Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eq2 mi eq mu?

Whast

Öne çıkan mesajlar

Uq ne lan?

Everquest 1 gayet güzel oyundur efendim.Ben oynadım ama bi tanrı kesmek yada şöyle +60 larda bi raid yapmak nasip olmadı.Xp kasmak işkence.Asıl 65 den sonra başlıyor oyun. (80 olduydu yanlış hatırlamıyorsam max level)[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfası Erutan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Whast, 14 Haziran 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
sagolun ben eq2 ye karar verdim ama türkitede dag1tan bi site biliomusunuz

herkes pişman oldu o oyuna başladığına deneme bile
eğer eq oynamak istiyosan illa 1. yi oyna[signature][hline]Shewky Goldbreaker
Doctor of Eclipse
FRF

Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim
Sosyal ağlarda paylaş

Bende EQ var SAtabilirim sana!

2 exp pack eksik bende sadece Senden sadece satın aldığım fiyata satıcam.Fazla fiyatta gözüm yok.45 milyon.

Box'ı avatürkten aldım.Ilk geldiğinde 45milyondu.Içinde olmazsa oyunun tadı çıkmayacak xp packler var.

Avatürkteki Şunlar :
Everquest
The ruins of kunark
The scars of velious
The shadows of luclin

Benim sonradan yüklediklerim :
Pop (plane of power)
LDoN (Lost dungeon of norrak)

Benim aldığım xp packlerle ne yapabilirsin?
Güzel bir soru.Pop ile Bir sürü şehire rahatça teleport olabilirsin.Pop exp pack'i olmadan oyun işkence oluyor gerçekten.LDoN'a gelinçe tamamen +15 level dan sonra herkezin Raid yapabilmesi için yapılmış bişey.Adventure bazında.Mesela Raid'e başlamadan önce seçiyorsun.Item toplayıp yetkili kişiye vermek o itemları.Yada X yaratığından X kadar öldürüp çıkmak gibi görevler alıyorsun.Hemde %10 bonusu veriyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Benim Karakterim vardı orda level 49 yada 46 bırakmıştım Öldüydüm.Üzerimdeki bütün itemlar gitti.Sanırım karakterimde gitmiştir 1 seneye yakın oldu girmeyeli.Önerebileceğim server Antonius Bayle.

Almak istersen, Fiyat : 45 milyon.[signature][hline]Kaptan Fistan ve Tayfası Erutan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...