Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İhtiyaçtan Paticiksel Halısaha Maçı bilmem kaç

Hill

Öne çıkan mesajlar

ya böyle ilginç bi olay baya.emre den mesaj geliyor yankı seni aramadı mı diye.tabii ki aramadı.yankının beni aradığımı mı görülmüş allah aşkına ehe.lütfen benle alakalı işleri bi dahaki sefere babacuma havale edin, aman yankıya kalmiyim şekil 1a.[signature][hline]comand flaied
Sosyal ağlarda paylaş

ölüyorum.. bu arada ipne PFF beni nerflemiş sptrinte colldown gelmiş cooldownın kaldırılma çalışmaları sürüyor 3 maça kadar hallolur o

(zaten bir koşmam bvardı o da elden gitmeden bi antremanlar abaşlayayım)[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Esh, 11 Haziran 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
ya bi yazma , emre bana saygina haber wer dedi, mesaj kayitli, bunun icin trip yiyemem $u durumda.
olm üzüldüm baya, suçu yüklicek adam lazım.. senin geçmişten sabıkan var sana comboluyorum direk böyle durumlarda haha.neyse günahını aldım özür dilerim ama otsun hala hehe.

teessüf ederim genel olaraktan bu arada.kın kın herkese.[signature][hline]comand falied
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sanki tunaya ve saygına haber ver diye mesaj attığımı hatırlıyorum, belki de ben yanlış hatırlıyorum. Bu maç çok hızlı ayarlandığı için birçok kişiyi telefonla çağırdık, sonraki maçlarda forumdan ve icqdan adam toplama uygulaması devam edecek.

Maçla ilgili yorumlar,

Maç grisin son saniye yanaşmasıyla 7ye 6 başladı. Rakibin 7 kişi oluşu ve bizim takımın özellikle ingham ve torayla yaptıkları etkili savunma sonucu ilk yarı bir veya 2 gol oldu. 2. yarıda gol atma düşüncesini benimseyen bizim takımda mevkimin DMCden AMCye ve zaman zaman FCye kaydırılması sonucu goller akmaya başladı ve maç 5-5 eşitlikle sonuçlandı.

Maç genelinde bizim takımdan sağlam savunma anlayışıyla Torayı, rakipten de yaptığı kritik kurtarışlarla Holyi maçın adamları seçiyorum.

RMK isteyen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cavanagh, 12 Haziran 2005 19:14 tarihinde demiş ki:
hehe
walla dengesiz olucak işte=)
gerçi ildeniz geççek kaleye,bakalım nolcak=)

panter formamı giyerim efendim aslanlar gibi de sahaya çıkarım :)[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

yok ildeniz 2 taraflı güldürüyo
son amçta top ildenizdeydi,alıyım diye pres yaptım,adam kendi kendine bişiler yaptı,sonra yere düştü fln,ben gülmeye başladım
sonra yerde biriki hareket yaptı,ayağa kalktı topu aldı,koşmaya devam etti,auta gitti=))[signature][hline]Angelus/Rangermania
Bugarea[a.k.a The Bonzi Buddy] 15 Eylül 2004 20.09 tarihinde demişki:
demin çette ağlıodun *fıstık atar* *fıstık atar* diye

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...