Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

joy division

duende

Öne çıkan mesajlar

aramaya inandim ama bu grupla ilgili hiç bisey bulamadm bu ayki roll dergisinde dikkatimi cekti bu grup girp eksi sozlukte grupla ilgili herseyi okudum birazda sarkilarini indirdim grup hakkinda az cok bligiye sahip oldum
-ian curtis guzel bi sese sahip ama okadar guzel sozler yaziyoki isanlar adamin sesi hakkinda konusamiyolar bile sira gelmiyo sese
-ian curtis 25 yasinda kendini asip intihar etmis ama azten o sozleri yazan bi insanin etmemesi anormal deniliyor
-love will tear us apart en begenilen sarkisi benimde bayagi hosuma gitti ian curtisin mezar tasinda bu sozler yaziyo
-kurt cobain gruptan cok cok fazla etkilenecegini hatta dunya bi yana onlar bi yana diyecegini dusundugu için grubu hiç dinlememis

bukadar ii bi grupla ilgili bu sitede hiç bisey bulamamam ayip olmus neyse baska bildiklerinizi yazarsaniz sevinirim cunku grup gercekten cok ilgimi cekti[signature][hline]bunun kadar guzel imzalar istiyorsaniz
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle dinlediğim birisi değil ama çok güzel sözleri var cidden. Atmophere şarkısı favorimdir bende olanlar arasında.. Sanırım intihar etmeden önce şimdi adını hatırlamadığım bi film izliyor ve iggy pop dinliyor, sonra gökyüzüne kanatlanıyor..

Ian Curtis öldükten sonra, grubun diğer üyeleri, hepimizin bildiği Blade'in soundtrack'ini oluşturan confusion adlı şarkıyı yaratan New Order adlı grubu kuruyorlar..
öh ipucu vericem diye bitiremedim cümleyi

Birde ekşi de yazıyor mu bilmiyorum ama filmi çekildi galiba.. böle yani..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse..
Nostalji Mp3 : Snow - Informer | arşiv*****
Sosyal ağlarda paylaş

Steve coogan'ın baş rolde oynadığı 24 Hour Party People filmini tavsiye ederim size..Kısacası, Manchester'in 80lerdeki müzik kültürünün(Punk) nasıl geliştiğini ve değişime uğradığını anlatıyor..
Çoğunlukla Joy Division topluluğunu anlatıyor birde Happy Mondays..
Belgesel tarzı bir film, yani Joy Division hakkında bir çok şey öğrenirsiniz (:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...