19. sıra
EternalSouls:113k 22. sıra

Görülüyorki xigenondaki türk hakimiyeti ile 1. ve 3. sıra türklerin
bu 2 klandan sonra serverların en iyi 3. türk klanı (daha 2.5 aylık bir serverda 430 k np ile) JusTown.

Saygılar.[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hera_Xul, 14 Haziran 2005 15:02 tarihinde demiş ki:
Server daki sıralamalara göre Clan np leri

Ares:

The_Others : 286 k 20. sıra
Patriot : 215 k 26. sıra
Major : 104 k 45. sıra

Xigenon :

The_End :1.517 m 1. sıra
Pandora :311 k 14. sıra
Elt :1.242 m 3. sıra

Beramus :

JusTown :431 k 7. sıra
Terapi :151 k 19. sıra
EternalSouls:113k 22. sıra

Görülüyorki xigenondaki türk hakimiyeti ile 1. ve 3. sıra türklerin
bu 2 klandan sonra serverların en iyi 3. türk klanı (daha 2.5 aylık bir serverda 430 k np ile) JusTown.

Saygılar.
aresde unthinkable da var..[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Lvl:61
Clan:ANCIENTS
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
National Point : 5xxx ( buff scroll alcak para kalmadı :( )
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuçlar orda ben ztn birinci olduğumuzu iddia etmedim azap banlanmasaydı daha yuklarlarda olabilirdik dedim ztn bermusun başından oynayan herkes biliyor eternal elegancı bide artık azap pek uğraşmıyor oyuna girince pmlere cvp vermekten oyun oynuyamıyor sıkıntı vermye başaldı clan isteyen adamlara 55+ diyince(her 55+da alınmıyor) adam kufur etmeye baslıyor bi gun kafemize bekleriz gelirseniz azap makine basına oturuca neler oluyor ben sadece bize eziq diyenlere laf soylemek istedim ztn azap'a lunar dark lunar aklınıza gelen her savaşlarta commanderlık veriliyo yani demek istedeğim bizimde adımız var beramusda...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hera_Xul, 14 Haziran 2005 14:36 tarihinde demiş ki:
said:
Und3rtak4rs, 14 Haziran 2005 13:13 tarihinde demiş ki:
said:
oQo, 13 Haziran 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Beramus - JustTown - TeRapi - EternalSouls
Xigenon - TheEND - Pandora - ELT - Black
Ares - TheOthers-Patriot-Major
Diez- Bilmiyom

ben beramustayım we iide sayılırm.Terapi clanı np transfer işi yapan bi clan eternasl souls zati ezik.Justtowna bakma sen genocide dagılınca kuruldu.Beramusun en ii türk clanı PressOK di.Bide payback wardı ama ban we hack yemekten dagıldı zaten ama justtown öle ii bişe deil yarısı genocide

JusTown klanının kurucu üyelerinden birisi olarak cevap hakkı doğduğunu düşünüyorum.JusTown Clanının temelleri beramus test aşamasındayken "The" clanı ile atılmıştır Xul ailesi olarak kurduğumuz bu klan test aşamasından iyi oyuncuları toplamak için kurulmuştur.Server resetlendikten sonra Guardian larla birleşerek The_guardians ismini aldık ancak istenmeyen bir kaç olay sonucu (haksız yere macro kullanımından 1 hafta banlandık serverın 2. günüydü ve sanırım eslanttaki ilk clan partisiydik .bunu açıklamak için uğraşmayacağım diyelimki macro yapıyorduk nasıl olsa yapmıyorduk desemde bişey değişmiyecek.)Bu 1 hafta klan olarak çok geride kalmamıza sebep oldu.Bu yüzden Xul ailesi olarak genocide klanının teklifi ile onlara katıldık.Serverda dupe olayları patlayınca genocide in kaleden aldığı para anlamsızlaştı özellikle bu paranın ve klan itemlarının eski rampage kankalığı içinde dağıtılması bizi bu klandan soğuttu genocide in alt klanı olarak kurduğumuz Just klanı bu arada güçlendi ve grade 3 oldu (payback o sıralar sanırım grade 4 olmaya çalışıyordu :) ) daha sonra just klanında gelişen bazı olumsuzluklar yüzünden JusTown klanını kurduk .Bize dupe cü diyen bazı oyunculara inat klanımızdan hiçkimse dupe yüzünden ne banlandı ne de gözetim altına alındı.Klanımız genocide dağılınca kurulmadı genocide deki kaliteli türk oyuncuların genocide klanından memnuniyetsizliği ile bu klandan vazgeçmesi sonucu kuruldu ve bu genocide klanının yıkılmasındaki temel faktörlerden biri oldu.Öyle iyi bişiy değil dediğin JusTown klanı şu an 450 k Np ile serverın tek grade 2 türk klanı insanlarda orclakers (orcluktan insanlığa geçen bir klan) ve slackersdan sonra 3. Human klanı .ayrıca 3 serverdaki bütün talos ve tk ları alan dupeden hiçbir oyuncusu banlanmamış tek türk klanı .Np lerimizin hepsi alın teridir dil uzatmayınız.Üstümüzdeki bütün klanlar np transferi yapmış dupe yapmış oyuncular bulundururken (BKZ: CCSAKURA, Silverleaf,ve ban listesinde eski ismi bulunan 10 larca name change scroollu oyuncu) biz alınterimizle aldığımız np ve itemlarımızla alnımız açık oyunumuzu oynuyoruz.

