Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KS pls

LoRd_MsC

Öne çıkan mesajlar

biz türklet harbiden azıttık ya biparty kuruyom harpyde bi bakıyom yanımıza 3tane daha party gelmiş bide adamları korkutam diom ban filan diom yoq adam 41 olmuş azını eslandda açmış gözlerini harpy gavolt zannedip dalıyo swiftsiz falan ölüyo ama bırakmıyo KS filan %5 kaybettim bunu geri alırım ben dio devam KS ye biras daha dikkatli oynayalım arkadaşlar pls :) dont KS[signature][hline][b]KO Ares Server
Nick=LoRd_ArWeN
lvl=5+
Orc
Clan=Oldies&co-leader
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 13 Haziran 2005 22:29 tarihinde demiş ki:
ben ks yapan bi kişinin 60 olduğunu görmedim!

Maalesef ben beramusta gördüm,malum beramusta herşey görülebiliyor...beramusta gördüklerim artık beni şaşırtmıyor...[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

ben diezde LvL 60 admın ks yaptığını biliyorm Yeek diye bi lawuk adam allahın ks cisi ban yedi 50 kere hack yedi bişe olmadı beramus daha ii olur dedik adam burayada yek adıyla geldi heryerde ks adam bide saf dupe yaptı banı da yedi.Adam diezde master olmak için soru sorutodu sonra arrtis oldu.Beramus walla felaket slackers ks yapıodu 4 saat falan kenjuro gelmişti kawga etniştik banlıyodu nerdeyse:D[signature][hline]Name:Und3rt4k3rs
Server:beramus
LvL:6xxx paladin
class:healer/holy
Clan:Payback
####NOTICE :CAREFUL Und3rt4k3rs is here####
Sosyal ağlarda paylaş

uleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee buri ne ks si uleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gece gece stres yapma beni nerde ks yaptım? lemmmmmmm!!!!!!![signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Lvl:61
Clan:ANCIENTS
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
National Point : 5xxx ( buff scroll alcak para kalmadı :( )
Sosyal ağlarda paylaş

ulemn ben yapmadım ks filan delirtmeyin beni buri uleee bişi söledin cvp please mn. uleee buri yapmam lemn ben ks şu konuya bi açıklık please:D[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Lvl:61
Clan:ANCIENTS
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
National Point : 5xxx ( buff scroll alcak para kalmadı :( )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 13 Haziran 2005 23:49 tarihinde demiş ki:
ulemn ben yapmadım ks filan delirtmeyin beni buri uleee bişi söledin cvp please mn. uleee buri yapmam lemn ben ks şu konuya bi açıklık please:D

hmm sanırım bütün mageler ks cidir genellemesinden yola çıkmış...

ama öyle bütün mageler kscidir:D[signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: 5x
clan: the_others
np:5k küsür

[Bu mesaj codeinconnue tarafından 14 Haziran 2005 07:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hatta harpy tarafından geçişte "napıyonuz la ks ciler" diye sorunca "iidir abi ne olsun" diye cevapladıklarına göre kanıksamışlar olayı:D

ks yapan magelere gelip alanla bizim apos önüşlerimiz kslemelerini tavsiye ediyorum süper xp gelir ha valla
:D[signature][hline]nick: kyha(imam)
server: ares
lvl: 5x
clan: the_others
np:5k küsür

[Bu mesaj codeinconnue tarafından 14 Haziran 2005 07:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...