Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soru (anket)

megakill

Öne çıkan mesajlar

Bir kaç sorum var arkadaşlar..

1-1.282 ve hack shield ile dupenin tamamen önüne geçilebildi mi ?

2-Diyelim ki önüne geçildi veya başka bir patch çıktı ve dupe yapma olanağı kaldırıldı.Ancak malum dupecilerin hepsi yakalanamıyor ve ortalıkta hala bir sürü dupe item var,İD'lerden bunların hepsini bulmak ve temizlemek zor,zahmetli ve uzun iş...BU dupe itemleri ve bu yoldan kazanılan paraları temizlemek için servera bir "item ve coin ress"
atsalar tepkiniz ne olur ??
Level 59 Priestim ,değerli itemlerim ve biraz da param olmasına rağmen ben bu soruya hiç düşünmeden " evet" derdim..(lvl 59 priestin değerli ne itemi olabilir :D demeyin lütfen)

Ya siz??[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

Ares,diez ve xieg de gm'ler bir nebze bu işler için çalışıp
didiniyorlarmış gibi görünüyorlar,ama Beramus'ta kimsenin iplediği yok,millet neler yapıyor..GM namına hiçbir şey yok bence beramusta...Para,şike işte Beramus işte :D[signature][hline]Wer kaempft kann verlieren,
Wer nicht kaempft...hat schon verloren!
Sosyal ağlarda paylaş

dupe yapanların hepsi banlandı sonra birçogunun banı açıldı. dupe a engel olmuyorlar resmen sırf premium alsın diye millet. zamanında ipin ucunu kaçırdılar . koladmin in özellikle karakter editleyerek sattıgınıda bilmiyorsunuzdur siz allah bilir. kafelerle anlaşıp birçok şeye izin verdigini de ...[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...