Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TLP PLS

LoRd_MsC

Öne çıkan mesajlar

Ya ark bu oyun iyice sardı beni gecen gün teyzem gile gitmiştik yemek filan hazırlamış neyse :O bana dedi sende gelde benle beraber sofrayı getiriver dedi bende teyze sen git beni tpl demezmiyim :D içimden geldi ama[signature][hline][b]KO Ares Server
Nick=LoRd_ArWeN
lvl=5+
Orc
Clan=Oldies&co-leader
Sosyal ağlarda paylaş

Bende gece rüyamda CZ de kapışıyordum orc partysi arasına girip 100 hp kaldıgını görünce bagırarak uyanmıştım sonra baya bi spikee diye bagırdım bütün herkez odaya toplanmıştı ahehaha[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

bu oyun sadece abyss de çıkan itemler dışında rüya görmedim sadece sözcüklerin sonuna pls koymaya başladım.bazen adamlar nekadar özenti diye bakıyrlardı bana ama bilmiyorlarki knight oynadığımı
ama uo ile ilgili yaşadığım olayların haddi hesabı yoktur
artık uo(ultima online)'da kendimi nekadar mage oynamaya kaptırdıysam annem markete git olum dediği zaman
kendi kendime marketi niye marklamadım die sorduğum zmn olmuştu.
siz siz olun böle oyunlara fazla kendinizi kaptırmayın yoksa sonu beyin a.cıklaması olr

PS:mark mage'lerin bir yeri işaretlemesidir daha sonra baka bir büyü ile işaretlenmiş yere teleport olunabilir
[signature][hline]Krwlng in my skiN

[Bu mesaj Gladros tarafından 14 Haziran 2005 01:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 14 Haziran 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
Evde kendi kendime flam sanet uus sanet dedim misafirler vardı birden bana bakmaya başlamışlardı :D

anneme kizdigimda dedigim laf,simdi bi paralayz sonra bi Kal Vas :D[signature][hline]Nick :GiftERM
Job :Light-ice
lvl :56
Server :Ares(Karus)

+2/16 Light -Red Eye Staff-:}
Sosyal ağlarda paylaş

şeytan diyo suna bi an ex por cek sonra wall of stone cek birde fire field ortaya :) arayada kal vas cıglıkları simdiden duyuyor gibi oluyorum falan...[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :ßlack

Sosyal ağlarda paylaş

ya ne gerek var kasıonuz o kadar
bi .kill / [kill yeter ..

bide biz zamanında .anim 24 derdik arklarla birbirimize sphere bi serverda deneyin :-)[signature][hline]Name: Archy_Firestorm
LvL: 5x
Class: Rogue-Assassin
Race: El Morad
Clan:The_Others²
National Point: 2xxx
Server: Ares

[Bu mesaj rockncoke tarafından 14 Haziran 2005 02:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

brit banka gider attan iner kosmaya başlar ilk once ata .xsleep sonra kendime .sleep yapardım 2 mizinde cesetleri kalırdı sonra tekrar kendimi kaldırıp atın yanına gider atı kaldırır tekrar biner ve invis olurdum playerlar izlerdi beni :D[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :ßlack

[Bu mesaj oQo tarafından 14 Haziran 2005 02:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk savaşa girdiğim geceyi unutamıyorum savaş bitip 8 kere öldükten sonra gece 3.30 sularında büyük bi şangırtıyla uyandık benim ilk aklıma gelen karuslar bizim mahalleyi bastı sandım balkondan bakınca karşı komşumuz sabri abiyi çizgili pijamalarıyla chitin shell giymiş bi barbar arkasından koşan oğlu muratıda roque sandım ve bi an sabri abinin swifft die haykırdını duyar gibi oldum:) bütün bunları olaydan sonra hatırlayabildim meğer sarhoşun biri ilerdeki dükkana girmiş
ne olacak halimiz[signature][hline]||Hisar Oyun[b]||
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GM-Newbie, 14 Haziran 2005 09:16 tarihinde demiş ki:
ilk savaşa girdiğim geceyi unutamıyorum savaş bitip 8 kere öldükten sonra gece 3.30 sularında büyük bi şangırtıyla uyandık benim ilk aklıma gelen karuslar bizim mahalleyi bastı sandım balkondan bakınca karşı komşumuz sabri abiyi çizgili pijamalarıyla chitin shell giymiş bi barbar arkasından koşan oğlu muratıda roque sandım ve bi an sabri abinin swifft die haykırdını duyar gibi oldum:) bütün bunları olaydan sonra hatırlayabildim meğer sarhoşun biri ilerdeki dükkana girmiş
ne olacak halimiz
hahahaha parçalandım geberdim gülmekten :D

[Bu mesaj CaDoBaBa tarafından 14 Haziran 2005 09:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...