Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soru (anket)

megakill

Öne çıkan mesajlar

efeet bende onu diom hatta server ı kapatsınlar oyunu bırakmak gibi bi sorun olmasın doru bırakılmayua zorlanalım yada bu serverların rahatlığı için mod3m denen d*tü göndersinler odine gitsin yapsın gmliğini orda[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Lvl:61
Clan:ANCIENTS
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
National Point : 5xxx ( buff scroll alcak para kalmadı :( )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 13 Haziran 2005 23:48 tarihinde demiş ki:
efeet bende onu diom hatta server ı kapatsınlar oyunu bırakmak gibi bi sorun olmasın doru bırakılmayua zorlanalım yada bu serverların rahatlığı için mod3m denen d*tü göndersinler odine gitsin yapsın gmliğini orda

mod3m denen d*te o yetkileri, db ye girme hakkını kim verdi? bi düşünün bakalım... süper hackermış sözde... yerim ben onun hackerlıgını.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

mod3m bu serverdaki racismin ve türklere karşı yapılan herşeyin başı ibn*nin teki tek yaptığı türkleri aşalamak ki öle bi p*şt ki benim apostle a lamentation çekitiğimi hatırlayabilen bi tip ki daha ben 40 Lvldım ( biraz ibnelik varöış o zmn sonradan düzeldim :D) ama bende onun bana ben Lvl 37 yken yaptığı obos keserken yaptığı ksyi unutmadım ilk fırsatta sölücem herkesin önünde biraz d*t olsun[signature][hline]Name:CamthalionTasardur
Lvl:61
Clan:ANCIENTS
Nation:Karus
Job:Elemental Lord
Server:Ares
National Point : 5xxx ( buff scroll alcak para kalmadı :( )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...