Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight online sadece zaman kaybı!!!

084

Öne çıkan mesajlar

ya abi off dönsün dolaplar bırak sonuçta ne olursa olsun ben bu oyundan bi zevk alıom ki oynuom...yannış bişiler olcak tabi her yerde her olayda var yannış bişiler görmemeye çalış napiim[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Lvl:61
Clan:ANCIENTS
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
National Point : 5xxx ( buff scroll alcak para kalmadı :( )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yazik, 13 Haziran 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
Ya allahın lamerlerinin, onun bunun level,stat editlediği macroya yatırdığı MoD'un yağladığı itemlarla hala ezik ezik konuşabiliyosunuz zaman kaybı diye. Sen oyunun afedersin ama taa a... koy, içine sıç, serverı batır sonra kenara çekil böyle aptal bi topic aç zaman kaybı de. Neden türkleri sevmiyolar dioruz ya alın size işte bi tane örnek.

+1 zaten o diez_ familyası yüzünden diez serverında dupe konusunda patlama oldu herifler gayri meşru yollardan ellerine geçen +8 lerle milletteki hırsı pompaladı sadece. o lvllarıda nasıl aldıgınızı bi ara açıklarsınız inşallah çünkü herkes kasmadıgınızı biliyor.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yazik, 13 Haziran 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
said:
sarus, 13 Haziran 2005 17:18 tarihinde demiş ki:
Sencede Biraz Ağır Olmadımı ?

anlaşılan bi arkadaş daha bu familyadan ? valla bu sadece benim düşüncem degil arkadaşım herkes aynısını bilir aynısını soyler serverda.

Kimin ne olduğunu bilmeden konusamazsın sen artık oyunu mahfedenleri konusmayı bıraktın küfür ediyorsun madem o kadar iyisin konusurkende seviyeli ol !
Bu arada dupeydi gm yardımıydı vs vs ile ilgim olmaz olamazda ztn[signature][hline]Diez:Tina Pierre

Mühim olan insanlık...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya a.k ne oynar oynarım sizemi dert oldu cokta seime bilmem kac lvl charın varsa ister makro ister bilmem ne olsun bana ne senin charından ben kendi keyfime bakarım ne var yani zaman kaybıysa kaybı ben kaybediorum anammısın babammısın a.q ya denyo denyo topicler acıolar hasta oluorum herifin yemedii ban türü yok onlarıda yazsana hade gelmiş bide beyler soylede boylede adamın zamanı varki oynuo zamanı olmayan zati oynamaz gereksiz hava atmaya yönelik topicler.
ne yani ben 60+ oldum ilk olanlardan biriyim macronun her turlu ... korum asarım keserim
Afedersin cokta si...mde!!![signature][hline]AccuraCy_Lord
_OneKnightStand_
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Öyle Bi sonbaharda ölücemki vefasız sevgilim mezarıma koyacak kuru bir gül dahi bulamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 13 Haziran 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
said:
yazik, 13 Haziran 2005 17:14 tarihinde demiş ki:
Ya allahın lamerlerinin, onun bunun level,stat editlediği macroya yatırdığı MoD'un yağladığı itemlarla hala ezik ezik konuşabiliyosunuz zaman kaybı diye. Sen oyunun afedersin ama taa a... koy, içine sıç, serverı batır sonra kenara çekil böyle aptal bi topic aç zaman kaybı de. Neden türkleri sevmiyolar dioruz ya alın size işte bi tane örnek.

+1 zaten o diez_ familyası yüzünden diez serverında dupe konusunda patlama oldu herifler gayri meşru yollardan ellerine geçen +8 lerle milletteki hırsı pompaladı sadece. o lvllarıda nasıl aldıgınızı bi ara açıklarsınız inşallah çünkü herkes kasmadıgınızı biliyor.