Paybackten banlanan oyuncuların banlanma sebeplerinide yazarmısın undertakers(ben söyleyeyim dupe item).

Evet press ok en iyi türk klanıydı milyarlarca coin dupe paraları vardı ve banlanmasalardı o haftasonu kaleyi büyük ihtimalle alacaklardı(kaleyi koruyan taraftaydım banlanmalarında bir hafta önceki CSW birkaç dakika daha sürseydi kaleyi o hafta alacaklardı) .Ama bir klanın en iyi 3 oyuncusu da combo (macro) hacker assasin olunca ve hepsi aynı id li dual ROL ları ve shardları kullanınca bu artık basit bir hilekarlık olmaktan çıkıp katlanılamaz bir hal almıştı ki banlandılar.

JusTown Klanı ve Xul ailesi adına Saygılarımla.

sen şunu anlamıssın biz grade 3 we kaleye saldırıken just clanı daha grade 4 tü.Genocide dağılınca türklerin büyük kısmı size kaydı.daha 3 gün önceye 250k np olan bi clan 450k yı kasmadı ki.Clana aldığı admlar sayesinde 200k np geldi.
yani siz kasmadınız clana aldığınız adamlarla 450k np niz oldu.yani alın teri deil.sonunda xul yazan kişileri toplasak 144k np cıkmaz yani gelip de biz xullar olarak kurdun demeyin.
ayrıca bizdeki clan adamlarından sadece 3ü ban yedi diğerleri yanlıslıklar la yedi banka sorunlarıyla falan.Sadece 3 weya 4 kişi dupeden ban yedi.we en az 3 kerede hack yemiş bi clanız.Şimdi derseniz 3 kere hackten sonra hala nası item yapıyoasunuz.
o da cok kolay 2 saat cz dm we 2 saat eslant berserker kastınmı zaten para gelio shell weya diğer ii itemlar[signature][hline]Name:Und3rt4k3rs
Server:beramus
LvL:6xxx paladin
class:healer/holy
Clan:Payback
####NOTICE :CAREFUL Und3rt4k3rs is here####
Sosyal ağlarda paylaş

ccsakura hakkında bir şey söyleyeceğim , adam hepiniz townda yatarken tek başınaa yata kalka yata kalka ve her kalktığında en azından bir nova atarak ,orada bulunan diğer bütün oyuncular kalkmaya tırsarken,tek başına oradaki orc comunitiyi dağıtabiliyorsa
cesaret ve aziminden dolayı alkışlanabilecek bir adam bence...
Kendim gördüm 50 kişi yatıyoruz bir Allah'ın kulu kalkmıyor np kaybetmemek için..adam 10 kere yattı en az ama usanmadan
her seferinde tekrar kalkıp elinden geleni yaptı ve en sonunda
orada bulunan orcları dağıtmayı başardı....Np si varmış yokmuş,transfer yapmış fln...np zaten benim dikkat ettiğim bir husus değil..adam gerçekten iyi oyuncu..hakkının vererek oynayan ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir oyuncu..[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,

[Bu mesaj megakill tarafından 14 Haziran 2005 15:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ares daha önce seni sevdiğimi hiç sölemişmiydim :D

