Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

In Flames'in yeni tarzına laf sokmayı pek sevenlere müjde.

Jester

Öne çıkan mesajlar

Valla bu müziği dinlemeye bu grupla başladım.. Jester Race - Jester Race ve Dead Eternity beni Metal müzik fanı yapan şarkıdır. Reroute to remain sonrası albümler beni bu yüzden bu kadar çok üzer ve agresif yapar.

Her ne kadar sevmesemde şu an ki tarzlarını eskiye saygımdan gider izlerim. Jesper Stromblad idol belledigim adamdır. Playlist böyle olursa da üzülürüm. Nerde Jester Race, Dead Eternity, Clayman, Whoracle, Artifacts of the black rain, swim ve daha niceleri. 1 2 şarkıyla isveç ekolüne gönül vermiş dinleyicilerimi kandırıcaklar? Kendilerini kandırırlar anca. Onlar bi kere lafı azımıza tıkadılar. "In Flames hah Nu metal lan!" lafına söyliceemiz bişi kalmadı. İsveçte Cloud Connected "Club Connected" oldu..

Benim dinlediğim zaman tüylerimi diken diken yapan. Kız arkadaşımdan ayrıldığımda, Sınavdan kötü not aldığımda, Kavgada dayak yediimde aklınıza gelebilecek her sinirli ve üzgün zamanımda beni destekleyen bu şarkıları yaratan adamlar tarzlarını değiştirdiler.

Bana bi The Hive, Only For the weak çalmışlar ne değişicek. Linkin Flames t-shirti giyip konsere çıkmışlar. Bu smd fanlarının gözünde düştükten sonra. Smd nin kralı bi albüm çıkarsalar unutturamazlarki artık.

In Flames We Trust gibi bir sloganı olan bir grubun tarzını bu kadar fazla değiştirmesi ironik değilmi..
Ama genede 90 küsur milyon veririm. 150 olsa 200 olsada veririm. sadece inflames gelse 10 dakka çalsa gitse gene veririm. Çünkü o şarkılar çalarken çok şeyler yaşadım..

Genede o eski günlerin hatrına.
"In Flames We Trust" anasını satıyım.[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Cradle of Filth in son albümüde hiçte fena değil. Özellikle Nypmhetamine deki Tot un vokalisti ile düet fikri hoş şarkıda hoş.. Her ne kadar eski albümleri özletselerde tartışmasız Dani Filth en iyi sese sahip black metal vokalistidir.

Dark Tranquility nin son albümü sçmış diğen arkadaşta bence yanılıyor. Yani tabi nu metal yapmaya çalışıp sçmış olabilir. Ama Dt Rockzz[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

Dani nin de sesi filan kalmadı, 96 daki sesine bak, 2004 e bak, gittikçe tükeniyor oda. Ayrıca son albümünde nymphetamine dışında "bu da iyi lan" denebilecek başka bir şarkı yok. 2001 den sonra tamamen batırdı diyebilirim. Zaten 2001 i kurtarmalarının sebebi, eski şarkılarının bir kısmını tekrar yorumlamaları idi.[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

rock am ring mi ühü
gidemedim zaten =(
üstelik konsere gidipte , in flames i tanimayan.. in flames sahnedeyken r.e.m vs. izlemis denyo arkadaslara sahibim..[signature][hline][b]It is so real
So full of light
When nocturna steals the night ...
[b]

[Bu mesaj vaniLLe tarafından 14 Haziran 2005 15:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jester, 09 Haziran 2005 02:27 tarihinde demiş ki:
3 Haziran'da Rock am Ring'de çalınan playlist.

Touch of Red
Pinball Map
System
Graveland
Scorn
Bullet Ride
The Hive
Reroute to Remain
The Quiet Place
Only for the Weak
Morphing Into Primal
Trigger
Cloud Connected
My Sweet Shadow

Yeni albüm eskiye dönüş olacak sanki ona hazırlıyorlar gibime geldi...

En sevdiim 3 parça:Only for the Weak,The Quiet Place ve Cloud Connected...
Helal olsun İsveç'in Krallarına...[signature][hline]Pyramos, 11 Aralık 2004 21:08 tarihinde demiş ki:
Abi diyecek bişi bulamıyorum ya yemin ederim adam POST kasıyor ulan okumadan hosgeldin demiş.bu konun neresine hosgeldin diyebilir bir insan anlamıyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Of ki ne of odeon onlar mazide kaldı benim orta lise orta okul zamanlarımda kaldı.. Şimdi turn table die bi stim şey var onu metale kaynaştırmaya çalışıyolar adınıda metalcore nu metal diolar..

bundan 10 sene kadar önce beste yapmak için parmakları nasır tutan gitaristler günde on saat klavye başında duran klavyecilerin yaptığı şeyi bi vici vici alet yapıyo sk gibide sesler çıkarıyo..

Sonra 22 senenin nerdeyse yarısı boyunca taptığın grup. Alllaaaah die baarıp kalemlerle sıraya ritm tuttuun grup.

PİÇİÇİÇİÇİÇİ voynk voynk vo voynk voynk düdüdüdüdüd
die girişli Cloud connected die bi şarkı yapıyo sonra bu clublarda birbirlerini üzerindeki elbiselerin markalarıyla seçen insanların beyenisini kazanıyo...

Of içim yanıyo içim...[signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...