Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KS pls

LoRd_MsC

Öne çıkan mesajlar

said:
Quadrophenia, 14 Haziran 2005 10:33 tarihinde demiş ki:
Aoe partilerin tek kscileri dogal olarak magelerdir. Ve eslantta en çok aoe partiler yapiliyor. Bir warrior un 30 harpy arasina girip ks yapmasi düsünülemez zaten. :) Serverlardaki mage nufusu bu yüzden mi çok acep :).

kesinlikle haklısın ks vs ile 60+ olup gelip czde ass lere bplere ve warrior lara maymun oluyor çoğu.:D

sonra pvpye tövbe edip ksye devam:D

ah ah o kadar çok "caped noob" ve "ks master" varki artık insan onları ciddiye almaya değer bile görmüyo:D[signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: 5x
clan: the_others
np:5k küsür

[Bu mesaj codeinconnue tarafından 14 Haziran 2005 10:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 14 Haziran 2005 10:27 tarihinde demiş ki:
cz de eyw pk içinde ks yaparım da öle exp de ks yapmam

:tup: her mage kscidir tüm magele oynamışlarda kscidir hem exp hem pk,Ama özellikle archerlar pk ks 1.si sinlerinde onlardan arda yanı kalmaz benm partimdeki holy parasite atıyor dalıyoruz adam kızarıyor arkadan geliyor arkadaşın biri spike vuruyor ona yazıyor adamda özelden
she s move she s move yazıyor murtaza adama she s bang she s bang yazıyor gelde dellenme
:D:D:D:D:D:D[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 14 Haziran 2005 10:52 tarihinde demiş ki:
ule git sor harpy spottaki tiplere buralarda zmnında bi marlon vardı hiç ks yaptımı size die yaptı demicekler çünkü yapmadım

Biri bu adama tokat atsın lan ksci marlon kendine gel şaka ulan bu :D:D:D:D:D[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 14 Haziran 2005 10:44 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 14 Haziran 2005 10:27 tarihinde demiş ki:
cz de eyw pk içinde ks yaparım da öle exp de ks yapmam

:tup: her mage kscidir tüm magele oynamışlarda kscidir hem exp hem pk,Ama özellikle archerlar pk ks 1.si sinlerinde onlardan arda yanı kalmaz benm partimdeki holy parasite atıyor dalıyoruz adam kızarıyor arkadan geliyor arkadaşın biri spike vuruyor ona yazıyor adamda özelden
she s move she s move yazıyor murtaza adama she s bang she s bang yazıyor gelde dellenme
:D:D:D:D:D:D

Tekrar okudum sinirim bozuldu ya tipe bak :D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de bazilari ölesiye inkar ediyor. Aoe golem yapıyoruz, level seviyesi 55 56 civari. Spotta tek biz variz yanda da bi tane mage. Golemlerin ortasina bir nova geliyor, adama ks yapma diyoruz. Adam ben ks yapmam diyor, bizim partide 60 mag yok. Bir de spottan geçen her mage eger toplanmis golemler varsa mutlaka bi selam veriyor, öyle geçiyor. Bos geçeni hiç görmedim, bu magelerin alayi böyle. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 14 Haziran 2005 10:56 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 14 Haziran 2005 10:52 tarihinde demiş ki:
ule git sor harpy spottaki tiplere buralarda zmnında bi marlon vardı hiç ks yaptımı size die yaptı demicekler çünkü yapmadım

Biri bu adama tokat atsın lan ksci marlon kendine gel şaka ulan bu :D:D:D:D:D

Marlon kendine gel lam oku şunu aaa iice koptun aq[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...