Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight online sadece zaman kaybı!!!

084

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar ben adonisin ilk lvl 60 ve 60+ charı olan biriyim!!! BU oyunu 5 yıldır oynadım ama oyunu anladıgınızda cok basıt ve gereksiz oldugunu anlıcaksınız.Sadece zaman kaybı.Eger ayda 25m verip de WoW oynarım dıyosanız bırakın knight ı...
Adonis:lvl 61 warrior Estel_elessar
Ares :lvl 60 mage envee
Diez : lvl 63 Warrior Diez_dead-lvl 61 asassin Hatfield
Beramus: lvl 60 warrior 084-lvl 60 asassin 000-
bu char lar benım:D
Sosyal ağlarda paylaş

oyunlar eğlenmek, zaman geçirmek , kafa dağıtmak veya ego tatmini için oynananbilir.kimi oyunlar kimilerine zaman kaybı olarak gelebilir ki bu gayet mümkündür.ama sana zaman kaybı diye gelen birşeyin başkaları için aynı şey ifade etmeyebileceğini anlamalısın.ayrıca bu oyunun senin için zaman kaybı olduğunu anlaman için 5 yıl mı gerekti??[signature][hline]misanthropehus
The_Others Clan
Archer
Sosyal ağlarda paylaş

mmorpg'lerin tum olayi bu zaten.. ha icerik, grafik vs. olarak ustun bi oyunun basinda zaman oldurmussun ha digerinin basinda. bagimlilik yapip insanin hirstan gozunu dondurmesi, ego tatminine suruklemesidir hepsinin oynanma nedeni. tabi bir de oyun icinde kurulan ortam, arkadasliklar vs. vardir ama bu kannimca hep 2. planda kaliyor.[signature][hline]hakiki tosun pa$a benim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 13 Haziran 2005 00:17 tarihinde demiş ki:
az sonra geliyo kaksi :lol:

Abi eğer Kakşi bu konuya yorum yazarsa bu adam bi daha bu foruma uğramaz bırakın ya böleleri bizi eğlendiriyo :D[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : The_Others²
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 4x

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
084, 13 Haziran 2005 00:16 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar ben adonisin ilk lvl 60 ve 60+ charı olan biriyim!!! BU oyunu 5 yıldır oynadım ama oyunu anladıgınızda cok basıt ve gereksiz oldugunu anlıcaksınız.Sadece zaman kaybı.Eger ayda 25m verip de WoW oynarım dıyosanız bırakın knight ı...

O zaman sex yapmak da zaman kaybı.... (fazla uzatmıyım ki içinde argo olmasın)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Web Site

Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 13 Haziran 2005 13:54 tarihinde demiş ki:
said:
084, 13 Haziran 2005 00:16 tarihinde demiş ki:

O zaman sex yapmak da zaman kaybı.... (fazla uzatmıyım ki içinde argo olmasın)

:D:D:D:D:D:D Abi bu adam daha foruma uğramaz benden sölemesi Kakşi gene yapcanı yaptı oturttu lafı helal olsun ....[signature][hline]Nick : SoLaReS
Clan : The_Others²
Server : Ares
Nation : El Morad
Level : 4x

İki Kişinin Bildiği Sır DEĞİLDİR!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya allahın lamerlerinin, onun bunun level,stat editlediği macroya yatırdığı MoD'un yağladığı itemlarla hala ezik ezik konuşabiliyosunuz zaman kaybı diye. Sen oyunun afedersin ama taa a... koy, içine sıç, serverı batır sonra kenara çekil böyle aptal bi topic aç zaman kaybı de. Neden türkleri sevmiyolar dioruz ya alın size işte bi tane örnek.
Sosyal ağlarda paylaş

Niye herkes aynisini bilip söylesin yahu. Adam wow ko'dan daha güzel demis, ko yu pek sevmiyorum demis. Gayet de mantikli bir düsünce yani niye bu kadar abartiliyor bu konu ben onu anlamadim. Ko ya berbat çok kötü bir oyun demimis ki.

[Bu mesaj Quadrophenia tarafından 13 Haziran 2005 19:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...