Dibine not : Şu imzayı düzeltcem ama sayfa açılmıo. Bi süre büük büük yazcak idare edin :([signature][hline]Nick : Lively (Leader)
Class : Priest (Paladin)
Clan : The_Others
Allies : The_Others & The_Hunos
Np : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 14 Haziran 2005 08:05 tarihinde demiş ki:
said:
HasMez, 14 Haziran 2005 06:46 tarihinde demiş ki:
dru bırak allasen combo yapmaktan acizsin bide yapanlara çamur atma bari :)

ahaha cekemeyenler var aramizda sanirim. memlekette bana "c0mb0 h4x0r" derler abi :D

bırak allasen lvl 60 oldun senin alamadıgın adamı ben alıyorum be. h4x0r my arse. o kadar.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:

sen şunu anlamıssın biz grade 3 we kaleye saldırıken just clanı daha grade 4 tü.Genocide dağılınca türklerin büyük kısmı size kaydı.daha 3 gün önceye 250k np olan bi clan 450k yı kasmadı ki.Clana aldığı admlar sayesinde 200k np geldi.
yani siz kasmadınız clana aldığınız adamlarla 450k np niz oldu.yani alın teri deil.sonunda xul yazan kişileri toplasak 144k np cıkmaz yani gelip de biz xullar olarak kurdun demeyin.
ayrıca bizdeki clan adamlarından sadece 3ü ban yedi diğerleri yanlıslıklar la yedi banka sorunlarıyla falan.Sadece 3 weya 4 kişi dupeden ban yedi.we en az 3 kerede hack yemiş bi clanız.Şimdi derseniz 3 kere hackten sonra hala nası item yapıyoasunuz.
o da cok kolay 2 saat cz dm we 2 saat eslant berserker kastınmı zaten para gelio shell weya diğer ii itemlar

Çarpıtıyorsun genocide geçtiğimiz pazar günü dağıldı JusTown klanı 3 -4 haftadır var.Ayrıca 2.5 aylık bir serverda _Xul ailesinin toplam 144 k npsinin olmamasıda çok normal ne dupe hackçiyiz ne combo hack nede np transferi yapıyoruz.Np li oyuncu ları klana almanın neresi yanlış anlamadım .payback şimdi nerde?madem bu kadar sağlam bir klandınız bütün np lerinizi kendiniz kastınız dışardan hiç np li oyuncu almadınız bu sadakatsizlik neden?[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Sosyal ağlarda paylaş

Drag nickinden tam emin deilim ama clan lideri iştehacklenmiş ondan yok okadar biliom ama beramustan deilim.[signature][hline]Server : Diez
Lvl:6x
Name:Tina_Pierre
Clan:UnReaLPk
Sonuçta Mühim olan insanlık...

[Bu mesaj sarus tarafından 15 Haziran 2005 13:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 14 Haziran 2005 19:43 tarihinde demiş ki:
said:
druenler, 14 Haziran 2005 08:05 tarihinde demiş ki:
said:
HasMez, 14 Haziran 2005 06:46 tarihinde demiş ki:
dru bırak allasen combo yapmaktan acizsin bide yapanlara çamur atma bari :)

ahaha cekemeyenler var aramizda sanirim. memlekette bana "c0mb0 h4x0r" derler abi :D

bırak allasen lvl 60 oldun senin alamadıgın adamı ben alıyorum be. h4x0r my arse. o kadar.

"suna bi scream 2 sd yeter" diyen warriorlarin kafasina kafasina nasil vurdugumu anlatsinlar canim. hatta ben durayim surda namim yurusun ahaha :D[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Sen önce spike towndan tırsma lem :) Sabah yapıcas dedin kayboldun ölürüm die Ama ne diyeyim iyi bir roquesin [signature][hline]Server : Diez

[Bu mesaj sarus tarafından 15 Haziran 2005 13:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sarus, 15 Haziran 2005 13:00 tarihinde demiş ki:
Drag nickinden tam emin deilim ama clan lideri iştehacklenmiş ondan yok okadar biliom ama beramustan deilim.

sana şu kadar diim dexan liderken hack yedi clan dagıldı şifre değişti sonra drac liderdi we oda csw den önce hacklendi we şifre değişti sonra clan dagıldı 2 ye ayrıldı bi kısmı ELT i 1 kısmıda Afterlife ı kurdu. eet sizde dupe yok ama yine de banlandınız buda entersan sonucta macro da banlık ceza.[signature][hline]Name:Und3rt4k3rs
Server:beramus
LvL:6xxx paladin
class:healer/holy
Clan:Payback
####NOTICE :CAREFUL Und3rt4k3rs is here####
Sosyal ağlarda paylaş

Ben son demek istediğini anlamadım Sizde dupe yok.... kısmını acıklarmısın bu arada thread de bir üstteki için alıntı yapılmaz :D[signature][hline]Server : Diez

[Bu mesaj sarus tarafından 15 Haziran 2005 14:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...