+99999999999999 diyorum. "bu sonucta bi oyun" diyerek gecistirmesin kimse. sonucta bu oyundan zevk alabilmek icin onca emek veriyoruz. lvl kasiyoruz, para kasiyoruz. upg edip sikintilar yasiyoruz. bi bakiyoruz ki aylar gecmis, PVP'de yerimizi aliyoruz. hersey daha yeni basliyor. ama gel gor ki 2-3 tane "it" macrosuyla, dupe'uyle cartiyla curtuyla senin neredeyse yil ile olculecek sureyle verdigin emegi bok ediyor, ustune ustluk oyunu da beraberinde bok ediyor. maalesef ki bu herifler turk. gerci benim icin bi sorun teskil etmiyor cunku insan yerine bile koymadigim bir avuc capulcu. ama genelde maalesef bu boyle olmuyor. sultans gibi sonlari da geliyor artik. umarim cehennem olup cekip giderler su oyundan..

bir de buraya gelip orgazm sonrasi gibi "ben bi oyunu .iktim ve keyfimi aldim" tandasinda bir mesaji buraya nasil yazabiliyor bu herif onu da anlayabilmis degilim. siz belki bu oyunu mahvettiniz ama duzelecektir elbette. karaktersiz, sahsiyetsizlinizi nasil duzelteceksiniz onu merak ediyorum ben..[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan: Symbolic
Server: Diez
NP: 1XXXX
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gladros, 14 Haziran 2005 02:41 tarihinde demiş ki:
ahhh bu topic bana eski yopicleri hatırlattı millet oyunu ben çok iyi biliyorum aresde 72 adamım var die gelip topic açıyordu buzda pis laf sokuyordu :lol:

benim areste lvl 89 priestim var efendim 1980 den beri oynuyorum teleport la esc açık 90 olunca şiftide açıcam az kaldı:D[signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: 5x
clan: the_others
np:5k küsür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 13 Haziran 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
Niye herkes aynisini bilip söylesin yahu. Adam wow ko'dan daha güzel demis, ko yu pek sevmiyorum demis. Gayet de mantikli bir düsünce yani niye bu kadar abartiliyor bu konu ben onu anlamadim. Ko ya berbat çok kötü bir oyun demimis ki.

[Bu mesaj Quadrophenia tarafından 13 Haziran 2005 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]

ben dıom irenc bır oyun 5 para etmez ayrıcada deli gibi oynayanlarada inanılmaz 1 hayret ıcınde bakıom .....[signature][hline]U reached the secret too soon, U cried for the moon.
And then one day u find 10 years got behind u,No one told u when to run,U missed the Starting gun....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sawer, 14 Haziran 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
said:
Quadrophenia, 13 Haziran 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
Niye herkes aynisini bilip söylesin yahu. Adam wow ko'dan daha güzel demis, ko yu pek sevmiyorum demis. Gayet de mantikli bir düsünce yani niye bu kadar abartiliyor bu konu ben onu anlamadim. Ko ya berbat çok kötü bir oyun demimis ki.

[Bu mesaj Quadrophenia tarafından 13 Haziran 2005 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]

ben dıom irenc bır oyun 5 para etmez ayrıcada deli gibi oynayanlarada inanılmaz 1 hayret ıcınde bakıom .....

mesela bana da UO ve wow igrenc geliodu ama burda uzerine bastıra bastıra soylemiyorum bunu ya da gidip ilgili konu threadlerine bunu yazmıyorum.
Burada oyuna laf atmak gayet amacsızca yazmak icin sayılı olarak mı gonderiliyorsunuz diye 1 hayret icinde bakıom ben de[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quadrophenia, 14 Haziran 2005 13:15 tarihinde demiş ki:
Burasi sonuçta bir forum ve forumun konusuna ve kurallarina sadik kaldigi sürece istedigi basligi açabilir. Sen de açabilirsin, buna kimse karsi cikamaz ki. Ama adama bu kadar hada hödö yapilmaz yani herseyin bir yolu yordami var.

demin alıntım sawer nickli sahısa idi simdi de sana bak simdi:

burada bu oyunu sevenlerin toplandıgını dusunursek ve bir konuyu sevenlerin arasına girip ben bunu sewmiyorum dediginde o konuyu sewenlerin sana nasıl gozle bakabilecegini dusunursek bu kadar hede hodo gayet normal.Forumlarda alt bolumlerin acılmasının amacı ortak dusunce de veya paylasımda bulunabilecek insanları bir araya toplamaktır.
Sen buraya bir paylasım katmıyorsan senin isin olmaz burada demek oluyor bu.buraya gelip bu oyun zaman kaybıdır demek de bir paylasım degildir. İste herseyin yolu yordamı wardır dedigin gibi,buraya bu konunun acılması da bazı seylerin yolu ve yordamıyla yapılmadıgını gosterir. Adam gelin wow a ama ko zaman kaybı demis(acan sahıs). Adamın tek mesajı var gelip buraya bunu yazmısh bashka hicbirsey yok. Bir forum katılımcısı mı lamer mi fake acc. mi onu bile bilmiyoruz. sawer a gelince, o UO nun bagrından kopmush yolunu sasırıp bu bolume dushmush bir uzaylı sanırım.
Dediklerine katılıyorum herseyin bir yolu yordamı war ve her ayakta duran forumda da bir forum ici bu sekilde oyun fanlarına ait ayrı bir etik olusur. Bu sekilde abidik konu acan insanlarda ya bonzi olur ya uzaylı..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin birsey yazmasına gerek yok diyorsun tabi busenin gorusun,yazan kisiler gerekli oldugunu dusunmushlerki onlarda buraya yazmıshlar bu da onların gorusu.o kadar hede hodo yapmısh insan bulunması da forumdaki bu bolumun ortak gorushu.
forum yoneticileri herzaman uyarı yapmazlar gereken uyarıyı arada userlar yapmak zorunda da kalır.buyuk forumlarda forum yoneticileri her konuyu takip edemeyebiliyor zaman zaman.modlar geldiginde gerekli olanı yapar zaten. forumlarda bu sekilde acılan konuların hepsi de kilitlenmez.bazen ibret olsun, userlar tarafından konuyu acan kisinin basına gelenler diye de acık bırakılır.Bunun en guzel ornegi konu dısı kısmında bonzi ilan edilen bir sahsa yapılmıshtı.
Yani bu konuyu aman biz ellemeyelim ilgili sahıslar gerekeni yapar diye bir durum da soz konusu degil aslında.
Hani etrafta cankırılılar dernegi corumu sewenler dernegi gibi dernekler war,sen oraya girip ben sewmiorum sizin sewdiginizi zaman kaybı sizinki igrenc hadi gelin armut sevenler dernegine desen,bunları soylediginde sana ne yapcaklarını dusun bir..
Forumdur ozgurluk wardır ama ipini koparanın amacsız konular acması ozgurluk degildir.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
Ares
i love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi nerden başlasam bilmiom, oyunların hepsi zaman kaybı maksat kafa dağıtmak eğlenmek bu ortada, ama böyle bir topic i hangi akla hizmet ederek nasıl bir bakış açısı ile açtığını düşünmek lazım, bu arkadaş zatı-ali levellenmiş belli ama bahsettiği kadar olmadığı ortada, her level alıpta canı sıkılan soluğu böyle bi topicte alacaksa kimse oynamasın yani bu oyunu...

Kısır Döngü:
Şimdi bu başlık bir kısır döngü içinde nedeni de şu, biz burda konuyu patlatıcaz, 2 gün 1 hafta zaman geçicek, bu üstün gerizekalı sınıfından gelen şahsiyet kendi ırkını temsilen yeni bi account daha açıp gelip yine buna benzer bi başlık açacak, he o zaman ne olacak yine biz burda ırıvırı tırıvırı yapcaz. Kim kazanıcak? Kimse, yapan yaptığıyla kalıcak, diğerlerimizde nafile yere post kasmış olacak,

Konunun özüne inelim:
Konunun özünde, aile terbiyesinin yetersiz olması ve okul öncesi çağlarda lolipop şekerler ile kandırılması armut gibi ortada görünmektedir. Ama daha derinlerde bi yerde, içten içe karşı cinse olan özenti ve karşı cinsten biri olma arzusu da bu konuda teşvik pirimi cinsinden şahsı tekviye etmektedir.

Böyle insanların temelindeki arzu, ihtiras, ve intikam duygusu, geleceğin yobazlarının yollarını hatta onların arzu ettikleri kapıları sonuna kadar açmaktadır.

Dibine anlam ifadesi:
Bu insanları kendi hallerine bırakmak daha yerinde bir tutumdur. Boş yere ellerinizi yormaya gerek yoktur. Bırakın kendi kendini tatmin etsin, tabi uzunluğu cm. cinsinden kendi kendini tatmin etmeye yetiyorsa ve içindeki karşı cins özentisini yenebiliyorsa.

Alıntı:
Bunlarda yabani bir ottur. Gübresiz duramazlar...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...