Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hain Resser ve takip...

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün oyundayım...Neyse hell hound keseceğiz ben lvl42 warrior yanımda iki kanka lvl35 ve 33 assasin..Swift filan vermişler işte bana koştuk geldik mekana..Hell hound da daha hiç kesmedik..Deneyelim dedik daldık üçümüz tabi..Baktım ben yattım uğraşlarıma rağmen.."Kaçın !" artisliğini filan da yaptım:D Neyse onlar birer potion sonra town yaptılar..Resser getirin dedim para vereceğim..RESPAWN a ise basamıyorum..Neyse bi resser getirdiler nikini vermeyeceğim areste..Arkadaşla 500 bine anlaşmışlar..250 sini önce yarısını sonra diye..TÜRK tabi arkadaş..Arkadaş habire heal çakıyor..RESSURECT olayının "r" si yok ortada..Bizimkiler bağrıyor ordan tabi "Kaldırsana olm adamımı"..Bu sözde "RESSER" ın cevabı ise şu : "Resser değilim 250 000 e teşekkürler byees"...Resser lara güvenim kalmadı...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bu olayda 2 ilginç noklta var.
1.si Resser'e para vermeniz,
2.si de level 42 de resser beklemeniz. Zira yerde yattığın süre yerine level kassaydın, 5% kara geçmiş olurdun.. :)[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 61
Job: Blade Master
Clan: DarkThrone

[Bu mesaj Murtaza tarafından 14 Haziran 2005 16:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Resser dediginiz priest dimi[signature][hline]Do you belive in fate
İ belive
And i belive that i will be a Master Jedi likeYoda
İ belive i have force in me but i can't use it
When you see the light in the future there will be a jedi and that jedi will be me
And never turn your lights of that is the way that goes to the dark side.
Sosyal ağlarda paylaş

cooltang e seni gm eventte gecti die mi dusmansın :-P (adam 1. ve 3. olmus ya)[signature][hline]Do you belive in fate
İ belive
And i belive that i will be a Master Jedi likeYoda
İ belive i have force in me but i can't use it
When you see the light in the future there will be a jedi and that jedi will be me
And never turn your lights of that is the way that goes to the dark side.
Sosyal ağlarda paylaş

Her savaşta CooLTanG'ın beni lunar gatede beklemesinden dolayı düşmanım. Malice, torment eline ne geçerse atıyor ama kesemior. O da bu yüzden bana düşman :D

Dipçik : msn açamiom gagsuu..[signature][hline]Nick : Lively (Leader)
Class : Priest (Paladin)
Clan : The_Others
Allies : The_Others & The_Hunos
Np : 24xxx
BDüşman : CooLTanG
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

rezzerlık rullz abicim uyuz oldugun varsa gidip 4 stone rezzliyosun ,saglam yaratık keserken hortlatıyosun milleti zaman kaybı olmuyo, czde melee ölünce boşuna koşmasın diye onada bi 4 stone rezz çakıyosun oda kaldıgı yerden devam ediyo. fakat aposlar yok mu aposlaaar hele biri laf etsin kaç kişiyi heallamadan yatırdım aklınız durur(tabii bu healla alakalı)[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...