Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selamun Aleyküm ottoman_prince

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

ottoman_Prince bize çok selamun aleyküm diyordu. Biz genelde ayakta duruyoduk, ama kendisi selam vermemize alışkın deil herhalde, ehuaha

[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

Yaws Kafayi yicem. rogu lar ndn Mage hastasi. Mage Gördülermi Dayanamiolar. Adamlar 30 kisi arasinda bi kere vurup town lular. Normalde Ölmüyorum ama Bazilari Ölene kadar Town Çekmiolar :D[signature][hline]Nick :GiftERM
Job :Light-ice
lvl :56
Server :Ares(Karus)

+2/16 Light -Red Eye Staff-:}
Sosyal ağlarda paylaş

kaksi ya o bi gun oncesinin SS imiydi.Ya da bi gun oncesinde de siizn klandan biri almıshtı beni de,cok komik olay olduydu onu anlatcam.Simdi bizim kanka gelmish elinde bir cd abi bunu tak icin daleeee war dedi.hani elemanın teki baarıo ya ole bi sarkı war.ii takalm dedik bir taktım,oyunda hareketler yawashladı.tam da townun onundeki magelerden biri dalıorm.sonra el attım cd yi cıkarcam die bastım yanlıshlıkla dvd yi acmısım sonra onu kapadım actım cd yi sonunda ama bu seferde ne olsun " e a sports" diye birden onumde fifa2005 belirdi.dvd nin icinde fifa warmısh ve ben cz de alala nidalarıyla dalıorken onume fifa acıldı.eh gitmishtir simdiye kadar ucurmushlardır kafamı dedim ufak bi besh dakikalık mac yaptım onda da yenildim.Sonra oyundan cıktım ve o olme sesi ile birlikte can verdim "ııöööaa a" diye cıkarıo ya.
Yalnız dun aksham tek uzuldugum sey canabbis in cok fazla ortamda bulunmamasıydı.Sadece iki kez towerlar oldurdu np sini alamadım.
Birde cıkar ayak morad town da bi klan liderini evire cevire uc skille oldurup town cektim ya kimse dokunmuodu flame towerlar dısında o kısımda da ilginc geldi.combosuz tam uc skill koyup oldurdum ve kimse bi fiske wurmamısh.Adama kıllıgınız mı wardı da artık bırakalım oldursun dediniz bilmiom..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gift15h, 09 Haziran 2005 02:38 tarihinde demiş ki:
Yaws Kafayi yicem. rogu lar ndn Mage hastasi. Mage Gördülermi Dayanamiolar. Adamlar 30 kisi arasinda bi kere vurup town lular. Normalde Ölmüyorum ama Bazilari Ölene kadar Town Çekmiolar :D
iyiki mage hastasılar bire bir rogue assında mage in en kolay avı[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Narrenturm
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

yafs bu orclar bi acayip 4 kişiden aşşa saldırmıyorlar. Hayır 4 kişi aynı anda saldırsa en azından town çekicem. Namussuzlar parasite + malice atınca direkt ölüyorum. Sonra sinirlenip herifleri tek tek bulmak için çabalıyorum, bu sefer de kaçıyorlar...

Aha örnek ottoman_prince :)

Karambol oluşuyo, bi bakıyorum dmglara ottoman_prince....
yahu ayıptır:)[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone
Sosyal ağlarda paylaş

Bi saniye yaa ben cok seviyorum Orc Warrioru Shell giymişi hele of ne yakışıklıı Kalçası biraz büyük ama olsun orc kadın priestin gögüsleri manyak ona laf yok zaten[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 09 Haziran 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
problemleri baştan hallediyorum... HP im azalınca senin bana vurmiicagın ne malum :D
ule ne vurcam sana pea( assında yapmadıım şey deilde :D sana yapmıcaktım :()[signature][hline]Name:MaRLoN
Lvl:61
Clan:Narrenturm
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karabocek, 09 Haziran 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
np insanın kendine yakışanı giymesidir...

Bişi anlamadım ya?Np Giyecek bişimi aahehaha[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

Ehuehe ya bırakın şurda ottomanla "selamun aleyküm - aylükm selam" yaptık :D ehuehue Ama murtaza haklı, orclar tek tek gelmio, heleki warriorlar kesinlikle debuffer v.s. yanında mutlaka buluyo, hatta bi keresinde gollem keserken bize bi warrior musallat olmuştu, adam tek başına kesemeyeceğini anlayınca gidip iki tane debuffer la gelmişti, ne diyeceğimi annamadım, zati dişi priestlere hastayım ilk gördüğümde "offf anaam hepsi seninmiii" falan nidalarıylan dalmıştım. O gün bu gündür dişi priesti gördümmü bi ok atıp town çekiom :D:D:D:D:D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...