Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior max ac?

megakill

Öne çıkan mesajlar

Ben hiç wariior oynamadım ama üzerinde full chitin shell +7
takımı olan ve istediği bütün uniqlere sahip olan attack+defans
bir warriorun,SHiELDSİZ defansı ortalama 60-65 lvl arası (Zannedersem defans%40 ı açmış fakat %50 skiline henüz açamamış oluyor)kac olur ?
1600 ü gercer mi (+300 ac ) dahil...?yoksa 1200-1600 arası mı
kalır ??[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

60 lvl Attack - Defens Skilli birisi Full +7/12 giyerse 300 ac ile
1100 defansı olabilir ben 61 lvl lim Full +6/10 giyiyorum Kafalık Dagger Defence 1086 defansım var. Düz Chitin kafalıkla daha fazla[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

6x Blade Master Warrior Clan : ßlack

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 14 Haziran 2005 00:16 tarihinde demiş ki:
60 lvl Attack - Defens Skilli birisi Full +7/12 giyerse 300 ac ile
1100 defansı olabilir ben 61 lvl lim Full +6/10 giyiyorum Kafalık Dagger Defence 1086 defansım var. Düz Chitin kafalıkla daha fazla

Hmm peki full destruction giyse,pauldronu da talia olsa ?[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 14 Haziran 2005 00:19 tarihinde demiş ki:
Descturic ile Talia Shellden daha iyi defans veremez Ben Shell giyiyorum.

Veriyor sanırım , Dest. bot 90 üsür defans,gauntlette öyle
sanrıım 90 küsür...senin sheller kac defans veriyor ?[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

Dest ler işe yaramaz Str bonusu olmadıktan sonra benim Shell Pauldron 169 defans veriyordu galiba Dc oldum girince bakarım[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Nick: WoLCaN__ / / / Server : Xigenon / / / LvL: 6x Kasar Hood / / / Clan :i LLusioN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
megakill, 14 Haziran 2005 00:28 tarihinde demiş ki:
Neyse iyi bir shieldle 1600 olur mu ac ? yani %40 extra defans skilin var mesela 170 ac veren bir shield taksa 1600 oluyor mu Ac ?

Anlamadığım shiledle o lvl de kuş bile avlayamazsın saçmalık olur warior adam cz de ve savaşta da shield kullanmaz eline totemic +7 alsan kaç vurabilceksin tmm ölmedin öldüremiyorsunda ne anlamıvar eline +7 chtin shield alırsan sanırım 1500 gibi bir şey olur defansın.......% 40 extra defans hani nerde o skill[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 14 Haziran 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
said:
megakill, 14 Haziran 2005 00:28 tarihinde demiş ki:
Neyse iyi bir shieldle 1600 olur mu ac ? yani %40 extra defans skilin var mesela 170 ac veren bir shield taksa 1600 oluyor mu Ac ?

Anlamadığım shiledle o lvl de kuş bile avlayamazsın saçmalık olur warior adam cz de ve savaşta da shield kullanmaz eline totemic +7 alsan kaç vurabilceksin tmm ölmedin öldüremiyorsunda ne anlamıvar eline +7 chtin shield alırsan sanırım 1500 gibi bir şey olur defansın.......% 40 extra defans hani nerde o skill

Onu biliyorum onu sormuyorum zaten,ben baska bir sey hesaplamaya calısıyorum onun için sordum...Ayrıca defans skillerinde yok mu shield ile %40 shieldsiz %20 defans arttıran
skillin senin daha iyi bilmen lazım 60+ warriorsun[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 14 Haziran 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
60 defense ver +7 chitin shield al 1650 gibi bir defansın olur ama bir işe yaramazsın

Merak ettiğim konu zaten o 1600 ac yi geçebilen bi char yapılabilir mi diye merak ediyordum ,işe yaramadığını bende biliyorum , ama demek ki yapılabiliyor 1/16 dmg OHAA ölmez o char imkanı yok ancak 50 kişinin arasına fln dalacak ki öyle[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 14 Haziran 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
lvl 70 defance warior skili % 30 ben % 40 ı göremedim daha
carsa söyleyin O.o

Ya bilmiyorum dediğim gibi oynamamdım hiç wariior ama illa
%40 görmek istiyorsan aç www.knightonlineworld.com
sitesini bak skillerine
BuLwark = Raise defans level by % 40 görürsün
Ha oyunda orda yazdığından farklı işliyordur,işlemiyordur onu bilemem...level 70 te degil 35[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

benim biliyorum diye bir iddam yok ama bi bak o zaman
defanslvl 35 skilline ne yazıyor,çünkü sitede %40 raise defans yazıyor ,ben de kör degilim sitede yazanı söylüyorum sana...
Eğer senin dediğin gibi farkı bir rakamsa oyunda ki ,demek ki
site de yanlış yazıyor....
Ya da söyle hesapla akadaşım:Üzerideki herşey uniq itemler dahil toplam kaç defans veriyor ona bi bak,sonra defansına da
bi bak hesaplanır ordan sanırım...[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Sosyal ağlarda paylaş

said:
megakill, 14 Haziran 2005 01:05 tarihinde demiş ki:
benim biliyorum diye bir iddam yok ama bi bak o zaman
defanslvl 35 skilline ne yazıyor,çünkü sitede %40 raise defans yazıyor ,ben de kör degilim sitede yazanı söylüyorum sana...
Eğer senin dediğin gibi farkı bir rakamsa oyunda ki ,demek ki
site de yanlış yazıyor....
Ya da söyle hesapla akadaşım:Üzerideki herşey uniq itemler dahil toplam kaç defans veriyor ona bi bak,sonra defansına da
bi bak hesaplanır ordan sanırım...

Sitedekilerin yarısı Yanlış[signature][hline][b]Nick: Volkann / / / Server: Xigenon / / / LvL :

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...