Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Myko-Knight Empire/Ucretsiz

Jarlax3

Öne çıkan mesajlar

Malezya sunucuları ucretsız oldu arkadaslar artık ucretlı sunucu yok premıum servıse gectı ayrıca mapler japko gıbı knıght empıre a gecti lvl ortalaması yuksek ama genede zevkli oluyor paralı olup block edılen acc ler acıldı 40+ charlara 40m 50+ charlara 60m 5 bus fln koymuslar takılan varsa irtibata gecelım :)
Sosyal ağlarda paylaş

kol ilk malezyada çıktı bildiğim hatta buf scroller sundiriesde satılıyordu
:D
ilk adamım adonisteydi öle bi mage'im vardıkı strye veriyim daha güçlü olsun hpye veriyim canı çok olsun inte veriyim zeki olsun fln filan ama yanlış hatırlamıyorsam lvl 51 flame büyüsü pillar of fire infernonun teklisi gibi görünüyordu yanlarında karizmatik alevler dönmüyordu[signature][hline]Krwlng in my skiN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jarlax3, 10 Haziran 2005 23:36 tarihinde demiş ki:
Malezya sunucuları ucretsız oldu arkadaslar artık ucretlı sunucu yok premıum servıse gectı ayrıca mapler japko gıbı knıght empıre a gecti lvl ortalaması yuksek ama genede zevkli oluyor paralı olup block edılen acc ler acıldı 40+ charlara 40m 50+ charlara 60m 5 bus fln koymuslar takılan varsa irtibata gecelım :)

MYKO da yeni server acılacak ya da bir server hard restart yiyecek gibi birsey duydum(accountların da sıfırlanması durumu),bununla ilgili bilgisi olan war mı?
Free server clienti su an MYKO sayfasında bulunan knight ascension client i mi?
O clientla gecen hafta girmeye calısıordum,launhcerdan girmeye calıshtıgımda e-games loginini yaptıktan sonra KO grafikara yuzu devreye giriyor kısa birsure account password gozukup yokoluyordu sonrasında resimdeki tatlı el morad hatunuyla karsı karsıya bakıshmaktan bashka birsey yapamıyordum. Bir arkadasım da ilk once web sitesinden login ol oyle girmeyi dene dedi. Benim clientim da mı sorun war yoksa bu sekilde cetrefilli bir ish mi login olmak?[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

bu topic kaybolmasın bir yere şöyle bir up yapalım,önemli çünkü
ya bu malezya veya us veya japonya serverlarına bağlanabilmek için bir guild hazırlayabilri misinz acaba arkadaşlar,sanırım sadece Jp serverı için guild var.[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!

[Bu mesaj megakill tarafından 14 Haziran 2005 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Malezya server ları KE ye geçtiyse USKO da çok yakında geçiyor demektir. Bundan bir hafta önce GM lerin "Comming soon KE Update" diye notice geçmelerinin sebepleri belli artık :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bosverın hıc gırmeyın bıle ben gırdım cok tav oldum cıktım gunun 20 saati leş gibi lag var serverda toplasan 100 kısı yok leş gibi lag oluyor ayrıca mıllet ıpını koparmıs bır clan var 65 ten asagı adam almıyorlar 62 lvl serverın lvl i ıcın dusuk ortalama olmus bosuna clıentı fln cekmeyın ugrastıgınıza degmez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...