Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selamun Aleyküm ottoman_prince

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

eğer debufferları yoksa 3v1 combat yaparım, ölmem.. (tabi kalantor warriorlardan bahsetmiyorum :) Azıck ortalama olan warriorlardan bahsediyorum)

Bi tanesini alırım, öyle town çekerim :) ölürsem de koymuyo açıkçası.. Ama debufferla geliyolarsa 1v1 bile yapmam.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yalnız combomudur makromudur bilmiom ama, herifler aynı anda hem bana hemde çevremdeki diğer insanlara aynı sikillerle aynı anda ataka alıp herkesi aynı anda yere serebiliyorlar, bu nası oluyo bilmiyom ama mesela savaşlara girdiğimizde dikkat etmenizi isterim, karuslar genelde herkese atak yapıyo, ama bizimkiler bi grup yakalayınca bi tanesine hep beraber dalıyo, bu işta bi tuhaflık var. Hadi kendi aralarında bi paylaşım yaptılar dicem de adamlar nerden biliolar kardeşim kimin kime atak yaptığını... yorumsuz tartışılır sadece[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

Xigenonda her debufferin bi +8/80 miragesi var cıplak geziyolar birde hastayım onlara ama ne yapam yanına gidince canımı acıtıyolar oturup kalıyorum oda oturup kalıyor yanına yaklaşıyorum bi parasit bi malice sonra kafamda 2 tane judgment bi bakmışım press ok artık bende öyle yapiyorum orc mageler geliyo sonra çat çat Sd leri basınca bidaha gelmiyolar[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

ne o cadı mageye acınırmı bee kücücükmüş hee ben hiçte acımıyorum bi dişi priestlere acıyorum okadar :D hem öldünmüki laf ediyosun Murtaza iyi cocuktur yaramazlık yapmaz[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

umm şöle bi teklif yapsam aresdekilerin %90 nini ben alıyım dier serverların hepsi ve ares in %10 u senn olsun:D? oki ? :D[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Yine clan yok :D
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 10 Haziran 2005 00:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ares %20 si benim olsun geriside benim olsun ama zam yaparım arada dolar ve euroya göre cünki eve geliş fiyatı zam yapiyo priestler :D[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

Hehehe, hepücünüz sessiz olun onnar bana hasta gördükleri zaman üstüme çullanıyolar abazalıktan :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

ahanda klan yok dio ethernal da deilmiydin :D Bunea clan manyağı yamışsın bizi sen hangi klanda sabit duracan :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 10 Haziran 2005 00:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehehehhe falla dayanamıom uzun süre aynı clanda sitres oluom bunalıom afakanlar basıo :D(uyuya kaldı :P)[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Yine clan yok :D
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 10 Haziran 2005 00:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 10 Haziran 2005 00:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 10 Haziran 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
ehehehhe falla dayanamıom uzun süre aynı clanda sitres oluom bunalıom afakanlar basıo :D(uyuya kaldı :P)

klan deishtirme rekoru sende wala, hani ... degishtirir gibi klan deishtiriosn deyince o ... yerine aklıma bisey gelmio senin deishtirme durumuna uygun.
ya murtaza benim damage in sende gozukmesi cok normal ben kamikaze assasinim gorduume gidiom selam veriom.Dun biraz moralim bozuktu tanıdıklarla konushma ihtiyacı duydum selamdan oteye gitmish olablirm.
dun sizin soulslayer ile konusaym dedim azcık meger debuffer butun skillerini bosaltmısh ustune,arkadan bizm mageler saydırıoken besh skill i de ben bosalttım selam,naber,nabıon burda,np ii oldu mu,swift istion mu diyerek; expden oldu towerlar indirdi, cengaver nutshell de bizim towna girip rezledi adamı helal diorm.
Bu arada sizin assasinler de pek uyanık, spike town yapcam die gelip nasibini alanlar bi bakıo iceri once selam verir mi acaba die.Bi de almıshlar arkalarına iki assasin daha uclu ceteler halinde dolanıolar.Dun bu uyanıklar yuzunden cok yattım,yine allaa shukur karla kapadık np durumunu :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Haziran 2005 23:59 tarihinde demiş ki:
eğer debufferları yoksa 3v1 combat yaparım, ölmem.. (tabi kalantor warriorlardan bahsetmiyorum :) Azıck ortalama olan warriorlardan bahsediyorum)

Bi tanesini alırım, öyle town çekerim :) ölürsem de koymuyo açıkçası.. Ama debufferla geliyolarsa 1v1 bile yapmam.

La murtaza sen 2 vs 1 sin lere karsıda yapamıorsun 3v1 miş seni 1 kez debuffersız gordum o da obo ya gidiodunuz onun harici her zaman arkanda bi debuffer mutlaka oluo yalan diosan forrazisiz cz ye cıkmıosun bide bana gorduun yerde dalma donup vuracam ama sonunda hea :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 09 Haziran 2005 23:52 tarihinde demiş ki:
Ehuehe ya bırakın şurda ottomanla "selamun aleyküm - aylükm selam" yaptık :D ehuehue Ama murtaza haklı, orclar tek tek gelmio, heleki warriorlar kesinlikle debuffer v.s. yanında mutlaka buluyo, hatta bi keresinde gollem keserken bize bi warrior musallat olmuştu, adam tek başına kesemeyeceğini anlayınca gidip iki tane debuffer la gelmişti, ne diyeceğimi annamadım, zati dişi priestlere hastayım ilk gördüğümde "offf anaam hepsi seninmiii" falan nidalarıylan dalmıştım. O gün bu gündür dişi priesti gördümmü bi ok atıp town çekiom :D:D:D:D:D

muahahhahaha:):D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...